Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Na, ez jó kis bemutató volt.
Én is erősen gondolkozom új egér vételén.
Pár hónapja fedeztem csak fel, hogy vannak más egerek is, mint logitech... :U
De nem hinném, hogy felveszik vele a versenyt.
Én 2004 nyarán vettem a mostani Mx510-es egeret. Akkor 14.000 ért. És a mai napig kifogástalanul működik. Így nincs is okom újat venni, de már kezdem megunni, gondolom sokkal jobbak vannak már.
Ennek a G9-nek nem tetszik a formája. Kicsit csúnyácska :) De a használhatóság a szempont. Nekem is hasonlóan mint neked grafikára, és játékra is kellene.

"gy „PhotoShop” nevű profilt is, amely a programba belépve csökkenti az egér érzékelőjének felbontását"

Nagyszerű ötlet, én anno, mikor G7-esem volt egy rövid ideig, akkor a CTRL+Z-t állítottam az egér egyik gombjára :D Igen hasznos és gyors megoldás volt, amikor épp javít valamit az ember, elszúrja, gyors vissza és már mehet is az új... Pl retusnál.
Sajnos az Mx510-nél nem lehet programonként külön profilt megadni, csak overall. De nem lényeg, majd lassan én is veszek egy új egeret magamnak :) Hja, és ebben segít az írásod.

@<NewL>:

Abszolút olcsó volt. 14 az bagó egy jó egérért. Én anno a Logitech G7-est 27 ezerért vettem... :U 25 ért meg eladtam pár hónapra rá, mivel nem jött be a fogása, illetve ez a rádiós mizéria kicsit zavart... Nemlényeg...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.