Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #00137984


#00137984
törölt tag

:Y

(#2) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Amíg nem jelenik meg, pont karácsonyra megvettem két hiányzó Metro univerzum könyvet :) Csak tartson ki

(#3) batman91


batman91
őstag

Most már nincsen sok hátra a megjelenésig, csak kibírjuk addig valahogyan.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#4) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Esetleg konzolról felvett gameplay van? Amit YouTube-on találtam trailer az mind PC-ről fut, még ha a címben fel is vannak tűntetve a konzolok.

(#5) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Szépnek szép, de akkor ilyen szép lesz mikor megjelenik :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#6) #80123904


#80123904
törölt tag

Havonta egyszer megnyitom a(z xbox) store oldalát és szemezek a 13 990 Ft-os árral, de eddig nem sikerült rábökni.
Az előző részeit megvettem és tetszett is valamennyire Artyem(? azt hiszem ez volt a csóka neve) kalandja, de végül nem fejeztem be.

Pedig képek és a videó alapján jónak tűnik.

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

Ha ez így fog kinézni, akkor bepótolom az előző részeket.

(#8) batman91 válasza szupermacs (#7) üzenetére


batman91
őstag

Az előző részek is kegyetlen jól néztek ki és utánozhatatlan hangulatuk van. Azt ajánlom, minél előbb pótold be őket. Most akciók vannak rájuk, olcsó pénzért be tudod őket szerezni.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#9) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A 2033 ingyenes is volt kb. 1 hónapja.

(#10) Segal válasza batman91 (#8) üzenetére


Segal
veterán

Par sale-el ezelott en is megvettem a 2 redux valtozatot.
Az egyikkel mar jatszottam a masikat a napokba kezdtem el.
Nekem kicsit jobban bejonne ha hentelosebbre lehetne venni a temat benne de itt hamar kinyiffan a jatekos ha nem esszel kezdi leszedni az ellenseget.
Ettol fuggetlenul nagyon jo jatek es biztos meglesz az uj resz is:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11) batman91 válasza Segal (#10) üzenetére


batman91
őstag

Arra van más játék, hála az égnek ez nem olyan. Emlékszem hányan írogatták, hogy mekkora szar játék. Kifogynak a lőszerből, filterekből. Csak azt nem fogták fel, hogy nem kell összevissza rohangászni és lövöldözni. Szépen át kell kutatni mindent, megfontoltan kell játszani vele.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#12) Fitzgerald válasza Segal (#10) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Pont az adja a szépségét a műfajnak, hogy nem halmoznak el ezek a játékok erőforrásokkal. Egyébként még így sem túl nehéz a játék, én még emlékszem az első STALKER (a STALKER-t a METRO fejlesztői készítették) bétás beszámolókra, illetve azokra a játékmechanizmusokra, amelyeket terveztek a játékba tenni még 2003-2004-ben, ám végül development hell-be került a játék, és ezek közül rengeteg dolog nem került be a végleges verzióba 2007-ben.
A STALKER egy iszonyat HC túlélő horror/fps hibrid lett volna eredetileg, egy sokkal nagyobb, kevésbé fragmentált, nyílt világgal. És bár jó játék lett alapvetően, sokkal több is lehetett volna, mint ami lett végül.

(#13) Segal válasza batman91 (#11) üzenetére


Segal
veterán

Nekem tetszik a jatek csak eloszor rambos megkozelitest alkalmaztam aztan hamar rajottem hogy ez itt egyenlo az ongyilkossaggal...
Itt tenyleg szep lassan vegig kell nezni mindent.
Egyedul az kicsit illuziorombolo nekem hogy ha nem kapcsolod le a lampat akkor egybol eszrevesznek ha lekapcsolod akkor meg par meterre is rohangalhatsz mellettuk max egy kis ertetlenkedes van a reszukrol hogy miert aludt ki a lampa.
Mindegy remelhetoleg februarig a vegere erek a jateknak es utana valamikor tavasszal johet az uj resz is:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#14) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ezt a 1,5 hónapot már simán kibírjuk :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) scope2007


scope2007
addikt

wow pöpec :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#16) Scholes9 válasza CsonkaImo (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem nagyon rendben lesznek a konzolok verziók is.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#17) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

tudunk valamit a Ray Tracing funkcióról? azonnal benne lesz, vagy várni kell, mint a BF5-nél is volt....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) batman91 válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


batman91
őstag

Gondolom ez is olyan lesz majd mint a physx, néhány évig belekerül a játékokba választhatóan. Aztán már a kutyát nem fogja érdekelni, mert 60+ fps-ből 30-at csinál a csúcskártyákon. Mai napig megfogja a gépeket ez a physx is, nem is értem ki a fene használja egyáltalán.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#19) hombre[EU] válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen,arról volt szó,hogy rtx támogatás lesz az elsō naptól, de egyébként lesz olyan aki ebben a játékban feladja a magasabb felbontást és framet? Mármint úgy értem,ha megnézzük az art designt egy rozsdás-koppottas ködös-poros világban sok extrát nem tud nyújtani max pár pontosabb árnyékot (ugye itt a GI raytraced,de eddig csak egyetlen fényforrást demóztak,a Napot). Nem fogunk találkozni olyannal,hogy a Nap fényét egy vörös szōnyeg visszaveri a fehér csiszolt márványoszlopokra és hasonló dolgokkal :) Én inkább a Remedy új játékától (Control?) várom a "csodát"

Life, Uh, Finds A Way

(#20) keIdor válasza batman91 (#18) üzenetére


keIdor
titán

Ez így ebben a formában nem igaz, nem is tudom mikor láttam utoljára PhysX játékot. Kb. halott a dolog...
Nem fogja meg a gépeket, ha nincs is ilyen játék. Az utolsó talán 4-5 éves cím ahol találkoztam vele, az is Batman játék volt, egy darab.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) szupermacs válasza keIdor (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

(#22) keIdor válasza szupermacs (#21) üzenetére


keIdor
titán

Igen, csak ahogy írtam régiek, friss címek nincsenek már vele, kihalt a dolog. Ott a Batman, amit írtam is, 3,5 éves cím... a mai hardverek izomból elviszik már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) Busterftw válasza keIdor (#20) üzenetére


Busterftw
veterán

UE4/Unity-ben alapértelmezett a Physx, ennyire halott.

(#25) FLATRONW válasza batman91 (#18) üzenetére


FLATRONW
őstag

Én például használom, mert nagyon sokat dob a játékokon. Sajnálom is, hogy a GPU PhysX kihalt.

(#26) batman91 válasza runingman (#24) üzenetére


batman91
őstag

"de hát én és más RTX tulajok tapasztalják mi a jövő, a többiek meg csak irigykednek." Nem hinném, hogy irigyek az emberek. Azzal van itt a baj, hogy mekkora az erőforrás igénye. Minimum egy 300e gpu kell neki, hogy valamit ki is lehessen hozni ebből. Ugyan ez volt a baj a physx tekintetében is anno. Látványosnak látványosak ezek az effektek, csak ne zabálnák föl a gépet. Persze változni fog, javul majd idővel. De soha nem lesz tökéletes, akár csak a physx. Mai napig sokaknak gondjai vannak vele, pedig elvileg a mostani hardvereknek már simán boldogulnia kellene vele. De mi segg hülye majmok vagyunk, nem értünk hozzá. Viszont te legyél boldog vele, engem nem igazán izgatnak az RT effektek.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#27) mcwolf79 válasza runingman (#24) üzenetére


mcwolf79
veterán

(#28) Fitzgerald válasza runingman (#24) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Te jól bekajáltad ezt az egészet apám. Van fent a YouTube- on egy rakás összehasonlító videó, alig van valami különbség ultra ray tracing és zéró ray tracing között BF5-ben. A kevés üveg felületen meg azért nincs értelme a dolognak, mert a meccs első 3 percében jellemzően az összes üveget szarrá lövik a mapon.
Áh hallod, engem megesz az iligység az 1080 Ti-vel.
Lehet ki is hajítom a rákba.

(#29) hombre[EU] válasza runingman (#24) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen a jövō,mindig az lesz :) az volt 20 éve,10 éve és 10 év múlva is az lesz. Addig marad (ha megmarad) ez a hybrid valami. Szerintem csak egyszerūen túl van tolva az egész, túl nagy jelentōséget tulajdonítanak az RT-nek pedig jelen pillanatban nem több,mint marketing fogás, selling point. Nem ettōl lesz jobb vagy szebb egy játék,maximum "pontosabb",realisztikusabb, esetleg majd olcsóbb elōállítani? Nézd meg a Rockstart, látványban körbehugyozta a szakmát RT nélkül egy low-power hardware-en.

Life, Uh, Finds A Way

(#32) Fitzgerald válasza runingman (#30) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az egyetlen flamer az te vagy itt öreg, te kezdtél is segghülyézni meg majmozni. Az 1440p videók meg szerencsére nincsenek szénné konvertálva YouTube-on, tökéletesen látszik az, aminek látszódnia kell.
Amúgy meg a szart se kell megkóstolnom ahhoz hogy tudjam hogy szar íze van.

(#34) batman91 válasza runingman (#33) üzenetére


batman91
őstag

Ideje lesz már befejezni, nagyon eltértünk a témától. Nem vezet ez sehova sem.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#35) Fitzgerald válasza runingman (#33) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Menj már innen az arrogáns, hülye szövegeddel.

(#36) mmdms


mmdms
addikt

Időrendben ez a rész hol lesz a 2 metro után? Atyom mégis túléli a last light végén lévő ütközetet?

(#29) hombre[EU] : Nézd meg a Rockstart, látványban körbehugyozta a szakmát RT nélkül egy low-power hardware-en.

Itt melyik konkrét játékra gondolsz?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#37) oriic válasza mmdms (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Időrendben ez a rész hol lesz a 2 metro után? Atyom mégis túléli a last light végén lévő ütközetet?"

Ugye több befejezése is van a játéknak. Az Exodus a Last Lightnak a Redemption endingje után folytatódik.

Live-Die-Respawn

(#38) mmdms válasza oriic (#37) üzenetére


mmdms
addikt

Több befejezés??? :Y
Vagy negyvenszer végigjátszottam mindkettőt, mindig ugyanavval a véggel találkoztam.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#39) oriic válasza mmdms (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Két-két befejezése van mindegyik Metro játéknak. Illetve ha jól emlékszem az elsőr résznek van egy alternatív 3. befejezése is.

Live-Die-Respawn

(#40) batman91 válasza mmdms (#38) üzenetére


batman91
őstag

Sok minden befolyásolja a játék végét mind a két részében.

Itt van egy guide a 2033 alternative ending-hez: [link]

Itt van pedig egy a Last Light good ending-hez: [link]

Nem nagy szám elérni őket igazából, csak oda kel figyelni néhány lényeges dologra.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.