Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) mhorvat


mhorvat
senior tag

<NewL>: "elektromos vagy valami villanymotor"

Én is úgy tudom, hogy egy kis elektromos szervomotor dolgozik a görgő mellett, a görgő maga pedig nem ér le, ettől tud olyan sokáig forogni.

Dany007: Vannak más egerek, mint a Logitech, én néztem az összes nálunk kapható márkát, de a Razer egerek - bár lehet őrült jók és hülyére vannak dicsérve - anyagminősége szerintem irtó gagyi, a Microsoftnak nincsenek ilyen "sokgombos" egerei, illetve van, de az meg nem tetszik. Aztán van még egy-kettő, de tény, hogy a Logitech-nek a legnagyobb a kínálata.

"Ennek a G9-nek nem tetszik a formája. Kicsit csúnyácska"

Képen csúnya szerintem is, szerencsére ez nem érdekelt, és megvettem. Nem bántam meg, mert az asztalon nagyon jól mutat, főleg egy fekete egérpadon, minőséget, komolyságot sugall. Mindazonáltal, ha ronda lenne, az sem érdekelne, csak legyen kényelmes, nekem pedig az mindennél többet ér, hogy végre egy egér, ami nem csak hosszú és magas, hanem széles is!

"mikor G7-esem volt egy rövid ideig, akkor a CTRL+Z-t állítottam az egér egyik gombjára"

Gondolom a Ctrl+Alt+Z, vagyis visszavonásra gondolsz. Hogy ez nekem nem jutott eszembe, be is lövöm a balra-jobbra görgőpöccintésre a vissza-előrét, plusz gombokra meg a nagyítás-kicsinyítést. Köszi a tippet! ;)

k.: "Plusz előny hogy ugy uggrálok a fórumokban ahogy kedvem szottyan hála a lendkeréknek"

Igen, ezt én is imádtam, ha gyorsan kellett görgetni (tipikus esete egy fórum), akkor csak benyomtam és pörgött. Sajnos erről a G9-nél le kellett mondanom, mivel az alján van a kapcsolója a görgő üzemmódnak, ami így enyhén használhatatlan. És még az sem vigasztal, hogy így van egy plusz gombom (görgő lenyomása), mivel azt nehéz lenyomni, nem gyors a használata. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.