Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fadam


Fadam
csendes tag

Van egy fajta venti a gépház oldalán. :D Mintha már szereltem volna össze ilyet.
Használd egészséggel.

[ Szerkesztve ]

(#2) hdman


hdman
őstag

Karaj :)

Jó az ülőgarnitúrátok ;)

Sopron city :)

(#3) BITBOYS válasza hdman (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezek szerint egy ülőgarnitúrára vágysz? :D Jól kiszúrtad, pedig nem sok látszik belőle. :D

Te jó ég, mekkora ventilátor az már :Y

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Jajj köszi srácok!! :) Azt hiszem 23 centis a venti az oldalán, és lehet állítani a fordulatszámát is! *büszkefej* Komolyan annyira vágytam már erre a gépre! :DD

Köszönöm, hogy tetszik a garnitúra, édesanyám kedvence. Márkája szerint Diana, úgymond az utolsó igényes ilyen jellegű termékcsalád amit forgalomba hoztak. A miénk több mint tíz éves, ára 192537 forint volt, a Kanizsa Trend Kft készítette és ugyaninnen 7000ft volt a hazaszállítás, valószínű a cég már megszűnt! :)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#5) hdman válasza mexicanraven (#4) üzenetére


hdman
őstag

Köszi a több mint kimerítő infót! :)

Igen, szeretnék egy süppedős (bőr)fotelt, vagy kanapét, ahonnan konzolozni tudnék, de sajna albiban kicsi a hely :(

Sopron city :)

(#6) mexicanraven válasza hdman (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Mondjuk annyi szent, hogy írtó kényelmes és jó benne sok ideig is ülni. Szerintem valamilyen fotelt lehetne vásárolni ami beférne hozzád is. Csak van megfelelő!!??

[mod]:Illetve az lehetne még jó ha csináltatnál méretre! Mi ágyat csináltattunk és kiváló mind árában és minőségében egyaránt!

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#7) hdman válasza mexicanraven (#6) üzenetére


hdman
őstag

Tudom, hogy kényelmes, otthon nekünk is van :) Milyen kényelmes benne dögelni, meg aludni...

Képzeld el úgy, hogy ide kellene megoldani [link] , és ahonnan fényképeztem, onnan rögtön kezdődik az ágy. Keresztbe fordítani meg nem lehet, mert akkor meg nem lehetne elmenni a TV meg az ágy között. Plusz a szoba is elég hülye alakú, meg az ajtó is zavaró helyen van.

p.s.: sorry, hogy így eltérítettem a topikot :(

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#8) mexicanraven válasza hdman (#7) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Jajj semmiség, végül is a PC doboza az említett bútoron volt rajta, ergó arról is szó lehet. Am ismerős a szobád, neked van egy rakat konzolod, meg az a fasza kis monitorod! :D (am kb mennyibe kerül egy olyan, ha szabad kérdezni??) Ahogy leírtad valóban necces a megoldása! :(

when the sun shines, we'll shine together

(#9) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Kellemes időtöltést kívánok a gépezéshez :C

(#10) hdman válasza mexicanraven (#8) üzenetére


hdman
őstag

Samsung LE40A656 FullHD LCD Tv: [link]

Én november végén vettem 244 k-ért, most kb 220 k.

Sopron city :)

(#11) lorenzen válasza mexicanraven (#4) üzenetére


lorenzen
aktív tag

A harmadik képen, fogdosod a memória aranyozott érintkezőit.
A bőrünk felszínén savas kémhatású zsír van, még akkor is, ha most mostál kezet.
Ez a zsír el kezdi leoxidálni az arany felületét. A folyamat lassú, de biztos út a memóriahibák felé.

Az aranyazott érintkezők tapi-tapija TILOS!

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#12) mexicanraven válasza lorenzen (#11) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Köszi, ezt nem is tudtam! :R :R

8nemesis8: Köszönöm. Meglesz! :C

when the sun shines, we'll shine together

(#13) bartucc válasza mexicanraven (#12) üzenetére


bartucc
addikt

Kellemes időtöltést, használd egészséggel :C

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#14) lorenzen válasza mexicanraven (#12) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Óvatosan tisztogasd le alkoholos vattával a nyomaidat. Erős fényben látható, hol értél at érintkezőkhöz.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#15) mexicanraven válasza bartucc (#13) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

:R

Lorenzen: :R

when the sun shines, we'll shine together

(#16) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Nagyon szívesen! :) Jó kockulást hozzá! ;]

A "tapi-tapi" nekem is szemet szúrt. :D

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#17) zolikaDB


zolikaDB
veterán

vzsryl sokat segített, ha jól követtem a topikot :)
Még egyszer grat a géphez! Elég lesz, amire neked kell!
És szerintem, a Kanizsa Trend, meg a Diana, nemhogy több, mint 10 éve élte virágkorát, hanem van az majd' 20 is... Azaz repül az idő!
És, hogy legyen on is: intel, gigabyte & aerocool for ever! :C

[ Szerkesztve ]

(#18) Vakegérke válasza lorenzen (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én még azt is hozzátenném, hogy a sztatikus elektromosság is betehet bármely eszköznek.

Érintkezőt nem tapizunk, jól mondod. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Fecogame


Fecogame
veterán

Ennél a boltnál én sem ajánlhattam volna jobbat :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.