Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58) mexel válasza zeon.hu (#56) üzenetére


mexel
veterán

Ha egy eszközről legalább tudsz tükrözni akkor látszik hogy nem a progarm hibája mert működik a tükrözés, henem a kompatibilitás a többi eszközzel. Sajnos ez ilyen, nem értem miért ennyire macerás ez az android -android dolog, mindenki szenved vele. Írtam is hogy nekem is van amivel megy van amivel nem így nem nagyon tudom mit kellene vele kezdeni, hogy hol lehet hiba. A TV go pedig nem tudom fog-e menni bármilyen boxon amint érzékeli hogy van külső kijelző, de ez sem ennek a romnak a témája szerintem, ahogy írtam az androidos alkalmazásokkal nem foglalkoztam és nem is akarok, csak és kizárólag a videólejátszásra koncentráltam, szerintem ezekre a kérdésekre itt jobban tudnak válaszolni, de ha jól látom ott is feltetted már ezeket.
Tényleg nem tudom ezekre a megoldást és szerintem nem is lesz időm keresni ( és nem is nagyon akarom) mert ezen kívül még millió androidos program van ami nem működik megfelelően :(
Ha lesz időm inkább még a rom-on és a telepítés egyszerűsítésén próbálok javítani, de az nem fogja érinteni az ilyen külső programokat, azokat a fejlesztőiknek kellene megcsinálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.