Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) RangerFox


RangerFox
veterán

The Last of Us Part II, Death Stranding

Ezek közül valószínűleg egyik se fog megjelenni sajnos... Mostanában nagyon elkapott az igény egy jó pörgős cső shooterre, így a Doom Eternalt mondanám a fentieken kívül.

(#102) Advent


Advent
tag

Az én listám
PC : Metro Exodus , Doom Eternal , Cyberpunk 2077 , Age of Empires 4
PS4 : Death Stranding , The Last of Us 2

ui : úgyos csak minimum 1 évvel vagy később a megjelenés után fogom őket beszerezni a 20-ezres árat sokkalom a megjelenés napján ... idén talán beszerzem a God of War 4 -et és az Uncharted 4-et :)

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#103) reelc válasza minek?:S (#88) üzenetére


reelc
veterán

Szerintem a legjobb az lenne ha bejelentenék, hogy nem fog folytatás készülni a Half-Lifehoz.
Álljanak a sarkukra és közöljék a communityvel.

Elszúrtak mindent amikor feltettek mindent az epizódikus tartalomra, és utána hagyták behalni. Azt hitték az lesz a jövő... valamennyire igazuk lett, csak kisebb tartalmúak és DLC-knek hívják őket.
De ez nem segített a Half-Lifeon.

Nem kell sajnálni a Valvet, a Steamből telik májkrémes zsemlére. A széria fejlesztői valószínűleg meg már rég szétszéledtek.

(#104) inteltunder


inteltunder
tag

Half-Life :(

jobb ma egy intel mint holnap egy amd

(#105) minek?:S válasza stewe2 (#89) üzenetére


minek?:S
őstag

Dolgoznak ők mindenen, kíváncsi vagyok mi lesz a végén, de inkább jöjjön később, mintsem egy elhamarkodott bughalmazt adjanak ki.

(#97) .Z.

Hát ezaz, pedig legalább annyira lehetnének "normálisak", hogy a befejezésre igencsak méltó szériá(ka)t befejezzék és akkor tényleg úgy állok a Valve elé, hogy igen, ők Valakik.. így csak nyomorult s*ggfejek.

(#103) reelc

Hát vagy ez vagy az, csak jelentsenek be valamit. Én egyébként nagyon nem hiszem, hogy nem lenne értelme egy jó sztori módos singleplayert írni, szerintem az ugyanúgy lehet jó(pl.: Dying Light). Ráadásul, ha akkora nagy bukás is lenne, nem hiszem, hogy bármit megéreznének belőle. Én most a Fanmade projectekben bízom, ha már a befejezés sztoriját úgyis mindenki olvashatja.

Üdv.:M.

(#106) #00137984


#00137984
törölt tag

Metro Exodus, RAGE 2, Skull & Bones. Ezeket kizárólag még PC-re várom. Remélem majd jól optimalzálják a gépemre. :) Red Dead Redemption 2 játék, ha egyszer majd megjelenik PC-re. Cyberpunk 2077 játékot szerintem már konzolon játszom ki, mert sejtésem szerint írtózatosan nagy gépigénye lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#107) Yutani válasza Kicsimix (#15) üzenetére


Yutani
nagyúr

Osztom ezeket:

Dying Light 2
Rage 2
Borderlands 3

Plusz jöhetnek igényesebb Stalker modok! :K

#tarcsad

(#108) gpvd


gpvd
csendes tag

Mortal kombat xi
Doom
Rage 2
Warcraft remaster

kuss a pofádnak!!!!!!!!

(#109) adamssss


adamssss
veterán

The last of us 2

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#110) nap


nap
addikt

Heroes of Might and Magic VIII.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#111) #04430080 válasza minek?:S (#105) üzenetére


#04430080
törölt tag

Legtöbb nagy stúdióban már a pénzügyi osztály irányítja a fejlesztéseket, akiknek a többsége még csak játékokkal sem játszott. Ők meg nem hiszem, hogy vállalnának egy ilyen lépést, hogy játékkiadás, mikor ott van a bevétel a terjesztésből és piactérből. Majd kiadnak 1-2 lootbox szimulátort vagy besegítenek valami kisebb stúdiónak és ennyi. Elég csak megnézni a Activision - Blizzard balhét, a napokban elég sokat lehet olvasni/hallani róla.

Valve szerintem marad azon az úton, hogy viszi tovább a boltot, és ha eljön az idő, inkább eladja Gabe az egészet és "nyudgíjba" megy. MS majd megveszi. Bár tőlük sem várok túl sokat az eddigiek alapján, és ahogy a havidíjas Windowst pedzegetik, a későbbiektől sem.

Szóval ahhoz, hogy HL3 vagy valami egyéb folytatás jöjjön, hatalmas csoda kellene.

[ Szerkesztve ]

(#112) Deck


Deck
titán

- Nioh 2
- Sekiro
- Code Vein
- Last Of Us 2
- Star Wars: Jedi Fallen Order
- Devil May Cry 5
- DOOM Eternal
- Jump Force
- Rage 2
- Cyberpunk 2077
- Ghost Of Tsushima

Ezeket :D

PS5

(#113) kwzatz válasza #00137984 (#106) üzenetére


kwzatz
őstag

"Cyberpunk 2077 játékot szerintem már konzolon játszom ki, mert sejtésem szerint írtózatosan nagy gépigénye lesz."
What? Az adatlapodon 1070Ti van. Melyik konzol erősebb annál? PC helyett miért választanál 30fps + medium beállítást? :D

[ Szerkesztve ]

(#114) D.Va


D.Va
senior tag

De mivel csodák nincsenek, így marad a Dirt Rally 2.0. Nem is kell sokat várni, február iz káming :))

(#115) D1Rect


D1Rect
félisten

Diablo Immortal

(#116) reelc válasza D.Va (#114) üzenetére


reelc
veterán

Ha már ennyire emlegetitek a HL3-at és már jövőre (elvégre a topik 2019-re szól), elárulom, hogy már készül. Kiadták külsősnek, FPS-ben jártas egyéneknek. A 3D Realms készíti, a Duke Nukem Forever gárdája. :D Összeterelték őket újra.
A Source Enginen kezdték fejleszteni, de persze váltottak közben. Ezért nincsenek még képek, mert nem akartak már elavultakat publikálni.

A megjelenés ideje a szokásos: When it's done! :))

Hivatalos forrás: az elmém. :)

[ Szerkesztve ]

(#118) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#119) #00137984 válasza kwzatz (#113) üzenetére


#00137984
törölt tag

Nem a jelenlegi konzolgenerációra gondoltam. Cyberpunk 2077 játékot szerintem már a PS5 Pro konzolon érdemesebb kijátszanom, mert a várhatóan magas gépigénye alapján a gépemnek már nagy falat lesz. :)

(#120) D.Va válasza reelc (#116) üzenetére


D.Va
senior tag

Ha ők készítik akkor le kellene hibernálni magunkat hogy megéljük a megjelenést :DDD

(#121) bulbaa


bulbaa
tag

(#122) hunluki


hunluki
senior tag

Teljes mértékben tök őszinte leszek, konkrétan nem várok semmit de nagyon örülök ha jön valami baromi király ps4 exklu cím, vagy PC-re valami nagyobb durranás.

Jelenleg picit megszaladt a beszerzés / idő a játékra kombó szóval most itt figyel hogy játsszam végig:

Bloodborne, horizon zero dawn, ratchet and clank, last of us remastered, uncharted széria, red dead 2, tervben a crash/spyro beszerzése is. Ezek így PS-re :D Aztán PC-re most vettem egy AC: Originst, épp tolom a witcher 3 második végigjátszását nehéz szinten (szeretnék acsihunter lenni és kimaxolni), van szanaszét moddolt fallout 4-em ami szintén be tud szippantani napi 3-4 órákra, levezetésképp pedig egy kis frostpunk, sőt most mozgolódik a 7D2D A17-je is, nemsokára abból is lesz normál release és nem ezek az experimentalok, 2-3 haver már rajtra készen várja velem a végső A17-et.

Szóval igazából jöhet bármi ami jó, akár PS4 exkluzív, akár PC-re valami jobb eresztés de ha tök őszinte akarok lenni akkor akármi jön, úgyse fogok tudni játszani vele mert totális csúszás van :D

[ Szerkesztve ]

(#123) mike1334 válasza hunluki (#122) üzenetére


mike1334
veterán

van szanaszét moddolt fallout 4-em ami szintén be tud szippantani napi 3-4 órákra,
Höh..ezt hogy..munka/család mellett?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#124) hunluki válasza mike1334 (#123) üzenetére


hunluki
senior tag

Nehezen :D Igazából az volt a fun mire összeraktam a pakkot és szépen összeállt az egész :D
Amúgy meló után belefér, család meg még egyelőre csak barátnő szinten van, de alakulnak a tervek, most kell tolni mert 2-3 év múlva már bővülés van tervezve, akkor meg már ugye minden szabad másodperc kincs lesz :)

(#125) Pete55555 válasza tibaimp (#52) üzenetére


Pete55555
addikt

Én is erre gondoltam :D

De esélytelen...

Viszont a DOOM Eternal érdekel :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#126) kwzatz válasza #00137984 (#119) üzenetére


kwzatz
őstag

"Cyberpunk 2077 játékot szerintem már a PS5 Pro konzolon érdemesebb kijátszanom"

Ezzel csak az a probléma, hogy a jelenlegi konzolgenerációra készül a játék, ahogy azt a készítők elmondták.

"mert a várhatóan magas gépigénye alapján a gépemnek már nagy falat lesz."

A fentiekből adódóan nem fognak olyan játékot kiadni 1-2 éven belül, amihez egy 1070 Ti kevés, legalábbis 1080p-ben, mert akkor a játékosok 99%-ának problémái lennének vele.

[ Szerkesztve ]

(#127) oriic válasza Deck (#112) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

- Star Wars: Jedi Fallen Order

Erre mondjuk én is kíváncsi vagyok. EA szerint év végén jön, remélem nem csúszik át 2020-ra.

Live-Die-Respawn

(#128) Qkackca


Qkackca
őstag

Legyen a Cyberpunk meg a Superbike 2001 a gog-on.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#129) Hopkins95


Hopkins95
addikt

-Ghost of Tsushima
-Resident Evil 2 Remake
-Control

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#130) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Cyberpunk 2077
TES6
Division 2
Rage 2

Ebben a sorrendben.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#131) ProEvoFan válasza oriic (#127) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Plusz bizakodásra ad okot, hogy a Titanfall 2 csapata fejleszti :K

(#132) #00137984 válasza kwzatz (#126) üzenetére


#00137984
törölt tag

Cyberpunk 2077 jelenlegi állapota szerint a megjelenés ideje elcsúszhat akár több mint fél évet. Ezért kerestek külsős játékfejlesztőket, hogy tovább csiszolják és optimalizálják a Next Gen szintre. Igy szerintem ez a játék már várhatóan könnyedén átportolható a PS5-re. Igy a jelenlegi konzolgeneráció vége felé kizárólag a PS4-re fejleszteni játékot nagy hiba lenne. Több konzol játék volt a játéktörténelem során, amelyik az előző és a következő konzolgenerációra is megjelent egyidőben. Ezek csak feltételezések, mert a jelenlegi információk szerint van még mit alakitani a játékon. GTX 1070 Ti számára nálam a FullHD/100Hz folyamatos játékélményt kell nyújtani játék közben, de a játékbeállitásokat nem szeretném ezért nagyon alacsonyra visszavenni.

(#133) Drp81


Drp81
aktív tag

The sinking city!!!
The last of us 2!!
Days gone!
Death stranding!!!
Ghosts of tsushima!
Cyberpunk 2077!!
The elder scrolls VI!!
Most ezek jutnak hirtelen eszembe :)
Boldog ünnepeket Mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#135) keIdor


keIdor
titán

2019/2020: The Last of Us 2, Cyberpunk 2077, TES VI egyelőre.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#136) #00137984


#00137984
törölt tag

Ha videójáték, akkor retró konzol... :D SEGA Mega SG konzol, amivel a SEGA kazettákat tudom majd játszani. :)

(#137) acura válasza oriic (#127) üzenetére


acura
tag

Sekiro
Borderlands 3
Cyberpunk 2077

Star Wars: Jedi Fallen Order
Ez utobbit biztosra vennem, h hozza idozitik a kovetkezo karacsonyhoz es SW filmhez!

[ Szerkesztve ]

(#138) kwzatz válasza #00137984 (#132) üzenetére


kwzatz
őstag

De most ezt miért kell? PS4-re és Xbox One-ra jön. Pont. Tessék egy cikk róla:
Cyberpunk konzolokon
Az, hogy majd valamikor 3 vagy ki tudja hány év múlva megoldják következő generációs konzolokra is, persze, ez természetesen valószínű, főleg ha nagyon sikeres lesz, ami szintén valószínű.

"Igy a jelenlegi konzolgeneráció vége felé kizárólag a PS4-re fejleszteni játékot nagy hiba lenne."
De nem is tegnap kezdték fejleszteni, hanem évekkel ezelőtt.

"GTX 1070 Ti számára nálam a FullHD/100Hz folyamatos játékélményt kell nyújtani játék közben, de a játékbeállitásokat nem szeretném ezért nagyon alacsonyra visszavenni."

Ezért konzolon akarod játszani Full HD 60 (jobb esetben, de esélyes, hogy inkább 30) fps-sel kb. PC-s medium/high beállításon. Érthető. Mindegy, hagyjuk is inkább.

[ Szerkesztve ]

(#139) Televan74


Televan74
nagyúr

Itt egy lista a 2019 -ben megjelenő játékokról.[link] Kíváncsi leszek mi lesz belőle igaz, főleg arra ami a vége felé van.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#140) myckey


myckey
veterán

Ori 2.
Metro Exodus
DOOM.
Rage 2

Van még 1-2 érdekes cím, de azok sztm tuti nem érnek be 19-ben. :N :O :DD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#141) #04430080 válasza kwzatz (#138) üzenetére


#04430080
törölt tag

Jelenlegi és következő generációra is jön. Eleve úgy lett készítve. A kérdés inkább az, hogy a játék vagy a konzolok jönnek előbb.

(#142) Advent válasza hombre[EU] (#118) üzenetére


Advent
tag

Szerintem ezt a videót minden fórumon fake half-life 3-ként linkelik be , különben kizárt lenne a 78 milliós nézettség :))

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#143) Scholes9 válasza kwzatz (#113) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kb tökmindegy milyen hardver van a gépedben, ha a fejlesztők tojnak az optimalizálásra.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#144) RIC5I


RIC5I
tag

DEVIL MAY CRY 5 :Y :Y :Y

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#145) janeszgol


janeszgol
félisten

Valami klasszikus RTSre, RPGre mindig vevő vagyok. Remélem lesz ilyen jövőre is! (Desperados, Torchlight új rész az várható.)
Konzolra pedig a Far Cry: New Dawn.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#146) Prosector


Prosector
addikt

Vki zsarolja mar meg az Arkane Studiost, h csinaljak meg a Dark Messiah 2-t...az 1. baromi jo volt.

A DL2 elvileg tenyleg kijon jovore, sot, ha minden jol megy, akk nyar elott, tehat H1.

[link]

Amugy jovo szilveszterkor mar lehet tolni a TES 6-ot :D

(#147) melega


melega
őstag

Cyberpunk 2077 fügetlenül attól mikor jelenik meg.
LAst of Us part 2, Metro exodus, Resident Evil 2 remake 2.

(#148) #00137984 válasza kwzatz (#138) üzenetére


#00137984
törölt tag

Cyberpunk 2077 játéknak a 4K megjelenitésére ez a jelenlegi konzolgeneráció kevésbé felel meg. Egyszer szeretnék 4K kijelzőt a filmek és az ilyen jónak igérkező játékok miatt. Cyberpunk 2077 látványvilága adja magát a 4K felbontásra. PC konfigom erre a 4K-ra már nem elég jó, de a PS4 Pro tudása alapján sem várható el a 4K/60Hz. Talán a PS5 Pro majd tudni fogja ezt a 4K/60Hz megjelenitést egy jó 4K kijelzőn. Ez a PS5 Pro konzol és 4K kijelző egy RTX 3080 árából talán majd kihozható, ha nem változnak a magas hardver árak 2020-ra. :F Nem szeretnék már PS4 Pro konzolt, mert azon a konzolos játékok látványvilága visszafogott a PC-hez képest, és a megjelenités FullHD/30-60Hz (jó esetben). Cyberpunk 2077 PC-re várhatóan magas gépigénye alapján ez a gépemen a FullHD/100Hz-et nem fogja tudni lehozni. Ezek most tényleg csak feltételezések, de szerintem a jelenlegi infók és tendencia szerint majd a PS5 (Pro) és egy 4K kijelző jelenti majd a játékosok számára a fő csapásírányt. Ennek ezeregy oka van, de nekem most csak a Cyberpunk 2077. :)

[ Szerkesztve ]

(#149) minek?:S válasza #04430080 (#111) üzenetére


minek?:S
őstag

Ez a bajom, hogy nem olyannak kéne betöltenie a vezető szerepet, aki azt se tudja mi az, hogy játék/szórakozás. Lehet, hogy engem sem érdekelne a sok hülye, ha havonta egy BMW árát keresném meg, de legalább annyi lehetne bennük, hogy megmondják, hogy nincs és nem is lesz, de az, hogy "egyszer majd úgyis megunják" alapon létezni kész vicc.

Pedig azért most ide is elkezdtek szállingózni a HL3-as "várások".. ugye én is közéjük tartozom, elég csak ránézni az arcképemre :U

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#150) janeszgol válasza #04430080 (#111) üzenetére


janeszgol
félisten

De jót írsz. Hasonlót a Facebookon olvastam egy emberkétől és ő az EAről írta. Nagyon igaza volt! Régen az volt a hecc (ezzel még kérkedtek is), hogy náluk még a takarító is kipróbálja a játékot, hogy tökéletes legyen. Ma meg már a fejlesztők feletti réteg azt se tudja, milyen játékaik vannak. Rátolnám a fizum, hogy minimum felük soha nem is játszott egy játékukkal sem. És ez nem csak az EAre igaz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.