Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [balu]


[balu]
tag

A dalszöveg most tényleg nem értelmetlen maszlag, hanem kritika, méghozzá olyan stílusban, hogy kétlem, hogy felfogott bármit is abból, amit elhadar, inkább csak azt mondja, ami a csapból folyik. Nem tetszett, nagyon nem.

(#2) mexicanraven válasza [balu] (#1) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Mivel saját maguk írták a dalszöveget, nem hinném, hogy nem értenék.

when the sun shines, we'll shine together

(#3) [balu] válasza mexicanraven (#2) üzenetére


[balu]
tag

Bárki tudja ismételgetni a TV-ben hallottakat, nem kell ahhoz érteni.

(#4) mexicanraven válasza [balu] (#3) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Mind1... Illetve azért magadnak ne mondj ellent, mivel az utóbbi kijelentésed annak tűnt. Először azt mondtad nem fogják fel, majd utána pedig, hogy azt nem is kell felfogni annyira egyszerű. Mondtam, hogy érvelésnél ne a semmire hivatkozzunk.

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#5) stangli válasza mexicanraven (#2) üzenetére


stangli
senior tag

Attól hogy Ők írták nem jelenti azt, hogy fel is fogják azt amit leírtak és ezt követően felénekeltek.

Jó a szöveg, de összevetve a többi muzsikájukkal hááát aszondanám jött az ihlet oszt meglovagolták a válság által sulykot szövegeket mint pl credit crunch, politikai ígéretek, gyors éttermek virágzása, szingli életmód, nyet könyvolvasás éstb... lehetne sorolni a mai társadalmi problémákat de minek? amúgy is a szemünk előtt vannak.

(#6) mexicanraven válasza stangli (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Még mindig jobb a 'jóhangú' "annyit sírtam, hogy többet sírni sem tudnék" jellegű pop rocktól, ill a hasonló zenéktől. Megjegyzem, hogy ez a dal külföldön íródott. Az előző albumuk nekem sem volt a favorit, pont emiatt is mutattam ezt az új dalt. Stílusban kutatva is jobb az átlagnál. Nem az a tipikus szétba*zom mindenki fejét, mert mi vagyunk a krú... Persze nem vitatom lehet igazság abban amit mondasz, de legalább te kulturáltan nyilatkoztál.

[mod]: de most ennyi erővel Petőfi minek írt?? Ott volt a probléma az emberek orra előtt. :D A művészetre is hatással van a mai világ, igen nagy részben.

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#7) [balu]


[balu]
tag

Biztos bennem a hiba, azon is meglepődtem, hogy le tudták maguknak írni. :D

(#8) eastsider


eastsider
nagyúr

nem tetszik az ilyen.. nem azért mert nem metál, mert azt sem szeretem ;]

nem nyugtat meg az ilyen blablablas végig ritmusnélkül végigpofázom típusú rap.. pedig régen sokat hallgattam pedig.. tupac még jó is... de ez... idegesítő szerintem

ez sokkal jobb :Y :R :)

Fanka is teljesen más, mint ez. meg anonim mc... ha már a stílusnál tartunk... :)

vagy EZ

nemtudom lehet hülye vagyok, vagy rossz korba születtem, hogy a régi zenéket szeretem, az 50-es 60-as éveket, meg a VW T1-et, NEM vagyok hippi :))

[ Szerkesztve ]

(#9) eastsider válasza eastsider (#8) üzenetére


eastsider
nagyúr

avgy ez

a videó nagyot üt :DDD táncos talpak forevah

[ Szerkesztve ]

(#10) mexicanraven válasza eastsider (#8) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Gondolom idősebb is lehetsz. :) Manapság egyre elterjedtebb, hogy zenei alapok alá ilyen régebbi dalok refrénjeit építik be. Szerintem hatásos. Nincs semmi gond a zenei ízléseddel. Én is ismertem mind2 dalt amit mutattál, presze nem azt mondom, hogy éjjel-nappal az megy. Az én gépemen is van vegyes mappa, amiben igen sok régebbi sláger megtalálható, csak háth mostanság már mást is meghallgatok. :))

when the sun shines, we'll shine together

(#11) eastsider válasza mexicanraven (#10) üzenetére


eastsider
nagyúr

azért is fura, mert 18 vagyok, mint Te(?)
"megőrülök" Buddy Hollyért, Chuck Berryért, Lovasiért, meg a zenéiért, a PUF-ér.. az Ipsziért...
Janis Joplin, Kool & The Gang stb... most épp HS7 megy
ja Hiperkarma...
mind nagyonnagy kedvenc... konkrét kedvencet nem is tudok modnani
Jo mondjuk Barátnőm is hasonló zenei ízlésű, Ő pedig 17... najó ennyire durván nem, mint én

már kinőttem az ilyen rappes izékből... 2 éve még nagyon ment

[ Szerkesztve ]

(#12) mexicanraven válasza eastsider (#11) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Én is 18 vagyok. Lehet Nálad hamarabb nyugodtag le a "zenei kedélyek". :) A HS7-et én is szeretem, Márta meg a Tudom, hogy szeretsz titokban, azt ki ne ismerné. Lovasi se rossz, igen szimptikusnak tartom, mint embert is. (vedd úgy, hogy nem csak úgy, mint frontembert és zenészt) Sőt szeretem, a Kaukázust, a Magashegyi Undergroundot is. Holnap megyek a Campusra, aki csak egysíkú zenét hallgatna, az nem menne oda! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#13) eastsider válasza mexicanraven (#12) üzenetére


eastsider
nagyúr

Wáá irigyellek a Campus miatt...
én is hallgatok szinte mindenfélét amúgy...
Én is szeretem a fent említetteket....
csak az ilyeneket nem :B (mint amit említettél a cikkben)

Kaukázus hmm.. nagyon! Kardos meg nagyon nagy ember, az eszméivel nagyon egyetértek (amiket hangoztat is a dalaiben...)

amúgy én is így voltam... hallgattam rappet főleg, meg ilyen alteresebb zenéket is... aztán ezek maradtak.. persze ért külső behatás is

(#14) mexicanraven válasza eastsider (#13) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

A végére találkozott majdnem két hasonló zenei ízlésű fiatal! :C

when the sun shines, we'll shine together

(#15) mexicanraven válasza eastsider (#13) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Te egyébként debreceni vagy??

when the sun shines, we'll shine together

(#16) eastsider válasza mexicanraven (#15) üzenetére


eastsider
nagyúr

nem, deehogy... balatoni gyárek vagyok ín (adatlap :) :)) )

(#17) mexicanraven válasza eastsider (#16) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Alsóörs mennyire van tőled? :D

when the sun shines, we'll shine together

(#18) eastsider válasza mexicanraven (#17) üzenetére


eastsider
nagyúr

hát Révfülöp mennyire vna Tőled? az van nekem pont szembe.. (boglári vagyok) :))

(#19) mexicanraven válasza eastsider (#18) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Izé, én debreceni vagyok, de fogok menni Alsóörsre azért kérdeztem, hogy ismered-e! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.