Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Amilyen optimista voltam ezzel a játékkal kapcsolatban, végül annyira nem nyerte el a tetszésemet. :(

Sic Parvis Magna

(#2) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem ez a játék nem jött be. Kb a közepén abba is hagytam.

(#3) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem egész jó lett, a zenék tényleg sokat dobnak rajta.

(Azt viszont hiányolom a cikkből, hogy nem említi meg a kezdő setup fontosságát. A pontos nevére már nem emlékszem, de egy teszttel lehetett faragni a hang késésen. Legalábbis Series X-en van ilyen lehetőség. Ez szerintem nagyon fontos, anélkül tényleg csak összevissza nyomkodjuk a gombokat. Ezt érdemes lett volna megemliteni. )

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hmm. Nem is lenne rossz... Ha elkezdenék vele játszani. Mute-olnám a hangot, a háttérbe meg betennék valami értelmesebb zenét. Mondjuk ezt: [link] Működhet. :) :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) oriic válasza .LnB (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy nézem PC-n, már modolható, bármilyen zenét bele lehet pakolni :D [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) .LnB válasza oriic (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudjuk nagyon jól, hogy a PC szövegszerkesztésre van, nem játékra. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) oriic válasza .LnB (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arra hát...meg Excelre...Bár utóbbiból már van esport bajnokság is :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) SunMount3r válasza oriic (#7) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Legalább bill.+egér kombóval játszottál vele? (Mert nem is olyan rég konzolokon még ez sem volt lehetséges és ha valamit, hát akkor egy ilyen BPM FPS-t elég nehéz jónak elképzelni gamepad-el).

[ Szerkesztve ]

(#9) tomazin


tomazin
veterán

En a demot kitoltam, nekem nagyon tetszett, ugyh valamikor nekiesek.

(#10) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ne lenne ilyen rövid. Pedig hangulatban tetszik, Painkiller nyomába nem ér de na, szerintem majd ünnepekkor 10 eurót megér, aztán egy este ki is pörgetem. :D
Ha meg tartalmasabb lenne elgalább a Witchfire-ig el lehetne vele néha szórakozni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) oriic válasza SunMount3r (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kontrollerrel ment. Szerintem nem vészes az irányítása.

Live-Die-Respawn

(#12) markknight


markknight
veterán

A zenék nem semmik ebben a játékban, főleg az Arch Enemys. Maga a játék nem nagy eresztés, szerintem túl nehéz és darabosak az animációk is.

(#13) AuraSync


AuraSync
őstag

1 óra játék után dobtam. Vagy zenét hallgatok vagy játszok.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.