Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

No de ezt kekszbokszra hogy ültetik át? Ott nincs 3D támogatás, a hardver meg már eléggé kórosodó...

(#2) ramos23 válasza Thome (#1) üzenetére


ramos23
csendes tag

A kekszboxon már most is vannak 3D-s játékok. Igaz, még nem próbáltam ki...(sadface)

[>^.^]>#

(#3) sittes79


sittes79
addikt

hja mert a Kijevvi munkások egy szelet kenyérért és vodkáért megcsinálják
azt amit az amcsik 1000000 $-ért... :D

(#4) Sicilian válasza Thome (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

Akkor ott nem lesz :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#5) Hiftu


Hiftu
senior tag

Metro 2035 - 4D,
Metro 2036 - 5D
Metro 2037 - Magyarországon is elkészült a 4. vonal...

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#6) menalcas válasza Hiftu (#5) üzenetére


menalcas
őstag

Vicces, de inkább alcímnek ez :
The never ending metro :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#7) ferencka


ferencka
tag

jó kis játék de remélem nem fognak elmenni 2050-ig :F :Y

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#8) Akos96 válasza Thome (#1) üzenetére


Akos96
senior tag

Sehogy. PS3 és PC, két platform oszt' kész. :D

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9) Thome válasza Akos96 (#8) üzenetére


Thome
addikt

Na jah... :)) Valahogy csak megoldják, bízom bennük... :DDD

(#10) Sirandrish válasza Akos96 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Várjál még azzal a PC-vel :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Gude


Gude
senior tag

4-es metro :B :DD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#12) - = Zk = - válasza Hiftu (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Félek, a 4es metrót is az oroszok "támogatásával" fejezik be. :W

Remélem lesz nem 3d változat is. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

'A THQ közleménye szerint ez némileg megnöveli a költségeket, de a Metro 2034 fejlesztése még így is meglehetősen barátságos összegből megoldható", mert megvette őket kilora az nVidia...

(#14) AXisBOLD válasza ramos23 (#2) üzenetére


AXisBOLD
addikt

te miről beszélsz?

egy kicsit eltévedtél.

Aurea mediocritas

(#15) ramos23 válasza AXisBOLD (#14) üzenetére


ramos23
csendes tag

Miért ez mi?
[link]
[link]

[>^.^]>#

(#16) D1Rect válasza ramos23 (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez 1 játék.
Hun a többi?

(jó, tudom kötekedés, de többet említettél úgy mintha ez normális lenne már)

(#17) AXisBOLD válasza ramos23 (#15) üzenetére


AXisBOLD
addikt

én kérek elnézést. ez is biztos élvezhető, de nem közelít a mostani aktív shutteres szemüvegekkel és 3D képes panelokkal előállított 3D-hez és a hírben sem erről van szó.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#18) ramos23 válasza D1Rect (#16) üzenetére


ramos23
csendes tag

Ott van az Avatar: The Game is, ha már kötekedünk:):D

AXisBOLD: A hírben ennyire konkrétan van írva h melyik 3D? Lehet, h én vagyok a retard,(ami szted biztos is, ha már ilyen szépen tudsz nekem válaszolni) de én akk se tudom eldönteni, h az a "régi" 3D amit én írtam vagy az az új kib@szott drága tv/monitort igénylő 3D-be lesz megcsinálva.

[>^.^]>#

(#19) D1Rect válasza ramos23 (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

OMG, így már kettő. :DDD

(#20) ramos23 válasza D1Rect (#19) üzenetére


ramos23
csendes tag

Biztos van még 1-2 amit nem ismerek, de itt nem azon volt a lényeg, h mennyi hanem, h van 3D xboxra.

[>^.^]>#

(#21) AXisBOLD válasza ramos23 (#18) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nincs konkrétan leírva, mert szerintem a többség az "új" 3D-s technikára gondol.

ez a kék-piros szemüveg is ad egyfajta plusz élményt játék közben, de nem az igazi.

PC-s vonalon az nVidia 3D Vision van jelenleg, ami "piacvezető". PS3-at most készítik fel a 3D-re egy következő firmware-el, boxon meg sajnos nincs ilyen lehetőség.

egyébként a Metro 2033 kiadója/fejlesztője egy nVidia leányvállalat szintjén van, így aki kicsit tájékozottabb a témában, az tudja miről van szó.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#22) #40835072 válasza Hiftu (#5) üzenetére


#40835072
törölt tag

:C

(#23) csaabz


csaabz
őstag

3D-ben?? Jó lesz az simában is. Az első rész eszméletlen jó volt... :C

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#24) acc200


acc200
tag

nekem nagyon tetszett a 2033 és alig várom a kövit.. :K reméljük az is lesz legalább olyan jó mint elődje..:D :C :C

(#25) Demonhunter válasza menalcas (#6) üzenetére


Demonhunter
csendes tag

Hát már csak az a kérdés milyen gép kell hozzá mert a 2033-hóz is azt irták hogy Corei7 az optimális most mit fognak ráírni csak nem ezt??

Optimum System Requirements: - Core i7 CPU - NVIDIA DirectX 11 compliant graphics card (GeForce GTX 580 and 570) - As much RAM as possible (16GB+) - Fast HDD or SSD # Enabling Nvidia 3D Vision: Metro 2034 utilizes NVIDIA 3D Vision with compatible cards and hardware. To play in 3D you will require: - NVIDIA GeForce GTX 275 and above recommended - A 120Hz (or above) monitor - NVIDIA 3D Vision kit - Microsoft Windows 7 or Windows 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.