Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#219) mexel válasza Truman (#218) üzenetére


mexel
veterán

Hamarosan lesz, de mit vársz tőle? A CE-nek egyelőre több hibája van, a LE pedig stabil. Elvileg LE alatt nem szabad semminek röcögnie, annak kadenciahelyesen kell lejátszania mindent és szerintem 1000-ből ha egy videónál van valami hiba 905W alatt, de talán annyi sem. ( hacsaknincs kikapcsolva vagy elállítva valami benne)
Ce alatt sok lejátszónál lesz távirányító gond és nehezebb lesz hozzáadni ( én nem is tudom minden lejátszóhoz így hozzásadni csak találomra, azt adott gépen kell majd megcsinálnia mindenkinek), plusz még fejlesztik folyamatoan és mindig adódik valami gond.
Szóval megcsinálom mert mindenki azt hiszi hogy hú de jobb lesz az új, de semmi változást nem fog látni egy átlag felhasználó valószínűleg.
Aki meg a pár igen minimális részletre annyira igényes annak amúgy sem javasolt a 905W box, mert minimum egy 905X kell pl egy 4K-s lejátszáshoz. :)
Ezt csak azért írom mert sokan azt hiszik mindenből a legújabb a legjobb, de pl androidból is sokkal jobb lenne az 5.1 vagy 6-os, MXplayerből sem mindig a legújabb a jobb, stb.
Kár ennyire futni a számok után, azt kell nézni mi működik jól és azt kell meghagyni. Akkor kell valamit cserélni ha nem működik, vagy olyan új dolog van benne ami nekünk fontos.
Na a CE-ben ilyen nem sok van a 905W számára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.