Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ilyen drága? :D

(#2) .bableWes


.bableWes
őstag

én szerdán vettem 170ft ért 2 liter szart na egész nap pörögtem:D többet se veszek

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

bakker meggypiros? itt valamit nagyon elcseszhetett a sufni (alban?) gyarto :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) ftc


ftc
nagyúr

Gyansu nagyon....viz+ pirosfesték s kész is aromaval izt is adnak neki

(#5) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

A bátyám (neki is nagyon ízlik) vetett fel egy érdekes kérdést: ennek mennyi lehet a beszerzői ára?? :DDD

Mr.Csizmás: ez létavértesi gyártósorról jött! :C

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#6) Gergő_ válasza ftc (#4) üzenetére


Gergő_
őstag

egy rendes ásványvíz többe kerül. :D

(#7) Lauda


Lauda
félisten

Piros színe a cseresznyének köszönhető

Aha. :DDD Inkabb piros, mint a cseresznye. De hogy ilyen xarokat hogy tudsz meginni... :Y :C

(#8) ftc válasza Gergő_ (#6) üzenetére


ftc
nagyúr

Én pl a Tisza vizére gondoltam szűretlenül :DDD

(#9) madstunt


madstunt
addikt

pont a lényeges részről nincs szó. mennyi van benne a céljának fontos anyagokból?

(#10) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nem túl bizalomgerjesztő... - már csak az árából kiindulva sem..:DDD

Szerintem hátul a címkét ne nagyon merd elolvasni...már ha van egyáltalán olyan rajta..:U

[ Szerkesztve ]

(#11) máyköl


máyköl
veterán

hát ezt meg nem merném inni. :DDD

(#12) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Jelentem, hogy elolvastam, nincsenek feltütntetve az adatok, hogy miből mennyit tartalmaz.
, és egész éjszaka nem tudtam aludni, lehet ez a veszett anyag okozta! :DDD

when the sun shines, we'll shine together

(#13) művésznő4 válasza mexicanraven (#12) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én szóltam...:DDD

(#14) Archer


Archer
őstag

Sohasem értettem, hogy lehet ilyen mindenféle sz@rokat meginni. Így is kénytelen az ember a sok vegyszeres mocskot megenni a boltból de hogy valaki készakarva nyomja magába... Cseresznyét ez még képen sem látott.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#15) moha21


moha21
addikt

Lehet benzin helyett is jó. Koccintós feeling.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#16) phaet0n válasza moha21 (#15) üzenetére


phaet0n
tag

Lassan egy kiló kenyér árából be lehet rúgni. ~350HUF 2L koccintós, plusz 90 egy ilyen "dzsukel" energiaüccsi, és mehet az ember a diszkóklubba hajtani a csajokat ezerrel.

[ Szerkesztve ]

(#17) moha21 válasza phaet0n (#16) üzenetére


moha21
addikt

ehh egyszer rúgtam be kannásbortól, elég is volt egy életre.. :D energiaitalt meg elvileg nem szabad alkohollal együtt fogyasztani.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#18) phaet0n válasza moha21 (#17) üzenetére


phaet0n
tag

[link]

Különösebb problémád amúgy nem lesz tőle. De mindenesetre én nem innék meg 12 órán belül 2-nél több energiaitalt.

(#19) moha21 válasza phaet0n (#18) üzenetére


moha21
addikt

"koffein és taurintartalmat hiába keressük a dobozon, nincs rajta, mivel a termék nem tartalmaz egyiket sem, hiszen nem alkoholos energitalt kapunk, hanem tutti-frutti ízű alkoholtartalmú szénsavas italt."

Amúgy is itt a koliban vannak szélsőségek bomba+vodka+whisky+cigi. Szívbarát program.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#20) mexicanraven válasza Archer (#14) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ez poén, ilyet nem szoktam inni rendszeresen, ez volt az első és szerintem az utolsó is!
Energiaitallal se túl gyakran élek, ha igen akkor is Monster/Bomba/Cocaine.
Jogos, hogy méreg, de már csak az ára miatt is kipróbáltam, legalább páran okulnak belőle.
:))
Mellesleg semmilyen energiaital nem jó hosszabb távon.

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#21) ftc


ftc
nagyúr

Energiaital amúgy alvásra való legalább is számomra :D

(#22) joey04 válasza moha21 (#17) üzenetére


joey04
titán

whisky + energiaital párostól nem szokott bajom lenni, és nagyon finom. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) EczkE


EczkE
addikt

Milyen boltban vetted?

Asszem mindenféleképpen!

(#24) moha21 válasza joey04 (#22) üzenetére


moha21
addikt

Nekem sem volt bajom anno az exstasy+ speed + pia triótól, de nem hiszem egészséges lenne hosszútávon. :>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#25) joey04 válasza moha21 (#24) üzenetére


joey04
titán

hát nem egy kategória a 2 példa. hosszútávon meg már kb semmi nem egészséges. élhetnénk úgy, ahogy a másik topikban ajánlottak, csak tiszta vizet inni pl. Hát inkább mérgezem magam

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) mexicanraven válasza EczkE (#23) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Sima ABC, Reál pont tagja!

moha21: azér' a te verziód mellett ez a kis "cool cherry" igen összefossa magát! :DDD
Mellesleg ezektől meddig bírtad talpon?

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#27) EczkE válasza mexicanraven (#26) üzenetére


EczkE
addikt

Hm. Ki kéne próbálnom. Ennyiért ajándék. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#28) moha21 válasza mexicanraven (#26) üzenetére


moha21
addikt

Nem tudom pontosan, de after az volt mindig. Ennek már jó pár éve.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#29) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Én pont másfél órája ittam kobrát. Bár ezt is kipróbálnám. Gondolom annyi elég is lenne belőle egy életre. :DDD
Meg ittam rá utána jó kis tabis bort. Felejthetetlen! ;] :R

(#30) Csemike


Csemike
csendes tag

Azt hittem, egy csésze frissen lefőtt kávé lesz a topik főszereplője. :) Én ma 3 spáros sugárfrí enerdzsi drinket nyomtam be, de rájöttem, hogy ezek haszontalan dolgok. Éber a fejem, de érzem, hogy a testem fáradt, ólomnehezek a végtagjaim. Szemét vizsgaidőszak. :(((

(#31) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Na jó azért ez már meredek.. Sok fajtát kipróbáltam teszteltem már, elsősorban nagyon olcsó kommersz vackokat amitől összeragad a szád és mindened tutti-frutti ízű szagú állagú lesz, de ez ez valami nagyon durva cucc lehet...
Van amit nem vállalok be számomra hasonló volt a tescos 2 Literes 37 Ft-os kóla... igen jól olvassátok 37Ft/2l kóla....
Igaz hogy kommersz borral hígítottuk, de azt már nem mertem tehát az már a too much kategória és 58 Ft-at vettünk :D

(#32) Bala888


Bala888
csendes tag

Ez komoly!! :D Hol találkoztál vele? Már nem, mintha venni akarnék egyet.
Nem mondom, hogy mindig a drágább a jobb, de ami már figyelemfelkeltően olcsó, az azért gyanús. :) És ez ebbe a kategóriába tartozik. :D
Könyörgöm, ha valamit 89 ft-t adnak ( amin már haszon is van), mennyiből állítják elő??
Inkább ne gondoljunk bele. :p

Bala

(#33) kkitti24 válasza Bala888 (#32) üzenetére


kkitti24
csendes tag

Fentebb leírta, hogy hol találkozott vele :K Amúgy döbbenetes, hogy léteznek ilyenek, azért durva belegondolni, hogy ha a csomagolást - a palackot meg a címkét - levonjuk plusz a kereskedői árrést, áfát, szállítási költséget stb, akkor ennek az elkészítési értéke lényegesen alulmúlja még ezt a meghökkentő árcédulát is. Na most erre mondom, hogy ennyiért max fél csepp piros festék van benne, meg egy hangyányi aroma, és ennyi a történet.
Egzotikumnak jópofa az ilyen, de fogyasztásra... Hát én még kipróbálni sem lettem volna képes. Lehet, hogy túl igényes vagyok, de nekem az energiaital a Red Bull, mert ha az ad szárnyakat, akkor több esélyt látok a földre való visszatérésre, mintha egy ilyen kétes eredetű lötty. :DDD

De köszi, hogy megmutattad nekünk ezt a különlegességet mexicanraven, és még egészségedet sem voltál rest kockára tenni e kísérlet érdekében! :C

(#34) horatiocain


horatiocain
csendes tag

Egyetértek.
Nálam, ezekkel a gyanúsan olcsó termékekkel pont azt érik el, hogy nem veszem meg.
Nem írom le, amit az előttem szóló már leírt, de komolyan, belegondolva, ha levonjuk ezeket a költségeket, bele sem merek gondolni mennyibe fáj az előállítása...
Nagyon ritkán iszom energiaitalt, akkor viszont csak Red Bullt ( én is ).
Nem vagyok snob, de adok a minőségre.. Nem minden egyes nap veszem meg, tényleg ritkán, így akkor inkább kiadok érte többet.

(#35) horrorshoes válasza horatiocain (#34) üzenetére


horrorshoes
csendes tag

Vigyázz, mert aztán, ha olvassák a hozzászólásodat, akkor valami leleményes emberke majd kitalálja, hogy ezt a löttyöt széttölti kicsibe, csinál neki dizájnos dobozkát, felemeli az árat, aztán megitatja veled :P Ez már sajnos kezd elérni a borokhoz is, amiről ugye csak a hozzáértő mondja meg, hogy melyik megfelelő, úgyhogy a gagyik betörtek a felsőbb árkategóriákba is, kihasználva a csak az árat, mint a minőség jelzőjét néző vásárlókat.
Mondjuk RB-vel nem foghatsz mellé, mert az már régen is volt, bár ha abban akarsz fürdeni is, akkor nem árt lottót nyerni :D

i freak you freaky freaker

(#36) feka007


feka007
nagyúr

Színéből ítélve ez inkább szörp.

(#37) Cane válasza feka007 (#36) üzenetére


Cane
őstag

A készítmény nyomokban cseresznyét tartalmazhat. ;]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#38) azurrio10 válasza Cane (#37) üzenetére


azurrio10
csendes tag

:DDDDDDDDDDD

A második képen kifejezetten úgy néz ki, mint egy felforrt must.
Ha energiaital, akkor nálam is Red Bull, de nem az ára miatt.
Mindig elolvasom, hogy mit tartalmaz a termék, illetve egyszeri kipróbálás után megállapítom, megéri-e az árát, valamint milyen hatása van.
Így van ez egy tusfürdő, testápoló, fogkrém esetében is.
Ezek után, nekem nagyon is bevált a Red Bull. Tényleg hat, és nem csak ideig óráig. Finom is, habár ez nem tudom, mennyiben függ az ártól, de számomra náluk a legjobb a tutti frutti íz.
Jártam így egy fogkrémmel is, ami drága, de tényleg jó. 1200 ft, de tényleg fehérít-
Én azt mondom, ha kipróbálom és tényleg jó termékről van szó, nem sajnálok kiadni több pénzt.
Persze. nem minden nap iszom, úgyhogy az is igaz, hogy ritkábban viseli meg a pénztárcámat.

(#39) talpalavalo válasza azurrio10 (#38) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

És tényleg mint ha must lenne :)
Hidd el nekem jelen esetben túl sok különbséget nem fogsz találni az egyes márkák és ízek között... Azaz van persze van különbség mert ha azt mondanám nincs az igen nagy hazugság lenne, de ez azért valljuk be ez mégsem fogkrém.
De persze annak aki csak és kizárólag a hatása miatt issza az hidd el nem fog különbséget érezni legalább is nem akkorát hogy a drágábbat vegye... :S

(#40) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Köszi kitti, eltelt már egy kis idő, de, mint látod élek, szóval 1,5 liter elfogyasztása nem okoz rövidtávú problémákat!

Többieknek: ez valóban egy elborult ital, egy olyan elme agyszüleménye, ami nem ismer se Istent, se embert. Alkalmanként, hígitva, PUNKOKNAK tökéletes!
Én láttam már azóta kis kiszerelésűt, de nem visz rá a lélek, hogy vegyek.
Maradok a Monster/Cocaine/Hell vonalon! :)) (esetleg Bomba)

when the sun shines, we'll shine together

(#41) adelante


adelante
csendes tag

Nálam változó, hogy mikor figyelek oda jobban a minőség és az ár kölcsönhatására.
Egy energiaitalnál pont nem. Megveszem a legolcsóbbat és kész. Nem fogyasztok túl sokat, általában bulik alkalmával valamilyen alkohollal keverve, vagy ha vizsgára készülök.
Ezt a 89 ft-os csodát azért nem venném meg. Ez kimondottan az a kategória, ami már gyanúsan olcsó.
Nem is akarom kiszámolni, mennyiért állítottál elő. Persze, a magasabb ár sem mindig garancia arra, hogy tutira kiváló minőségű terméket kapok.
Ennek ellenére, nem vetem meg a Red Bullt sem, csak ritkábban veszek.

(#42) moha21 válasza mexicanraven (#40) üzenetére


moha21
addikt

De, hogy megint mi a baj a PUNK-okkal? :F

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#43) talpalavalo válasza moha21 (#42) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

A punk manapság már csak egy gyűjtőfogalom azokra az emberekre akiknek nincs túl sok pénzük, de szeretnek inni :) Persze ez nyilván egy erős általánosítás és akinek meg nem inge az nem veszi magára...
Ettől függetlenül ez a cucc azért dúrván dúrva :D

(#44) zselani


zselani
csendes tag

Punkok ide, punkok oda, ezt a 89 ft-os valamit biztosan nem venném meg.
Nagyon számít a pénz, ha vásárolni megyek, mindig odafigyelek az árakra. Mindennek ellenére van az a kategória, ami gyanúsan olcsó.
Igazán, ha utánaszámolunk, hogy ebből lejön az árrés, az adó, az előállítás költségei, palackozás... Ne számoljuk ki! .-)
Ez már az a kategória, amit szívesen megmutatnék azoknak, akik állandóan azt hangoztatják, hogy nincs különbség egy Red Bull és a nagyon olcsó energiaitalok között. :-p

(#45) talpalavalo válasza zselani (#44) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

No de ha ezt beleöntöd egy Red Bullos dobozba ;)

Egyébként tegnap megkóstoltam a Pennyben kapható 99Ft-os Don't Stop nevezetű gyümölcsös ízesítésű energikus itókát :DD :DD
És hát engem nem győzött meg habár ehhez a palackoshoz képest minden bizonnyal jobb :D

(#46) MikroTikker válasza talpalavalo (#45) üzenetére


MikroTikker
tag

Én csinálnék egy ilyen tesztet, nem biztos, hogy észrevennék az emberek a különbséget, viszont kiválóan lehet menőzni így olcsón :D Én az ásványvízzel is azt szoktam csinálni, hogy veszek valami jófélét ilyen fél literes bubimenteset, aztán ha kifogy utána vízzel töltöm fel. Nem látszik a különbség, és nagyon menő vagyok, hogy mindig milyen jókis ásványvízzel mászkálok - szinte már kiegészítőként hordom magammal - mondjuk ez így férfi létemre furcsán hangzik, de igaz :K

(#47) Zelnik


Zelnik
csendes tag

Ez a meki effektus. Amikor az egyszerű ember vesz a mekiben egy üdítőt, majd utána feltöltik vízzel, vagy valami más innivalóval. :p
Ez a 89 ft-os energiaital azért nem semmi. Ráadásul, jól látom, hogy ezért a horribilis összegért rögtön 2 litert is kapunk?
Lehet, hogy a Red Bull a drágábbak közé tartozik, valahogyan mégis azt érzem, inkább arra adok ki pénzt, mint erre.

(#48) horrorshoes válasza Zelnik (#47) üzenetére


horrorshoes
csendes tag

Ja, vannak ilyen jópofa dolgok menőzés céljából, de nem mindig működnek, anno mikor a szüleim trabantjára tettem egy bmw emblémát, az például nem okozott észlelhető fellendülést a kialakított kapcsolataim számában :U :DDD Egyébként ha jobban belegondolsz, és kiszámolod, hogy a politikusok által elsikkasztott pénzekből mennyi energiaitalt lehetett volna venni, akkor fogsz elkeseredni igazán ;) Viszont ilyen árban meggondolnám, hogy energiaitalban fürödjek, állítólag jót tesz a bőrnek, felfrissíti :DDD

i freak you freaky freaker

(#49) danih válasza MikroTikker (#46) üzenetére


danih
addikt

Egyszer vettél egy fél liter Evian-t, azóta feszítesz? :DDD
Ténlyeg, olvastátok már visszafelé, hogy "evian"?

On topic: az alkotóelemeket, azok arányát kéne megnézni, onnantól meg mindegy, milyen ízű. A többi a marketing-department feladata. Azt vettem észre, hogy pl. engem is valahogy jobban húz megvenni a Calgont X pénzért, mint valami kommerszebb nevű/csomagolású, de ugyanolyan összetételű terméket X/2 pénzért. Aztán bekapcsolom az agyamat és nem veszek Calgont.

[ Szerkesztve ]

(#50) kittibudd válasza danih (#49) üzenetére


kittibudd
csendes tag

"Egyszer vettél egy fél liter Evian-t, azóta feszítesz? :DDD"
ezen jót kacarásztam :D de utána belegondoltam, hogy elég sokan csinálják így - meg starbucksos poharakkal meg mindennel, ami "nagy" név...

On: ebben tök igazad van,hogy ha ugyanazokat tartalmazza, akkor a költségkülönbözetet már csak a márka neve adja. Sokszor én is bedőlök az ilyeneknek és megveszem drágábban ugyanazt. Bár vannak termékek, amiknél meg inkább megfizetem a drágábbat (általában azoknál, amiket csak ritkán fogyasztok), mint például energiaitalok terén. Abból inkább megveszem a Red Bullt, mint a sajátmárkás termékeket. Viszont például folyékony szappannál ilyesmi, általában az olcsóbb és ugyanolyan összetételűt választom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.