Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17) TazLeacher válasza #64791808 (#13) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Huh. Burkoltan már ezt is leírtam, máshol (bár nekem is jogtiszta az OS-em), de most egy kicsit kifejtem akkor, hogy tiszta legyen az álláspontom.

Alapvetően semmi bajom a warezzal, csak az, hogy a PC-s játékoknál, már a lentebb részletezett indokok miatt meg fogjuk szívni.

A többi terület teljesen más. Ilyen pl. az OS. Olcsón vettem, ezért van, meg egyszerűbb, nincs vele gond, és évekig használom. De minek vesznek az emberek eredeti OS-t. A Microsoft csak dagad, dagad, dagad, lényegében véve nincs választásod, akármit csinálsz neked se jobb, se rosszabb nem lesz. Vagy ezt használod, vagy szívsz. Akkor ne lepődjenek meg, ha muszályból sokan nem veszik meg. Meg majd ha nem 70K lesz a dobozos lehet megveszik. Őket

Ugyan ez a film. Én megfizetem a magam adóját, rendszeresen járok moziba, és veszek ki filmeket TK-ból. 1 évre filmet venni 4K-ért. :D

A zene. Na azt meg hagyjuk. Vannak egyáltalán normális új zenék? Mindegyik efldolgozás, meg minden. Azért megint nem fogok fizetni, hogy egy árírt számot meghallgassak (ettől még lehet jó), mert 2 ütemmel több van benn. A tingli-tangli zenekarokra nincs szükség, a DJ-k meg a fellépésekből élnek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Mi a Warez? Bűn vagy kényszer? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.