Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Miért van az, hogy én nem vennék Iphone-t?

(#2) mexicanraven válasza gamek!ller (#1) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Mindenkinek más az igénye és az elképzelése az ilyen kütyükről. Szerintem ezért.
Barátomnak szintén Wave van, nekem meg az nem kéne! (szép és minőségi is, de a Bada számomra meglőné a dolgot) :))

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#3) ZeroX92P válasza gamek!ller (#1) üzenetére


ZeroX92P
tag

nekem 2éve iphone-om van és én sem vennék na ez a durva :D

(#4) zH.


zH.
senior tag

gz. :) nekem 3g 16gb-m van ,de csak 1 olyan készüléket találtam az iphoneon kívül amire szívesen elcserélném. (x10) de még marad egy darabig..később meg 3gs.. :)

just be

(#5) Ice!?


Ice!?
őstag

majd ha húszezeré' dobálják minden csemegeboltban, nekem is lesz egy.

(#6) Kolondrum válasza gamek!ller (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

- II -

Van apple termékem ettől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#7) gamek!ller válasza Kolondrum (#6) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mi szerintem kevesek vagyunk ehhez.
(#2) mexicanraven: Az iphone rendszere biztos jobb.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) zH. válasza gamek!ller (#7) üzenetére


zH.
senior tag

egyébként nekem sem kéne samsung ,szánalmas hogy néz az a menü abban az árkategóriában. ráadásul legalább kívülről tetszene. de nemtudom ,hogy a faszba jön ide a bada.

[ Szerkesztve ]

just be

(#9) #04441088


#04441088
törölt tag

nem az ájfonnál vagy úgy, hogyha teszel rá valamilyen kódzárt és nem találod el a kódot, akkor letilt 5,10 majd 15 percre? meg ha leejted akkor is lesz valami maradandó akármi :F

(#10) gamek!ller válasza zH. (#8) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Erre nagyon egyszerű a megoldás: NEVEGYÉ!
Szerintem semmi gond a menüvel.
Amúgy nem sok különbség van a menüben.. Amikor megnézed a felső képet, jusson eszedbe az a +100.000 forint amit a szifón szépséges menüjére költenél.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) zH. válasza gamek!ller (#10) üzenetére


zH.
senior tag

"Erre nagyon egyszerű a megoldás: NEVEGYÉ!"

akkor most görgess fel és olvasd el a legelső hsz-ed. pusz. :)
ezzel a 2 képpel mit csináljak? egyébként pedig látom nem nagyon követed az iphone híreket ,ugyanis ez még 3.1.3 vagy régebbi..

most nem hozom fel a több ezer játékot/programot ,magát a kinézetét ,mer' még folytatnám a flémed. :P

[ Szerkesztve ]

just be

(#12) mexicanraven válasza #04441088 (#9) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Van benne kódzár, de nem használom, ezért nem is tudok róla nyilatkozni. A leejtős dologról régebben én is hallottam, urban legend szerintem, de nyilván nem csapkodásra találták ki. Volt már olyan aki elejtette és nem lett semmi baja, fordítva is.

gamekiller: Részedről érvelést nem látok, tehát jogosan gondolom, hogy elfogult vagy. Innentől kezdve meg kár mit is mondani... :U
Mikor ránézel a Wave menüjére, jusson eszedbe, hogy a T-Mobilenál 70k 2 évre...

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#13) zH. válasza mexicanraven (#12) üzenetére


zH.
senior tag

nemá' ,ilyet neírj mer mindjárt belinkel egy képet a 2.1es szoftverről ,aztán melléteszi a bada-t. :D

[ Szerkesztve ]

just be

(#14) zolikaDB válasza zH. (#8) üzenetére


zolikaDB
veterán

Úgy, hogy a Wave-en Bada fut.
De pl előnye az Iphone-nak, h majdnem minden fontos progi, amit asztali gépen használok (mielőtt elindulna a hadakozás, nekem a gép net/csevegés/zene/filmre kell), megvan az iOS 4.1-re. MSN-nél nem kell ebuddy-val kínlódni, felhasználói élmény szempontjából nekem elég, facebook, iwiw kliens is van, a Safari egy az egyben elnyerte nálam a legjobb mobil böngésző címet, baromi gyors, felhasználóbarát, a nagyítás (multitouch miatt) hibátlan. De ez a telefon többi részére is igaz, egyszerűen nem lehet megakasztani a rendszert. Hiába fut 20 alkalmazás a háttérben, nem lassul, nem fagy. Írni gyorsan lehet a memóriát, progik dögivel vannak rá, minőségi érzetet kelt. A legújabb OS miatt van multitask, ez is pozitív.
Egyszóval az a készülék, amit nagyon hamar meg lehet szokni. Nem mondom én, h hű de jó a 2G, meg ilyenek, de szerintem nagyjából mostanra forrta ki magát az Iphone, szóval a 3GS egy bestbuy volt. Mert szerintem kevés jófajta készüléket lehet kapni manapság olyan szempontok alapján, ami miatt én is megvettem. (T-mobile, előfizu)

[ Szerkesztve ]

(#15) #04441088


#04441088
törölt tag

Szerintem kár ezen vitatkozni... Olyan ez mint a Win vs. Linux, FIFA vs. PES

(#16) gamek!ller válasza zH. (#11) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Tudod mit puszilgass...:D Én csak annyit mondtam, hogy nem vennék iphone-t, erre a sok alma lelkű megjelent és már nyomatjátok is.. Wehehe.. Én kiszáltamcsá!

(#17) zH. válasza gamek!ller (#16) üzenetére


zH.
senior tag

tudod ez egy iphonerol szóló írás ,nem érdekel senkit a bada. az első okból adódóan sok itt az almalélek.

just be

(#18) mexicanraven válasza gamek!ller (#16) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nem tudom ki kezdett el egy szép akáctuskó értelmi szintjével ellátva véleményt nyilvánítani...

zH.: Te használsz hozzà vmilyen kiegészítőt? Én tervezek hozzá venni egy dokkolót és egy Logitech zeneállványt. (ebay-en 15k körül kapható)

when the sun shines, we'll shine together

(#19) gamek!ller válasza mexicanraven (#18) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én voltam, bocsánat.. :DDD

(#20) .bableWes


.bableWes
őstag

én kivárom azt amikor a 4 lesz a vodába kurva akcios, vagy htc mozart. jövö nyárig van idöm eldönteni

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#21) <NewL> válasza gamek!ller (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

ez még egy régebbi szoftver ;)

és elmondjam őszintén a Wave ikonjai sokkal gusztustalanabbak:D az egész full gagyó mellette

"Miért van az, hogy én nem vennék Iphone-t?" $?

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#22) gamek!ller válasza <NewL> (#21) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Lehet, bocs nem értek hozzá.. :( Elkúrtam na! Foglalkozzatok a témával, örüljünk.. :DDD

"Miért van az, hogy én nem vennék Iphone-t?" $? = nem tudom feltűnt e, de tegnap vettem 1 wave-et.. :D

[ Szerkesztve ]

(#23) <NewL> válasza mexicanraven (#18) üzenetére


<NewL>
addikt

Jbl Dock - elég durca:)

There's an app for that

(#24) <NewL> válasza gamek!ller (#22) üzenetére


<NewL>
addikt

a Wave meg az iPhone mióta van egy árban?:)

There's an app for that

(#25) gamek!ller válasza <NewL> (#24) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Semmióta, csak arra akartam célozni, hogy akár vehettem volna részletre Iphone-t is ugyanúgy.

(#26) mexicanraven válasza <NewL> (#23) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Az igen! Jó a dizájn, de a hangjára kiváncsi lennék!
Én egy ilyenre gondoltam.

when the sun shines, we'll shine together

(#27) <NewL> válasza mexicanraven (#26) üzenetére


<NewL>
addikt

haggyadmá:D a logitech dizájnban és hangzásban sosem éri utól a jbl-t:) főleg nem egy iPod/iPhone docknál.
iJoe-nál érdeklődj. hamarosan raktársöprés lesz (megjelentek most az új jbl hangszórók, dockok), meg ha pesti vagy akkor hozzájuthatsz nagyon korrekt áron a demodarabokhoz:)

There's an app for that

(#28) mexicanraven válasza <NewL> (#27) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Mondjuk nekem csak az ébresztéshez kéne, a nagyobb fokú bőgetéshez PC-t és Logitech Z2300-at használok! :DDD
Viszont ez a JBL On Stage micro II tetszik (árban is), fontolóra veszem mindenképp. :) :R

when the sun shines, we'll shine together

(#29) EczkE


EczkE
addikt

A köv telóm valszeg iPhone lesz. :B Egyre kíváncsibb vagyok az aláms érzésre. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#30) mexicanraven válasza EczkE (#29) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

iPhone 4? :)

when the sun shines, we'll shine together

(#31) EczkE válasza mexicanraven (#30) üzenetére


EczkE
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD Nem vagyok én olyan gazdag. :D Majd később max egy 3G esetleg 3GS. :B

Asszem mindenféleképpen!

(#32) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Jelentkezem, 3GS 16GB fekete :)
Kiegészítőkről: Most fogok InCase Slider tokot venni, és egy utángyártott dockot (a sima fehér, sync&tölt).
De vigyázz, mert tokkal (értsd: hátlap védővel) nem nagyon férsz be a spec 3G/3GS-hez gyártott dockba. Aminél cserélhető az adapter,(pl. Apple Universal Dock) ott adapter nélkül, vagy hozzá való adapterrel berakhatod :).

(#31) EczkE: 3G az tetü lassú, még a rat on scooter is szaggat rajta... Ismerősömnek felraktuk a 4.1-et, nem raktunk vissza semmit backupból, és még úgy is nagyon lomha volt.

[ Szerkesztve ]

(#33) mexicanraven válasza sp@rtan (#32) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Erre nem is gondoltam. Így más a gyerek fekvése, lehet így felesleges is megvenni, mert naponta nem veszem ki belőle.
A megóvási részhez megjegyzem, hogy jelenleg többrétegű fóliával használom, a mostani picit buborékos lett, következőt biztosabb kezű emberrel rakatom fel, illetve nagyon jó tapasztalatok vannak az Invisible Shield-del, én is gondolkodom rajta.
A tokot milyen árban vásárolod?

when the sun shines, we'll shine together

(#34) sp@rtan válasza mexicanraven (#33) üzenetére


sp@rtan
senior tag

A Slidernek az a jó tulajdonsága, hogy az alját le lehet húzni, és így dokkolhatóvá válik.
A tokot innen veszem majd, mint látható fél áron van, így szerintem nagyon megéri. Az eladó termékei között még van fehér meg szürke.

Leszedhető aljú tokok:
iFrogz Luxe
Case Mate Smooth (15$)
InCase Slider

Biztos vannak még (ebayen van egy csomó OEM).

Ilyenbe be lehet rakni tokkal is, adapter nélkül, vagy külön a tokhoz való adapterrel. Asszem pár SwitchEasy tokhoz adnak/adtak külön adaptert.

[ Szerkesztve ]

(#35) mexicanraven válasza sp@rtan (#34) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Annyi újdonság vesz körül az iPhone miatt, hogy sokszor csak pislogok mit kéne, hogy kéne! :D
A közeljövőben próbálok jól vásárolni, ha IS-t vennék, akkor sem nem állna fent a dock problémája.
Köszi az infóidért és ajánlásaidért! :)) :R

when the sun shines, we'll shine together

(#36) sp@rtan válasza mexicanraven (#35) üzenetére


sp@rtan
senior tag

De a telefon alján lehet nem bírná az IS a sok ki-be rakást. De ezügyben icecave-nél érdeklődj, ő a nagy IS-guru :)

(#37) mexicanraven válasza sp@rtan (#36) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Megkerestem, remélem van ezirányú tapasztalata.
:R

when the sun shines, we'll shine together

(#38) Samus


Samus
addikt

Nem tudom, én sem vennék ájfónt. Pedig próbáltam, szép, meg jó, meg kényelmes. De nagy a hype, és ezektől menekülök. Meg drága, mint a...szóval nagyon. Inkább vennék N8-at, pedig annak is bőven vannak hibái, ott is volt hype (nem is akármilyen), de még ennek ellenére sem kellene az alma. Ingyen talán, de hogy egy divatcuccért ennyit fizessek. Persze biztos jó, meg szép, meg ez kell a népnek.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#39) mexicanraven válasza Samus (#38) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Értem miről beszélsz, de egy HTC/N8 is lehet divatcucc ha valaki annak veszi. Van aki az iPhone-t csak villogni veszi, van aki használja is. ;)

when the sun shines, we'll shine together

(#40) zH. válasza mexicanraven (#18) üzenetére


zH.
senior tag

áh ,nekem csak usb és töltő van. :D egy fülest kéne már venni ,mikor megyek/jövök suliba tudjak zenét hallgatni..

just be

(#41) Magnum_


Magnum_
nagyúr

én a 4-et elfogadnám... :U

I humbly and respectfully decline™

(#42) mexicanraven válasza zH. (#40) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

A távirányítós füles Ijoe-nál 10k körül van, ebayen van 800ft-ért is, illetve van eredetinek tűnő szintén ebayen 3-4k körül! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#43) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

asszem itt nem szabad nyilatkoznom :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44) mexicanraven válasza Mr.Csizmás (#43) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

:D
Az Android felől fúj a szél... :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#45) k. válasza Samus (#38) üzenetére


k.
őstag

Nem is tudom, én kifejezetten szeretem, ha a cuccaimat megnézik. Úgyértem a mostani telómnál is-i8910- volt, hogy megnézték mikor elővettem pl a suliban, mert jött SMS és tsai. Apukámnak SE satio-ja van, és mondta, hogy neki is jólesett mikor elövette egy cégnél mert hivták, aztán megkérdezte a mellette álló srác, hogy ez milyen, meg de jól néz ki. Nem menőzésből veszem, de ha megnézik, megdícsérik, neaddjisten akár még irigykednek is rá, az azért néha jól tud esni:) (Az irigykedésre azt értem, hogy inkább én rám irigykedjenek mint én másra).
Mindamellett a Hype sokszor engem is zavar, azért ne gondolják már azt, hogy ettől szebb lesz a világ, meg az iszap nem folyik meg ilyenek...

[ Szerkesztve ]

(#46) joey04


joey04
titán

grat, jó választás! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) mexicanraven válasza joey04 (#46) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Köszönöm! :R (mindezt iPhoneról írom, miközben a buszon ülök :D)

when the sun shines, we'll shine together

(#50) Móci


Móci
addikt

Gratula a készülékhez! Hogy vennék e iphone-t? Fene tudja. Ha olcsóbb lenne, akkor biztos, hogy elgondolkodnék rajta egy próba után. Nekem az ár és a 'hájp' nem szimpatikus ebben a telefonban, amúgy lehet, hogy beszarnék, annyira tetszene.
Valószínű marad a Droid anyagi okok miatt (bár azért azzal sem jár rosszul az ember szerintem...).
Ennél meg az nem tetszik, hogy nincs vaku az olcsóbb, középkategóriás telefonokon. (Zseblámpa rulz). :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.