Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#181) mexel válasza Truman (#180) üzenetére


mexel
veterán

Nem kell visszalakítani, ha eladod ez csak jó ha rajta van :) De ha akarod hogy csak droid legyen akkor vagy elindítasz sd-ről penről egy normál CE-t és utána már nem indul a dual, de ha törölni is akarod az egészet a legegyszerűbb android alatt pl totalcommanderrel letörölni a fájlokat. Egy részük a system-ben található a többi a data-n. Simán manuálisan ki lehet törölni a pár fájlt- mappát.

(#182) #54715584


#54715584
törölt tag

Hello,

Végigcsináltam a leírást, de a dual telepítése után nem indult újra a rendszer és amikor újraindítottam, akkor az alap android töltődött vissza.
GT1 Mini A, S905X2
CoreELec legújabb verzió, 9.2.0

(#183) mexel válasza #54715584 (#182) üzenetére


mexel
veterán

Sajnos egyelőre csak 7-es androiddal működik, már be is van írva a leírás elejére. Az új generációs boxok plusz más kategória
Amint lesz időm módosítok pár dolgot a leírásban.

[ Szerkesztve ]

(#184) copaca


copaca
csendes tag

Kedves mexel!

Van egy Tanix TX3 mini-m (2017 év végi.. ) és szeretnék rajta egy stabil android firmware frissítést, illetve egy stabil android és CE dual systemet telepíteni magára a készülékre.
Viszont nem látom az erről szóló leírásaidat. Tudnál küldeni valami leírást és stabil android verziót? :)

(#185) mexel válasza copaca (#184) üzenetére


mexel
veterán

Szia! Jelenleg nem, éppen a tanix tx3 mini volt az egyik amikkel volt kis gon ( pár embernek) ezért most nincs elérhető dolog amit ki tudok rakni mert tesztelni kell még mindent sokszor, és kevés az időm. hamarosan megpróbálok mindent megint kiírni ami kellhet.

(#186) ayrton


ayrton
tag

sziasztok! egy kis segítségre lenne szükségem. adott egy mecool k3 pro, sikeresen működik a CE egy 8gb-os usb-röl. nagyon jól működik minden. viszont most szerettem volna egy külső usb 3-as 500gb-os vinyot a tv müsorok felvételei miatt beiktatni. ami sikerült is, minden rendben van. azonban amikor kikapcsolom a gépet, és újra bekapcsolom akkor már az android rendszer indul el automatikusan, a vinyo nélkül minden flottul megy, mit csináljak hogy ne kelljen mindig kihúzni bedugni a külső vinyót anélkül, hogy normálisan a CE bootoljon? előre is köszönöm!

(#187) mexel válasza ayrton (#186) üzenetére


mexel
veterán

Mecool K1 pro is csinált ilyet. Dugd át másik usb port -ba a vinyót, talán segít. Vagy próbáltad?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.