Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Nekem ennyit nem érne meg. Szerencsére nem is érdekel a játék! :P

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Ez egy rohadt drága Demo. Pofátlanság és pénzlehúzás!!!

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

MGS az egyetlen játék ami mindent megér (single player-ek között)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) alevan


alevan
őstag

Nem baj, egy feladatot meg lehet többször, több féle képpen csinálni. Ami megtriplázza a játékidőt :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) ONEFREE válasza .LnB (#3) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Ezt én is így gondolom! MGS a legjobb ilyen típusú játék!

(#6) ASTON117


ASTON117
tag

Amikor azt olvastam hogy olcsóbb a digitális azt gondoltam végre logikusan gondolkoznak, azután megláttam hogy a új generációs kiadás drágább?? Hát ez egy marha nagy hülyeség részükről, így térjenek át jelenlegi generációra az emberek hogy még a játékok is drágábbak rajta :W .

(#7) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Hát az MGS4-nek a végső videója volt két óra. Alaposan leadták. ;]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Az van gondolom, hogy nem megy a szekér muszáj valamit kidobni, hátha rákapnak.
MGS most ilyen lesz, de két óra az nagy nulla, kb egy hosszabb demónak fogható fel.

Én már alig várom, hogy vége legyen ennek az egész DLC-s rendszernek, úgy lett marketingelve extra tartalom ingyen, aztán pénzt kérnek érte, utána már a játékokat alapból csonkítva adják ki, ha akarsz játszani vedd meg a DLC-ket. Lásd Mafia 2 vagy COD és BF.
Akarsz egy új karaktert? Vegyél egy karaktert 1$ ért.
Szeretnél egy új ruhát? Nyúlj a zsebedbe. (Street Fighter IV).
És ebben az a vicc, hogy ezt megveszik.

(#9) oriic válasza Abu85 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Btw tuti tobb lesz, acsi lista alapjan 3 kuldetesunk lesz.

Live-Die-Respawn

(#10) Lei559


Lei559
tag

Inkább legyen rövid de brutál , mint hosszú de közepes.. ;)

(#11) Slade92


Slade92
aktív tag

Mert nem lehet kiadni 2 játékot egy néven! :W
Kicsit lehúzós!

(#12) ldave


ldave
félisten

MGS speedrun:
Best time, Extreme difficulty: 1:54:02 by Matt 'Solid Snake' Powell on 2005-12-08.

:)

A Slime draws near! Command?

(#13) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Nálam akkor is tuti-vétel, nagyon meggyőző sorozat...és a 4. meg...pff, volt jawdrop :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#14) .LnB válasza CocooN-z (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindegyikkel végeztél már?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) CocooN-z válasza .LnB (#14) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nem sajnos, csak az 1-4 ig, amikor még dumáltunk, azóta sok időm nem volt ilyenre (2-3 órás cutscenek-re :D ) Valahogy a PW-t nagyon nehezemre esik elővenni, az MGRR-t meg addig nem akarom folytatni / befejezni (...tudom spinoff meg minden, ez ilyen saját hülyeségem ), meg most D3: RotS bemelegítések, hangolódások vannak :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#16) .LnB válasza CocooN-z (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem sem a PW a kedvenc részem :) Olyan "fura" a játék felépítése. Nem szenvedtem a végigjátszásával, elvoltam vele, de azért mégsem olyan jó mint a 3. rész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) oriic válasza .LnB (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem én már végig sem tolom, inkább elolvasom valahol a történetet. :D

Live-Die-Respawn

(#18) .LnB válasza oriic (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kelleni fog az ismerete. Arra alapszik az új rész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) oriic válasza .LnB (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen tudom, azért mondom.

Más:

Kojima twitter reagálása a témára

Live-Die-Respawn

(#20) Sirandrish válasza alevan (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

És úgy már egy fél délutánt is elvesz az életedből ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) solaris17


solaris17
aktív tag

Nagyon várós ez a MGS.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.