Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) tobias40


tobias40
veterán

Mecool M8s PRO+ -hoz melyik dtb.-t kell kimásolnom a "device_trees" mappából?

Ezt sosem értettem hogy hogyan kell ezt kiválasztani.. :(

(#52) tobias40 válasza tobias40 (#51) üzenetére


tobias40
veterán

Ha minden igaz akkor ez kell hozzá: gxl_p212_2g

Jól gondolom? :U

(#53) divan válasza tobias40 (#51) üzenetére


divan
senior tag

Attól függ, milyen processzor van benne, és mennyi ram. W-s?

(#54) tobias40 válasza divan (#53) üzenetére


tobias40
veterán

Sikerült felraknom de a gyári távirányító nem megy a belsőre telepített CE alatt.(rossz dtb.-t írtam neki?alapból is az volt egyébként)
Mi lehet a gond azt a dtb másoltam ki amit előbb írtam.
2/16-os és X-es.

Légegér megy de ez most nem fontos,gondolom...

[ Szerkesztve ]

(#55) tobias40 válasza tobias40 (#54) üzenetére


tobias40
veterán

Közben lefrissítette magát 8.95-7-re a táviránytó továbbra sem megy
ssh-n beírtam ezt: echo "meson-ir * mecool" > /storage/.config/rc_maps.cfg

Az sd kártyán futóhoz ez kellett....

(#56) divan válasza tobias40 (#55) üzenetére


divan
senior tag

Akkor a dtb jó. Nem tudom, hogy azzal, hogy a belső memóriára került, nem változott e valami az elérési útban. Próbálj meg egy WinSCP-t, és ott megkeresni storage/.config mappát, hogy mi az elérése.

(#57) files32 válasza mexel (#49) üzenetére


files32
tag

Semmi.
A Te mappád fájljait látom, a CE sehol.

(#58) tobias40 válasza divan (#56) üzenetére


tobias40
veterán

Ott van:/storage/.config/rc_maps.cfg de 0 KB

Vmi nem jó..

(#59) tobias40


tobias40
veterán

Ha most a belső CE-ről akarnék az sd kártyán levő CE-re lépni azt hogyan tudom megtenni?
Lehet egyáltalán lépked a droid és a 2 CE között ha bent van az sd kártya?

De a legnagyobb gondom hogy miért nincs gyári távom? :(

[ Szerkesztve ]

(#60) divan válasza tobias40 (#58) üzenetére


divan
senior tag

Akkor próbáld meg, hogy megnyitod, és belemásolod, hogy:
meson-ir * mecool és elmented, hogy írható e egyáltalán. Aztán indítsd újra, és próbáld meg.

Mindhármat egyszerűen nem tudod kezelni, ezt elolvastad?:
"Ha ezek után egy hagyományosan felírt CE-t vagy LE-t indítunk fogpiszkálós vagy egyéb módszerrel, az törli a dualos indításunkat. Nem veszik el semmi adat, de utána csak az Android fog mindig indulni."

[ Szerkesztve ]

(#61) tobias40 válasza divan (#60) üzenetére


tobias40
veterán

Az benne van a file-ben megnéztem de így sem indul.

Fura mert megnéztem a kártyán levőt,abban uaazt írja de a file 1 KB.a belsőn meg 0KB pedig uanaz van beleírva! :U

Tehát ha visszarakom a kártyát akkor arról indul automatikusan a box?
Mert akkor így arról nem tudok semmit átmásolni csak ha azt lementem pc-re és onnan másolom?

[ Szerkesztve ]

(#62) tobias40 válasza tobias40 (#61) üzenetére


tobias40
veterán

Bazz most megint újra indítottam és most van gyári táv! ;]

Nem értem de mindegy a lényeg hogy van..

Ti milyen sorrendben szoktátok belakni a rendszert? CE vagy LE esetén?

(#63) divan válasza tobias40 (#61) üzenetére


divan
senior tag

Még azt megpróbálhatod, hogy ezt letöltöd, kicsomagolod, belépsz ssh-n, és kiadod a következő parancsokat:
systemctl stop kodi
systemctl stop eventlircd
Majd belépsz WinSCP-vel a /storage/.config/rc_keymaps/ könyvtárba, és bemásolod a fent linkelt csomagból a mecool fájlt, a /storage/.config/rc_maps.cfg fájlt, pedig felülírod a linkelttel.
Majd ssh-n kiadod:
ir-keytable -a /storage/.config/rc_maps.cfg -s rc0
systemctl start eventlircd
systemctl start kodi

Mire beírtam, jó lett. Mindegy már nem törlöm.
Nekem több boxom is van, így egyből tudtam másolni egyikről a másikra, de ha ez nem lehetséges, akkor le lehet menteni pc-re is, és onnan visszamásolni. Sok idő lesz, arra számíts, nagyon sok kép keletkezik egy belakott rendszeren.

[ Szerkesztve ]

(#64) mexel


mexel
veterán

Semmi de semmi nem változik ezzel a módszerrel sem távban sem semmiben. Winscp-vel is simán elérhetők a fájlok. Ugyanúgy működik minden kivéve az aml_autoscript működik máshogy mintha sd-ről menne ( leegyszerűsítve kb)
Ahogy eddig másolta be valaki a távhoz a fájlokat azt itt is így kell tenni.
Ahogy írtam a CE-be semmi beavatkozás nem történik hiszen azt te töltötd le a hivatalos helyről, és a system és kernel és dtb nem változik.
Mindent ugyanúgy kell a CE-vel a későbbiekben csinálni mint sd-ről, csdak a telepítés változott ezzel a módszerrel.

Ha valaki utána elindítja a hagyományos sd-s vagy Pen-es régi CE-t vagy LE-t akkor lehet hogy nem fog indulni az emmc-ről a felrakott CE, de akkor android alól meg kell csinálni az uopdate-t ( az helyrerekja az aml_autoscriptet) és ismét működik.

De a CE és a Droid nem szólnak bele egymásba és egymás fájljaiba, mindössze egy helyen vannak most.

X96-ra még nem tudok semmit mert nem sikerült még szereznem x96-ot. Amint kész vagyok pár más dologgal foglalkozom ezzel is tovább, egyelőre akinek olyan boxa van amin megy örüljön, akinek éppen nem megy majd keresünk megoldást, ott semmi sem változott nekik. Csak szerettem volna minél hamarabb kitenni a leírást hogy aki tudja használja :)

divan: én le sem szoktam állítani a kodit, csak az előre megírt conf-ot és a fájlt bemásolom, kilépek a winscp-ből, újraindítom a booxot és megy a táv. Ha jó a conf akor minden esetben működik. Kb pár mp bemásolni ezeket. De így dualban akár android alatt totalcommanderrel is lehet pl pendrive-ról, nem kell gép hozzá max egy egér. :)

[ Szerkesztve ]

(#65) divan válasza mexel (#64) üzenetére


divan
senior tag

Előtte nekem is ment így, de volt egy gép, aminél sehogyan sem lett jó, csak akkor mikor kiadtam a ir-keytable -a /storage/.config/rc_maps.cfg -s rc0 parancsot. Ahhoz viszont le kellett állítani a kodit. Azóta így szoktam csinálni. :)

(#66) mexel válasza divan (#65) üzenetére


mexel
veterán

Igen, az előfordul, lehet nekem szerencsém volt, vagy inkább az hogy nem a meglévőt szoktam módosítani hanem újat bemásolni.
Ha viszont droid alól csinálod most TC-vel akkor közben a kodi nem fut és a .confighoz hozzáférni :)
Ez pl egy előny lehet a dualban :)
Android alatt: Fájlrendszer gyökér/data és ott van a CE storage

A droidos TC nem a legkényelmesebb de egérrel kezelhető jól ha az ember megszokta és sok mindent meg lehet oldani vele. ( csak a beállításokban be kell állítani hogy root jogok mindenhol és akkor lehet vele kárt okozni :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#67) tobias40 válasza mexel (#64) üzenetére


tobias40
veterán

Tehát ha a bent hagyom az sd kártyát amin a régi CE van akkor melyik lesz az elsődleges?

Mert nekem az sd indul ebben az esetben!

(#68) mexel válasza tobias40 (#67) üzenetére


mexel
veterán

Ha bent hagyod az sd-t vagy pent mindig az fog indulni.
De viszont ha azon a normál eredetui indítási mód van ( nem másoltad rá amit én zipben feltettem) az felül fogja írni a dual indítóját. 3 féle indítás nem működik egyszerre. Ha az eredetit kiveszed akkor csak a droid fog indulni amíg újból meg nem csinálod droid alatt az updetet ahogy már írtam sokszor.

( ezért érdemes a régi belakott SD-ről, penről elmenteni az aml_autoscriptet stb ami rajta van a ygökérben, majd felülírni azzal amit én raktam fel zip-ben és úgy indítani. A rendszer beállításai ettől nem vesznek el viszont a dual is működőképes marad.

Azt ekll megérteni hogy a "gyári " CE indító és a dual indító ütik egymást, ha a dual már működik utána a "gyári" törli a dual indítását. ( nem az adatokat csak az indítást! ) Ez 1 mozdulattal visszahozható.

(#69) tobias40


tobias40
veterán

Librelec-et is megcsinálod így duál boot-ra?

Ha most van egyik boxomban az sd-n LE de felrakom a CE-et a leírtak szerint,nem kavar be semmibe igaz?

(#70) mexel válasza tobias40 (#69) üzenetére


mexel
veterán

Nem kavar be, hiszen a LE az sd-n van. Azt kiveszed és ott az asztalon csak nem lesz vele semmi :) De ha elkezded használni azon a boxon amin a dual CE -van akkor ha elindítod a LE-t akkor utána nem indul majd a dual csak ha android alól újra indítod az update-t ahogy fentebb írtam.
( ezt kb szerintem eddig 10x írtam le :) )

[ Szerkesztve ]

(#71) RedCat


RedCat
senior tag

Mini M8S II 905x 2 GB rammal.

"Egyértelmű lesz: megkérdezi hogy szeretnénk a CoreElecet telepíteni? Válasszuk az igent szerintem.
Pár pillanat alatt telepíti és a box kikapcsol."

Eddig jutok el. Kiveszem a sd kártyát és az android indul el. Mi lehet a gond?
Az uEnv.ini-t nem szerkesztettem, mert úgy látom ugyanaz a file van beleírva, mint ami az én boxomhoz is kell.

Hogyan tovább?

(#72) mexel válasza RedCat (#71) üzenetére


mexel
veterán

Előtte droid alól elindítottad az update fájlt emit írtam? Ha a box kikapcsol lehet mnégegyszer elindítani úgy hogy kiveszed az sd-t vagy pent, indul a droid és akkor megint berakod a pent vagy sd-t amin van ez a rendszer. Akkor megint megcsinálod az update rsézt. Ez a legeslegfontosabb része csak és kizárólag ezen múlik az indulása.

He ezek után sem indul akkor vagy nem volt hely a system-en és nem másolta fel, vagy a box recoveryje- vagy update.ja nem engedi lefutni a zip fájlt. Ezért kell egy olyan boxot szereznem ami ilyen hogy megtaláljam a megoldást. Addig nem tudok mit mondani.
Ha nem indul ( és 100% hogy mindent jól csinál valaki) akkor egyelőre nincs más megoldás, akkor az a box nem szerencsés egyelőre.

Az uEnv.ini tuti jó akkor ha elindul az sd-ről aCE, mert ha az nem jó akkor már az sem indulna el :)

[ Szerkesztve ]

(#73) tobias40 válasza mexel (#70) üzenetére


tobias40
veterán

Értem,igaz már leírtad csak azt kérdeztem hogy melyik fog előbb indulni a dual vagy az sd kártya de ezek szerint az sd kártya..
Tehát igazából mindig az CE sd indul ha bent van a boxban .

(#74) mexel válasza tobias40 (#73) üzenetére


mexel
veterán

Így van. Írtam már hogy minden úgy működik mint eddig, semmi nem változik. Ha van a boxban egy sd vagy pen egy rendszerrel akkor az indul általában. ( dualnal nem mindig igaz, de általában igen, viszont akkor az felülírjaa dual indítását. ( 11x)

(#75) RedCat válasza mexel (#72) üzenetére


RedCat
senior tag

Megcsináltam 2x is android alól a frissítést + 2x CE alól a telepítést az addon-al. A helyzet változatlan...

(#76) mexel válasza RedCat (#75) üzenetére


mexel
veterán

Akkor sajnos a fentebb írt eset valószínű :( A fájlok fent vannak a systemen egyébként? ( pl droid alól látod tc-vel.) Ha azok igen akkor csak a recvery vagy update rész nem müxik.
Keresem a megoldást hogyan lehetne átverni ezeket a rendszereket hogy mindenképpen frissítsék az update-t. Sajnos van néhány típus vagy éppen fw ami nem enged semmit frisíteni a gyári update-n kívül :(

Próbáld meg esetleg a másik fájlt ami még feltettem, abban csak kettő van. De az sem fog segíteni ebben az esetben szerintem.( sőt szinte biztos)

[ Szerkesztve ]

(#77) RedCat válasza mexel (#76) üzenetére


RedCat
senior tag

Igen a fájlok fent vannak a system mappában. Nincs más program amivel ki lehet írni ezt a boot részt? Vmi recovery programmal?

(#78) mexel válasza RedCat (#77) üzenetére


mexel
veterán

nem ez nem kiírja, hanem átállítja az uboot-ot. ( ahogy a gyári CE sd-n lévő aml_script is csak az úgy hogy az az sd-n keressen először.
Próbálom kitalálni vagy inkább utánajárni/kérdezni hogy mi lehetne a megoldás arra hogy elfogadja ezt is.
Normál esetben működik, de sajnos ahogy létszik van pár box ahol nem.

(#79) fpunto


fpunto
csendes tag

Tapasztalatok!

X96-II mini (905x 2/16) teljesen rendben van.

Tronsmart S95 Telos (905 2/16 minix rom) töröltem 1-2 alkalmazást, a system-en 200MB hely,
install_dual lefutott KODI alól és kipróbáltam kézzel indítva is - rendben lefutott. Újra induláskor csak az ANDROID indul el.

MXQPro (905 1/8) instal_dual futtat KODI alól, majd kézzel is. Hiba nélkül lefutott.
Indítás után csak a MXQPro felirat jelenik meg és kész. SD-t visszatével indul a CE.

Most itt tartok. Még van egy VORKE Z1 (912 3/32), de egyenlőre ezt nem bántom.

(#80) mexel válasza fpunto (#79) üzenetére


mexel
veterán

Köszi az infókat!

De ugye az megvan hogy nem az install_dualt kell többször indítani, az nem csinál az égvilágon semmi mást, csak az sd ről vagy penről felmásol kb 3-4 kis fájlt a belső memóriára.
Amit futtatni kell az az "ezt_inditjuk_androidbol.zip" fájl, amit android alól kell futtatni úgy hogy előbb indítjuk a droidot és utána tesszük be az sd-t vagy a pent. Akkor újraindul a rendszer sd-ről vagy penről, és kikapcsoljuk és kivesszük az sd-t.
Olyan sd-t ne tegyünk már be amin a hagyományos CE van mert az törli az indítási megoldásunkat.

Ha ezek után nem indul semmi sd- nélkül akkor kel visszaraknoi pl egy gyári CE-t és a fogpiszkálós módszerrel indítani. Az akkor visszaáll az eredeti állapotra.
Akárhányszor resettel indítunk, mindig az utlsó verzió marad meg. Tehát ha a gyári CE-t indítjuk akkor az marad, és nem fog a dual indulni, ha pedig a dualost indítjuk az marad meg.

Kb mint a katonaságnál, mindig az utolsó parancs érvényes.
A Dual addig működik amíg nem lépünk be pl resettel a recoverybe vagy nem indítunk el egy "gyári" CE-t vagy LE-t, mert azok átírják a dual autoscript parancsát. Akoor mindig újra kel futtatni android alól aztaz autoscriptes zip fájl. ( azt tartalmazza)
Nem tudom máshogy körbeírni :)

Persze vannak boxok amin nem fog menni sajnos így valószínűleg, de kb 90 %-ban mennie kellene ha mindent jól csinálunk.

(#81) mexel


mexel
veterán

Lerövidítve a foylamat kb ez:

Kiírjuk egy penre/sd-re a CE-t ahogy kell.
Felmásoljuk rá afájlokat amit zipben feltettem, a legfontosabb hogy felülírjunk mindent, uEnv.inibe beírjuk a dtb-nk nevét.

NEM tesszük be a boxba, henem a boxot simán elindítjuk android módban, ha elindult csak akkor tesszük be a kártyát vagy pent.

Android alatt az Updet /Local-al elindítjuk az "ezt_inditjuk_androidbol.zip" et mint egy frissítést.

A box újraindul a pendrive-ról vagy sd-ről ( ha jó a dtb-nk).

Ekkor telepítjük a dual telepítőt és futtatjuk.
A box kikapcsol. Kivesszük a pent- vagy sd-t és ha minden oké akkor a CE indul a boxról.

Ha nem így van akkor valószínűleg a box update része vagy a recovery nem támogatja ezt a módot, sokat nem tehetünk mást.
Max annyit hogy az első lépést mégegyszer megtesszük hogy android alól megint elindítjuk az update-t, de a dual telepítő nem kell többször, az elég 1x is.

Elvileg egyszerű mint a faék, ha már egyszer megcsináltuk jól akkor utána 1-2 perc alatt bármikor meg tudjuk csinálni. Érdemes egy régi pent használni erre és rajta hagyni a cuccot, ha egyszer nem indul a dual csak a droid, akkor be kell rakni droid alatt a pent és az updatet lenyomni, és megint jó lesz.

( S905-ön ami nem X és nem W nem teszteltem még de S912, 905W és 905X-eken amik itt voltak kivétel nélkül mindre sikerült feltenni, még ha nem is elsőre. Volt hogy egyszer kétszer be kell lépni a recovery-be resettel és utána újra futtatni az update-t és egszer csak működik. Ez azt hiszem X96-nál volt így és egy 912-es-nél))

[ Szerkesztve ]

(#82) dugesz77


dugesz77
őstag

Köszönöm a munkád :R
Mecool BB2-nél tökéletesen működik a dual rendszer viszont K1 pro-val nem vergődök zöld ágra. Sajnos droid indul telepítés után. Lehet bezavar,hogy egy android tv-s Rom van most rajta. Pedig kíváncsi lennék érezhető-e a DDR4 előnye..
Holnap teszek egy próbát még Minix U1-el is.

[ Szerkesztve ]

(#83) mexel válasza dugesz77 (#82) üzenetére


mexel
veterán

Nekem k1 pron már fél éve így fut. Mikori vásárlású K1?A régebbin mennie kell, most 905W-nél volt valami új file rendszer azon nem is megy majd, de a K1-re remélem nem tettek ilyet.
K1-en jó gyors is, tetszik :)

Ha lesz időm majd módosítom kicsit a blog leírását, talán lehet egyzserűsíteni de most próbálok megoldást találni arra hogy miért nem indul bizonyos boxokon.
Nincs ilyen box-al valaki az Őrs vezér tér környékén amin itt nem indult? Szívesen ránéznék ha megoldható lenne, de nagy részük ami említve volt itt már nem rendelhető, de ha igen akkor is akár egy hónap mire ideér :)

(#84) dugesz77 válasza mexel (#83) üzenetére


dugesz77
őstag

Lehet visszarakok egy gyári rom-ot, ezek szerint az lesz a gondja. Tényleg ilyenkor amikor rom-ot cserélek érdemes wipe data-t bejelölni update résznél?

(#85) mexel válasza dugesz77 (#84) üzenetére


mexel
veterán

Én nem úgy szoktam romot cserélni, csak usb burning toollal. Droid alól csak frissíteni tudsz szerintem.
Nekem azt hiszem a V0619 van fent éppen.
de kicsi az esélyhogy az lesz a gondja, hacsak nem valami olyan van fent ami átpartícionált mindent vagy más filesystem, normál esetben nem kellene hogy számítson.

[ Szerkesztve ]

(#86) mexel válasza fpunto (#30) üzenetére


mexel
veterán

Már nem él ez a letöltési link :(

(#87) mexel


mexel
veterán

Akinek nem indul a telepítés után csak a droid az kipróbál egy másik módszert? Ha ír privit küldöm a leírást. Nem biztos hogy működik ( illetve működik csak nem tudni hogy azokon a boxokon is -e amiken eddig nem ment)

(#88) fpunto


fpunto
csendes tag

Az install_dual-t csak azért futtattam kézzel is, hogy hiba nélkül megy e végig.
Mindent úgy csináltam, ahogy leírtad, annyi külömbséggel, hogy android alatt nem indítottam el újra a zip-et.
Az MXQPro meg csak SD-ről hajlandó elindulni.

(#89) mexel válasza fpunto (#88) üzenetére


mexel
veterán

Penről nem is megy? A 905-ösöknek már kell mennie penről is, a 8-as sorozat volt úgy tudom ami csak sd-ről ment. Egyébként pen függő is, én egyszer sokat szívtam mertkiderült a pen miatt nem indul. Kiírtam egy másikra és azonnal jó volt.

(#90) fpunto válasza mexel (#89) üzenetére


fpunto
csendes tag

Pen-ről nem próbáltam, de mivel SD ről indul ezért nem erőltettem.
A Tronsmart S95 recorvey TWRP, ez befolyásolhatja szerinted valamit, hogy a duál boot nem megy?

(#91) mexel válasza fpunto (#90) üzenetére


mexel
veterán

Éppen ezt akarom majd kipróbálni hogya twrp bezevar -e vagysegít-e, de az utóbbit akkor már kizárhatom :)

(#92) mexel


mexel
veterán

Sajnos a másik módszer amit páran kipróbáltak az sem sikeres. Úgy látszik van néhány típus amin így nem lehet elindítani a Dual rendszert, azokon egyénileg kellene megoldani mindegyiken.
Majd csinálok listát melyiken indul melyiken nem, ide be lehetne addig írni a típusaokat amiken elindul és melyikeken nem. A rajta lévő FW is számítana. Nem azért mert az androidnak van köze hozzá, hanem maga a fw egésze számít.

Ha jól emlékszem az X96 S905X 2/16-on nekem is úgy indult hogya gyári ( nem túl jó ) FW-t kicseréltem egy Tanix TX5 vagy TX7 x96-hoz készült fw-jére. ( ami jobb) Azon viszont simán települt a dual is.
Elvileg megvan a komplett elmentett rendszerem ami X96-ra telepíthető is, beállított androiddal.

[ Szerkesztve ]

(#93) RedCat


RedCat
senior tag

A m8s II-re nincs olyan fw ami másik boxé, de feltehető rá és magy a dualboot is?

(#94) mexel válasza RedCat (#93) üzenetére


mexel
veterán

Nem volt még nálam olyan box. Általában mindegyikhez ( ami nem nagyon noname vagy klón) van valami más fw is ha utánanéz az ember, de azt így már nem tudok (nem akarok és nem merek) ajánlani, amikor megveszem a boxokat és saját magamnak csinálom akkor nem érdekel ha téglázom mert általában meg is csinálom magamnak, de másnak ezt már nem javasolhatom.
Csak olyat próbálok kirakni-kiírni ami biztos is.
Eza dual telepítő kárt nem tud okozni, max nem működik némelyik boxon.
De keresem a választ hogy megoldódjon, persze lehet hogy nem lesz megoldás. Így is kb szerintem a boxok legaláb 80%-án elindul kb.

[ Szerkesztve ]

(#95) mexel


mexel
veterán

Gyorsan utánanéztem: M8S II -höz ( ehhez) ami S905X elvileg van alternatív FW ami jó is ( tanix tx5 de nem a gyári hanem a minihez átírt) és azon megy a dual is mert X96 s905X-hez is van TX5 fw és azion is megy.De ezek csak rutinos felhasználóknak javasoltak akik tudnak fw-t telepíteni usb-vel, ha van valami gubanc meg tudják oldani stb. Szóval van mindenre megoldás de azt egyesével nem fogom tudni leírni nagyon részletesen mindenkinek sajnos :(

Akinek kellene X96 S905x -hez és M8S II-höz az FW esetleg adok neki linket de csak saját felelősségére. Az X96-ot teszteltem működik ( van hozzá beállítot droidom is), a másikat nem de valószínűleg az is jó.

[ Szerkesztve ]

(#96) Freerod


Freerod
csendes tag

Szia
A KII PRO S-905 -re nem telepíti a coreelec-et. System off -ot ír ki dual addon indításakor.
Tudnál ötletet adni a telepítésre ?
A KI PRO S-905D -re egyből települt és jól fut.
Üdv

(#97) mexel válasza Freerod (#96) üzenetére


mexel
veterán

Elvileg azt kell kiírja, és pár mp után ki is kapcsol miután telepítette. Nem is indul utána? Gyári fw van fent?
Mert volt akinek nem gyári fw van pl K1 pron és úgy nem települt de gyárival nekem megy.

(#98) Freerod válasza mexel (#97) üzenetére


Freerod
csendes tag

Szia
Nekem mindkettőn a Malaysk fut androidon.
A KI egyből indult, de a KII többszöri nekifutásra sem hajlandó elindulni.
Újraindul de nem telepítette fel csak az SD-ről indul újra.
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#99) mexel válasza Freerod (#98) üzenetére


mexel
veterán

Kivetted az sd-t? Mert amíg az benne van mindig arról fog indulni. Feltelepíteni biztos feltelepítette ahogy már igen sokszor leírtam, csak az indítás nem sikerül. Olvass vissza, keresd meg hol írtam hogy tudod megnézni hogy a fájlok a helyükön vannak-e ( de szerintem igen)

[ Szerkesztve ]

(#100) Freerod válasza mexel (#99) üzenetére


Freerod
csendes tag

Szia
Persze, hogy kevettem az SD -t.
Xplore -ban kerestem, de lehet , hogy nem eléggé ?
Ha fent van mit csináljak vele ?
Próbáltam a 2 file -ost is de semmi.
Üdv

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.