Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) McSpy


McSpy
őstag

Ez nem jó hír,pedig ezzel a játékkal biztos hogy volna bevételük,pláne ha játék nagy része már kész van,mert az eddig beleölt pénz igy mehet a kukába :((

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#2) oriic válasza McSpy (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre csak a Gamestop csinálta mindezt, az összes többi üzlet szerint megjelenik a játék. Mindenki ezt ígérgeti, de most már akármit hihetnek az emberek.

Reméljük rendesen megjelenik minden gond nélkül.

Live-Die-Respawn

(#3) McSpy válasza oriic (#2) üzenetére


McSpy
őstag

Nem is értem hogy a megjelenés elött mi értelme van,ennek cirkusznak,ha csak nem a reklám

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#4) oriic válasza McSpy (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez is benne van a pakliban.

Live-Die-Respawn

(#5) Xirtam


Xirtam
veterán

Hmm :U

(#6) oriic válasza oriic (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk a Gamestop-nak nem hiszem hogy annyira kellene a reklám.

Xirtam:

?

Live-Die-Respawn

(#7) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

hat ettol nem lesz jobb a helyzetuk...

windows7sins.org

(#8) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Csak a COH 2 nek ne essen bátódása semmi téren..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#9) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Nehogy ez is arra a sorsra jusson mint a S.T.A.L.K.E.R. 2 :O

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#10) djculture


djculture
félisten

Minden játék címük január 22-én kerül árverésre... Úgyhogy több mint biztos hogy ebben a formában egyik se fog megjelenni, max ubi vagy Ea vagy aki megveszi az adott játék jogait az adja ki később.

[ Szerkesztve ]

(#11) Physicist03


Physicist03
senior tag

Lehet, hogy a Gamestop tud valamit :U

(#12) McSpy válasza djculture (#10) üzenetére


McSpy
őstag

Nekem mind1 csak jöjjön hamar ;] :C

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#13) sagem


sagem
addikt

Én mondjuk attól jobban tartok, hogy megjelenik, de alaposan összecsapva, aztán ki tudja, hogy lesz e hozzá támogatás..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14) Archer válasza SSJmeszes (#8) üzenetére


Archer
őstag

Csatlakozom. Nem mondom, hogy a Metroért nem lenne kár de a CoH 2-ért baromira. FPS van egy valaggal de normális RTS alig.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#15) McSpy válasza sagem (#13) üzenetére


McSpy
őstag

Ha az előrendeléseknél tartott a dolog,akkor már szerintem 99%-ban kész lehet,akkor már nincs mit összecsapni

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#16) Aucor válasza McSpy (#15) üzenetére


Aucor
senior tag

És aki a Duke Nukem Forevert rendelte elő 10 évvel a megjelenés előtt? [link] Az, hogy előrendelhető, közel sem jelenti azt, hogy bármennyire is kész van....

[ Szerkesztve ]

(#17) McSpy válasza Aucor (#16) üzenetére


McSpy
őstag

Nem semmi,de gondolom nem ez az általános,vagy ahogy mondani szokták a kivétel erősíti a szabályt :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18) djculture válasza Aucor (#16) üzenetére


djculture
félisten

Ha itt tartunk én nekem a prey 2 lett előrendelve minimum 5 éve.:) 2008-ra igérték:)

[ Szerkesztve ]

(#19) sagem válasza McSpy (#15) üzenetére


sagem
addikt

Igen, de a THQ csődje / bizonytalan helyzete már jó ideje itt lebeg a köztudatban, cégen belül meg még korábban tudták a dolgot, ki tudja milyen tempóban kellett készre hozniuk, elég gyakori, hogy a nyomás miatt félkész terméket dobnak piacra, volt már rá példa sajnos :(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#20) hunboy1974


hunboy1974
tag

Na ezt most olvasom elöször,lesz a metronak folytatása :Y

AFFA

(#21) McSpy válasza hunboy1974 (#20) üzenetére


McSpy
őstag

Hát vagy nem,épp ez a kérdés :((

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#22) hunboy1974 válasza McSpy (#21) üzenetére


hunboy1974
tag

Remélem lesz nekem is nagyon tetszet,igaz néha kinlodtam vele de végülis jó volt

AFFA

(#23) Ryder62


Ryder62
őstag

Úgy tudom márciusban jelenik meg. Nehogy már előtte 1 hónappal töröljék.

(#24) mcmike válasza SSJmeszes (#8) üzenetére


mcmike
őstag

+1

Felőlem nem gond ha a többi THQ játék nem jelenik meg, csak a CoH2-t fejezzék be! :K

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#25) csucsbicep válasza Ryder62 (#23) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Elvileg már finishben vannak a játékkal..

(#26) Silenzio válasza csucsbicep (#25) üzenetére


Silenzio
addikt

Sajnos az lényegtelen. A kiadásnak vannak költségei (RENGETEG PÉNZBE KERÜL), üzleti vonzatai, a support folyamatos felelőssége pl. Ezt megörökli a jogutód. Ha addig gazdát cserél és a jogutód úgy dönt, hogy megváltozott formában, kivitelben vagy máskor, mással versenyeztetve jön ki a játék, akkor cseszhetjük. Volt már rá példa... Amúgy nem értem a hírt, sem nem tartom meglepőnek a döntést, sem nem vennék rá mérget, hogy a halasztás nem fog bekövetkezni. Értsd: elég valószínű, hogy csúszás lesz.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#27) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Most akkor rendelhető lesz vagy nem? Vagy csak én néztem rosszúl :F

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#28) McSpy válasza Psychopeti (#27) üzenetére


McSpy
őstag

Néhány hete előrendelhető a legújabb Metro játék a Gamestop internetes áruházában is, viszont a mai nappal a webáruház leállítatta az előrendelések menetét

A mai nap még nem telt el,éjfélkor újból fel kell nézmi :K :C

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#29) Psychopeti válasza McSpy (#28) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Óh rendben akkor még lehet reménykedni :K

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#30) McSpy válasza Psychopeti (#29) üzenetére


McSpy
őstag

Mármint abban hogy nem jelenik meg?

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#31) Psychopeti válasza McSpy (#30) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Nem hogy ez az egész csak kacsa hogy nem fog megjelenni vagy csak késni fog :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#32) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Sztem meg csak attol felnek hogy ha mindenki elorendel nem lesz forgalom az uzletekben, most volt egy cikk az angol metroban hogy a hmv-nek kezd betenni, hogy az emberek inkabb neten rendelnek meg toluk mindent, minthogy elmenjenek az uzletbe, kb nincs ertelme nyitva tartani meg embereket foglalkoztatni.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#33) djculture válasza atidzsiforc (#32) üzenetére


djculture
félisten

Ehhez képest itthon a tesco is netes boltot indít meg az auchan. Ez a jövő minden téren nem csak szoftver disztribúciós cégeknél.

[ Szerkesztve ]

(#34) oriic válasza Psychopeti (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha elolvasod a cikket újra akkor írom benne hogy a DIGITÁLIS verziókkal van most ez a helyzet. A lemezes verzió ugyanúgy előrendelhető. Még...

Live-Die-Respawn

(#35) Ilsyde válasza atidzsiforc (#32) üzenetére


Ilsyde
őstag

Eh, az HMV már tavaly is "tonkrement", mégsem zárt be. Meg a GAME is elvileg "tonkrement" meg a Best Buy is, meg a Jane Norman is stb. de ugyanúgy mennek tovább.

Nem is emlékszem rá hogy utoljára mikor vettem boltban játékot vagy elektronikai cikket. Neten nagyobb a választék és olcsóbb is minden. Company of Heroes 2-t sem féltem, majd felkarolja valaki a Relicet.

(#36) djculture válasza Ilsyde (#35) üzenetére


djculture
félisten

Az biztos hogy egyik játék sorozat se fog eltűnni csak nem mindegy hogy ki veszi meg őket.

(#37) Angel1981


Angel1981
veterán

NANEMÁÁÁÁRRR! :W :O

(#38) Valentin90


Valentin90
tag

Féltem ettől, de valahol éreztem, hogy valami nem stimmel a játék megjelenésével kapcsolatban.
Március megjelenés ellenére még sem pontos dátumot, sem PC-s konfigot nem adtak ki a játékról... :O

Nagyon szomorú lennék, ha tényleg leállna a játék kiadása. Tekintve a márciusi megjelenést, most már maximum csak 1-1.5 hétnyi időt lehet fordítani bugírtásra, utána már aranylemezre kerülne a játék....

(#39) djculture válasza Valentin90 (#38) üzenetére


djculture
félisten

Hallod inkább jelenjen meg később a játék de bugmentesen, egy csődbe lévő cég nem arról híres hogy fizetni tud az alkalmazottaknak akik a végső munkát végzik a termékeken. Ezt már láthattuk a hazai Stormregion végénél sajnos.

(#40) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Srácok srácok azért eret még nem kell vágni magatokon. Semmi sem biztos, több ezer bolt közül egy visszakozik, még bármi lehetséges. Lehet csak beijedtek. Hivatalos bejelentésig minden csak találgatás.

Live-Die-Respawn

(#41) csucsbicep válasza Silenzio (#26) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Értem én, csak nem akarom elhinni... már annak sem örültem, amikor eltolták 2013-ra a megjelenést..

(#42) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Márpedig nekem sajnos van egy rossz előérzetem a COH2 vel kapcsolatban..:((

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#43) Valentin90 válasza djculture (#39) üzenetére


Valentin90
tag

Ebben igazad van. Én sem szeretem, hogyha egy játéknál eljátsszák azt, hogy a megjelenés után patchelgetik orrba-szájba, mert anno lusták voltak rendesen megfizetni a tesztelőket.

A Metro esetében viszont akárhogy is nézzük, indokolatlan ez a csúszás, ha a játék technikai oldalát vesszük. Ugyanaz az engine, sok fegyver és szörny megegyezik a Metro 2033ban látottakkal. Minden adott volt. Erre igazából, ha ráfekszik egy stáb, 1 év alatt össze tudja hozni a játékot. Bár ahogy említetted egy csődközelben lévő vállalatnál nem jellemző, hogy túlfizetik az alkalmazottakat...

(#44) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hogy lehet ilyen nevekkel mint STALKER, METRO csődbe menni? Csak nem itt is vmi Kaya Ibrahimos adócsaló történet van a háttérben? Mást nem tudok elképzelni.

(#45) Angel1981 válasza Dr. Akula (#44) üzenetére


Angel1981
veterán

Sajnos MINŐSÉGET csinálni hosszú távon sokszor nem kifizetődő - lásd hol vannak most a japán elektronikai cégek..... :(

(#46) Dr. Akula válasza Angel1981 (#45) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Amíg a szart is megveszik, addig igen. Mondjuk nálam ez nem jön be, én a Stalker összes részét mgvettem, de ha nem lesz más csak COD és társai, azt max letölteni vagyok hajlandó, egyszer végigjátszható vackokért nem adok ki pénzt.

Úgy tudom a Stalker csak a ruszkiknál sokszázezres nagyságrendben kelt el, hogy lehet így becsődölni?

[ Szerkesztve ]

(#47) djculture válasza Dr. Akula (#46) üzenetére


djculture
félisten

Orosz piac nem pálya ott a zsír megjelenő címeket is aprópénzért adják. Nem hiába jöttek be ezek a régiózárak, a ph-n is mindenki orosz kulcsokkal üzletelt.

(#48) Dr. Akula válasza djculture (#47) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nálunk is adhatnák olcsóbban, itt se nagyobb a fizetés mint ott.

(#49) Wolverine válasza Dr. Akula (#46) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha kisebb a bevétel, mint a fejlesztési költség volt, akkor könnyen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#50) djculture válasza Dr. Akula (#48) üzenetére


djculture
félisten

Magyarországon 320 Euro/93000 forint/ volt tavaly a minimálbér /2012 nov adat/ az oroszoknál 117 Euro /4 611 rubel /

Nem mondanám ugyanolyan fizetésnek... Szerencsére ott sok minden árát nem a nyugat európai fizetéshez viszonyítanak mint itthon.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.