Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Frankó cucc. Használjátok egészséggel. :K

Majd én is szeretnék hangfalakat a notimhoz :B

Asszem mindenféleképpen!

(#2) mexicanraven válasza EczkE (#1) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Köszi! :R

Nagy bizalommal ajánlom a Logitech olcsóbb rendszereit is, nekünk ezelőtt egy x230 volt, kb 4 évet bírt sok bulit megjárva és valóban szinte minden nap hallgatunk maxon!

when the sun shines, we'll shine together

(#3) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Jóféle cucc lehet. :K Én most egy 5500-asra pályázok, a nappaliba.
Használd egészséggel!

(#4) Badman 4ever válasza mexicanraven (#2) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nekem most is X-230-am van, imádom, egyszer suli-buliban is volt egy egész menzát kellett beüvöltenie, ezért feltekertük max.-ra, a mélynyomót is, aztán poharat, meg mindenféle cuccot raktunk rá és néztük, ahogy ugrál a mélyláda rácsán. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5) Piloss


Piloss
senior tag

Jó cucc lehet,használd egészséggel :C

Én nemrég egy X540-nek lettem a tulajdonosa és nagyon kellemes,ajánlom mindenkinek :K

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#6) Gradilaci


Gradilaci
tag

-

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#7) gamerkiller válasza Gradilaci (#6) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nekem X-240 van, de Anyám nem szereti amikor zenét hallgatok! :) Nyugodt szívvel csak ajánlani tudom. (Bár valamiért egy ideje sistereg ha nem szól semmi.. :S Ja és a LED sem világít amelyik a státuszt hivatott visszajelezni..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) mexicanraven válasza gamerkiller (#7) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Köszönet mindenkinek! :R

Gamerkiller szerintem te meg vidd vissza a cuccot! :K

when the sun shines, we'll shine together

(#9) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Brutális! Ablakokkal óvatosan :DDD

(#10) bogyo2009 válasza zolikaDB (#9) üzenetére


bogyo2009
csendes tag

Én is 2 hete vettem egyet, nagyon zsír cucc, ajánlom mindenkinek! :R

phmegbizhatosag.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.