Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) mexel válasza kenand (#1) üzenetére


mexel
veterán

Igaz, de ha kikapcsoljuk ezeket a funkciókat, mert ezek inkább telefonra és tabletre valóak akkor nem csinál semmi ilyesmit a háttérben és nincs akadás. Simán tiltani kell a programoknak a háttérben való tevékenységeket. Ráadásul ezek a boxok már vannak annyira erősek hogy ne akadozzanak filmlejátszás alatt ha be vannak állítva normálisan.
Drasztikus de akár jó megoldás lehet a fejlesztői lehetőségeknél beállítani hogy max 1-2 folyamat fusson a többit kapcsolja ki amint nem használjuk. Így még 1gb-os boxok is pörgősebbek lesznek, bár azokat megvenni teljesen felesleges, max Libreelecre használhatóak de ezen kár spórolni szerintem.
De szeretném ha ez a topik nem menne át LE kérdésekbe mert arra már van másik, itt inkább azokra koncentráljunk akik mindenképpen androidot szeretnének használni, de inkább csak arra ami ezzel a pixelesedéssel vagy AFR-elkapcsolatos. :)
Nincs értelme még egy külön topik a boxoknak, így is sok van szerintem. Arra jó ez ha valaki beírja hogy milyen boxon működik vagy nem működik a megoldás, vagy milyen hibákat találtak még. Azt nem ígérem hogy én jelenleg tudok többet segíteni, de ha van időm megpróbálom ha lesz éppen box kéznél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.