Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114) mexel válasza -szabi- (#113) üzenetére


mexel
veterán

Tanix maxhoz.
X96 és mini m8s -re póbáld meg nyugodtan, nem okozhat gondot. Redcatnak megoldottuk a problémát, 2 gond volt. Az egyik hogy a box klón, nem a normál mini m8s2, a másik hogy elismerte hogy hunyó volt a dologban mert az usb burning tool nem engedte felrakni a Mini M8sII-re való fw-t ( éppen azért mert a box nem ugyanolyan volt), de ő addig erőltette trükkökkel amíg sikerült elszúrnia. :) Ez már erősen user error :)
De ennek ellenére vissza lett rakva egy fw ami fut azon a boxon ( nem a gyári M8SII mert azok nem mennek fel rá) és ezért nem megy a dual is. Ismert az az alaplapos Mini m8s- is, írnak is róla és lehet hozzá fw-t is találni, csak nem "szabványos" rendszer.
A normális Mini-re nagyon sok jó elérhető fw van, pl a tanix TX5-ösé is ami valószínűleg jó lehet. Én X96-on is azt használtam.
Telepíteni a dualt megpróbálhatod, az nem tud semmiféle kárt okozni, nem avatkozik bele semmibe, már sokszor leírtam. Ha nem indul a telepítés után semmi akkor vissza kell tenni egy gyári CE-t és indítani fogpiszkálóval ( resettel) és minden olyan lesz mint előtte volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.