Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) babkukta


babkukta
senior tag

:R :R
Ez igen!! Én is túl vagyok már egy fogyáson, meg egy kis növésen is. Nem vagyok idős (22), engem már fiatalon hatalmába kerített a számítógép. Meg is látszott, a 167 centimmel 16 évesen 90 kilót nyomtam, fájt a hátam, a lábam, gyenge voltam, kényelmetlen volt ülni, mozogni, nem szerettem a ruháimat, mert nem voltam megelégedve magammal. Aztán jött a változás, és 2010. január 1-jével nekiálltam a dolognak. Április közepéig tartott a kúra, (na jó, túl voltam a közepén, de nem voltam a végén), és sikerült 90ről lemenni 66ra. Eszméletlen jó volt!!! :) Én is futok (jelenleg is), + végzek egyéb más edzést is manapság is, bár feljött egy 10es. Szerencsére ez nem zsírban jött, tehát így még a 76-77 kilómmal is normálisan érzem magam, + sikerült 5 centit nőnöm is ( :DDD)
Tudom milyen érzés, és tudom milyen kitartás kell egy ilyen fogyókúrát véghez vinni. De itt inkább azt emelném ki, amit utána el tudtál érni!! Na, az a nem mindennapi!! :) Én eddig 2 félmaratonon vagyok túl, de már az elsőnél is besokallt a térdem, így rájöttem, h nekem a 10-12 km az ideális. Emellett kettlebellezek, kondizok, sw, gflex, és egyéb élményben dús dolgok :D
Sok Sikert Kívánok Neked a továbbiakban!!

Üdv, Tibi

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.