Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Fontos: SENKI ne adjon pénzt ezért a játékért, ne támogassátok ezt a fajta üzletpolitikát. A Survive egy hulladék, semmit sem tud jobban, mint a Fortnite Save The World, cserébe nem voltak rest mindent felhasználni a Phantom Painből, ami mozdítható volt: karakterek, animációk, fegyverek, textúrák, komplett pályarészletek (!) lettek összeollózva és azt adják el 40€-ért. Ez gyakorlatilag egy free DLC-nek kellene lennie a PP-hez... Addig verte a Konami a seggét a földhöz, hogy tudnak ők Kojima nélkül is Metal Geart csinálni, hogy meg is lett a végeredmény: nem, ez nem kell a kutyának sem. A szezonális imgyenes event, az Outbreak a Rainbow Sixhez több egyedi tartalmat kapott egyetlen pályájához, mint ez a trágya.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) eeXaa


eeXaa
addikt

...jót még nem hallottam erről a játékról.. :(

(#3) tudi13


tudi13
aktív tag

Bár nem vagyok grafika huszár, de nagyon ótvar grafikája van.

[ Szerkesztve ]

(#4) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Minden elismerésem azoknak, akik ezzel a hulladékkal akár csak egy percet képesek voltak játszani... Én még a béta letöltésével sem koszoltam be a vinyóm. :DDD

The Truth is out there...

(#5) Wesder válasza Mister_X (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Pont ez jutott eszembe. MGS: Fortnite Edition.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Túl van pontozva. Ötvennel. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) oriic válasza .LnB (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha hiba nélkül elindul és nem 1 FPS-el megy a játék akkor már nem adok neki 0-t. :D

Live-Die-Respawn

(#8) .LnB válasza oriic (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vajszívű. :o

;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) derapo


derapo
tag

Mondtam,hogy valami eszement nagy baromság lesz, az is lett.

https://www.youtube.com/watch?v=etVHIG8i_Ls

(#10) haxiboy


haxiboy
veterán

Sajnos az MGS sorozat Kojima távozásával az enyészeté lesz. Szerintem ő már csak büszkeséből sem fog többet a konaminak dolgozni. A Phantom Paint sem tudta befejezni, mert nem hagyták neki, ez ki is derült a játék filejaiból. Kihagyott fejezet, lezáratlan sztory, sok szutyok mikrotranzakció a semmiért.

Így tönkre tenni egy sorozatot :(

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#11) Cifu válasza Mister_X (#1) üzenetére


Cifu
nagyúr

Fontos: SENKI ne adjon pénzt ezért a játékért, ne támogassátok ezt a fajta üzletpolitikát.

Ez a gondolatmenet az EA vagy az Ubisoft esetében is tök jól működött... Oh wait... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#12) oriic válasza Cifu (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Náluk nem is, de ahogy látom itt azért kapcsoltak nagyjából az emberek. Ok Japánban az első helyen van az eladási listákon, de a világ többi részén jó ha a Top 10 végére bekerült.

Live-Die-Respawn

(#13) Cifu válasza oriic (#12) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szigorúan SzvSz még így is behozta a fejlesztési költségeket, vagyis hasznot hozott.

Így pedig ugyan az pepitában, mint az EA vagy az Ubi gondolatmenete (és akkor lehet sorozatokra, mozifilmekre, stb.-re kivetíteni még): kit érdekel, ha lehúzzák a népek, hasznot hoz? Igen. Akkor pont nem érdekel a negatív reklám...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14) tuki2200 válasza Mister_X (#1) üzenetére


tuki2200
senior tag

En az alap Metal Gear jatekokat nemszeretem, kivagyok a lopakodos jatekoktol, ez most bejott, tetszik, de egyebkent tok jo olvasni, hogy nem hate hullam van, hanem kiprobaltad a jatekot es az alapjan alkotsz ilyen hatarozott velemenyt :DDD (majdnem elsoporte ez a Battlefront2-t is pedig az is jo jatek)

(Amugy Oric alapbol 6palya van multiba nem 2, de csak akkor oldodnak fel, ha vegigvitted a Storyt, folyamatosan ugye ahogy haladsz elore ugy nyilnak meg. Ezekhez van 3 nehezsegi fokozat +2 mission {weekly, daily: ebbe mar beletettek Boss fightokat is, lehet egyutt vadaszni mint pl. monster hunterben}. Egy honapja se jelent meg a jatek es mar jott hozza 2 tartalmi frissites [fegyverek,csapdak,ezkozok] , bevan igerve meg Marciusra, 2 uj jatekmod meg 5 palya, az elso, a Rescue missions valoszinuleg jovoheten meg is jön.)

[ Szerkesztve ]

(#15) oriic válasza tuki2200 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"(Amugy Oric alapbol 6palya van multiba nem 2)"

Megmondom őszintén egy ideig párhuzamos toltam a single-t, meg a coop-ot (utóbbit inkább azért mert több nyersanyagot kaptam), de a matchmaking lassúsága kiakasztott és sztori mód letolása után már nem néztem oda vissza. De elhiszem, ennek kicsit jobban utána járhattam volna, elnézést. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16) .LnB válasza Cifu (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem az, hogy védeni akarom őket, de ami Ubi játékom van, azok jók. Division, R6:Siege, Wildlands. Egyik sem tökéletes, de egyik árát sem bántam meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) haxiboy válasza Cifu (#13) üzenetére


haxiboy
veterán

A nullát nem nehéz behozni :C

Ubisoft játékokkal amúgy nincs bajom, csak a Rocksmith-et tolom tőlük
Régebben azért voltak jó játékaik, illetve a Far Cry sorozat is egész tűrhető, bár mindegyik részben ugyanazt kell csinálni a 2. rész óta, de fejlődgetnek. Nem mernek nagyot változtatni a bevált stíluson.
Heroes sorozat úgyszint király lett. de oda nem elég fél nap se :D Időmilliomosoknak kötelező darab.
Silent Huntereket imádtam, főleg az első két részt.
Splinter Cellek úgyszintén nagyon jó játékaik voltak, imádok lopakodni :)

Sajnos hazudni viszont nagyon jól tudnak. Meg az E3 trailereket előre lerenderelni és úgy csinálni mintha játszanának. ;] ;] ;]

EA játékok közül csak a Battlefield amivel mostanában játszok.
Bár ott is volt olyan amikor azt mondtam hogy soha többet nem veszem meg egyik részt sem.

Minden kiadónak vannak jó játékai, csak ahogy jöttek a mikrotranzakciók, mert telefonos játékoknál látták hogy hatalmas pénzt lehet velük termelni, úgy kezdték el egyre többen beépíteni a teljes árú játékokba is.

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#18) estikornel


estikornel
tag

Ha jól tudom a játékban a mentési slotokért is fizetni kell valami 10 eurót, mert alapból egy ingyenes csak.

(#19) haxiboy válasza estikornel (#18) üzenetére


haxiboy
veterán

Ez most komoly?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#20) estikornel válasza haxiboy (#19) üzenetére


estikornel
tag

Itt olvastam róla, nem kerestem rá mennyi igazságtartalma van, de simán elképzelhető.

(#21) oriic válasza haxiboy (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha szeretnéd megtartani az alap végigjátszásod, de egy új karakterrel is el akarod kezdeni, akkor 1000kreditért tudsz új slotot venni (ahogy creditért tudsz plusz loadautokat is venni)

20kreditet kapsz ha egyszer belépsz naponta a játékba, egyébként valódi pénzért tudsz csak venni.

Live-Die-Respawn

(#22) haxiboy válasza oriic (#21) üzenetére


haxiboy
veterán

Legközelebb már átmegy candy crushba és életeket kell venni :W

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#23) cskamacska válasza Cifu (#13) üzenetére


cskamacska
addikt

"kit érdekel, ha lehúzzák a népek, hasznot hoz? Igen. Akkor pont nem érdekel a negatív reklám..."

Azért a multik még nincsenek rajzfilmes főgonosz szinten(bár egyesek törekednek rá :D ), nem csinálnak csak azért játékot hogy sz@assák a népet. :) Ha nem elég jó a ROI, akkor nem fogják erőltetni a folytatást, nullszaldó plusz 1 cent az indie oldalról győzelem, multik tisztes hasznot várnak el, ha a negative press meg inkább viszi a pénzt, és erodálja a márkát, azt nem fogják sokáig hagyni.

tudi13: Pedig nem néz ki rosszul, kb mint a Phantom Pain. De nem is csoda mert annak Fox motorja van alatta.

tuki2200: Akkor meg is találtuk a célcsoportot, ha a következő 5 Metal Gear játék már kizárólag csak népszerű multi játékok gyenge koppintása lesz, de még mindig veszik, akkor tudjuk hova menjünk a tollal és szurokkal.. ;] :DDD

majdnem elsoporte ez a Battlefront2-t is pedig az is jo jatek

Pedig hidd el, sokkal jobban jártunk ezzel a kitörő népharaggal. Egyrészt a kiadók egyből visszavettek a lútládás terveikből, másrészt megmenekült a fő BF sorozat, mert bár a Battlefield 2 / 2142 óta ott is zuhant a színvonal szépen, de a BF reboot teljesen fejetlen árkád lövölde minőségétől még így is távol marad. Egy kimagaslóan sikeres Battlefront 2 egyszerűen rossz példát mutatott volna mindenkinek. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#24) tuki2200 válasza cskamacska (#23) üzenetére


tuki2200
senior tag

Survival jateknak jo? Jo. Co-op jateknak jo? Jo. Metal Gear jateknak jo? Nem, de mint emlitettem ez nem is baj, mert azokat mi nem szerettuk sosem..tudom, hogy ez fanoknal szentsegtores, de az sem esett le nekik, hogy a 'parhuzamos univerzum' azert van meg a 'zombik', mert az Evangelion Gear az alapja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) Mister_X válasza tuki2200 (#24) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Survival játéknak jó?" - Nem, van számtalan minőségi alternatíva, lásd: Subnautica.
"Co-op játéknak jó?" - Nem, erre még több példa van, lásd: Fortnite, mert a MGSurvive az akar lenni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26) Hunpriest válasza tuki2200 (#24) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Azért az elég szubjektív. A látott videók alapján egyáltalán nem az jön le, hogy mennyire jó survival játék lehet ez. Nem az a baj a játékkal, hogy szentségtörés (nekem és az MGS 5 volt az első Metal Gear - és az mint játék nagyon jó), hanem hogy: repetitív, unalmas és béna a harc, rettenet az AI és még nem is szép. Plusz tele van mikrotranzakciókkal.

[ Szerkesztve ]

(#27) szupermacs


szupermacs
veterán

Mir várunk egy olyan sorozattól, ahol Kemény Kígyónak hívják a főszereplőt? ;]

(#28) Wesder válasza szupermacs (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Azt hogy ne legyen Fortnite, hanem MGS legyen. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) nemlehet válasza tuki2200 (#24) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem jó survival játéknak. Játszottál már jó survival játékkal? 7 Days to Die, The Forest, Subnautica... Nah azok jó survival játékok.
Ez számomra olyannak hat, hogy egy marketinges vagy gazdaságis megnézett egy tesztet egy survival játékról és felgyulladt a körte a fejében, hogy "Te Józsi ezt zabálják a népek, mi is megtudnánk csinálni."
A genre teljes meg nem értése látszik ebből.
Coop játéknak sem jó. Ami jelenleg benne van az meglátásom szerint egy meglehetősen gagyi horda mód és pont. Se coop campaign, se érdekes küldetések. Plusz az egészben van kb 3 vagy 4 fajta ellenfél. Ez 2018-ban nagyon nagyon kevés...

Leszarom, hogy nem Metal Gear játék, engem nem zavar, hogy rarakták ezt a matricát, sose érdekelt az ilyesmi. De ez nem jó játék és pont.

Plusz a pofátlan pénzlehúzás... És akkor még majd jönnek a fizetős DLC-k is. Ergo lehet csak 40 dolcsi, de ez jelenleg kb egy 1/3 játék, egy csontváz. Annak is elég szar.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#30) gingerboy


gingerboy
újonc

Ez a játék arra jó hogy elriassza az embereket a metal gear solidoktó :W

(#31) Tidus


Tidus
addikt

Lehúztak egy újabb bőrt, de még mindig nincs csontváz.

(#32) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Na akkor ennek örömére neki is ülök a Phantom Pain-nek.
Anno már megvettem, és játszottam is vele pár órát. Ezt elnézve, ideje lesz inkább azt befejezni. :DDD

(#33) Liquid Snake válasza <Lacy85> (#32) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Inkább fejezd be MGS V. Survival ne is játssz!

A Hideo Kojima Game

(#34) persil válasza Mister_X (#25) üzenetére


persil
nagyúr

Amugy nem ertem ennek mi koze a fortnite-hoz...
Eg es fold.

Ennyi erovel heroes of might and magic-et is irhattal volna. O.o

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35) oriic válasza persil (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fortnite-ot írt, nem Fortnite: Battle Royale-t. Nem ugyanaz a kettő. A Fortnite: Save The World sokkal jobb cucc mint ez.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#36) persil válasza oriic (#35) üzenetére


persil
nagyúr

Sejtettem, de akkor is teljesen mas a ketto.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37) Mister_X válasza persil (#36) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bázisépítős zombi-apokalipszises körökre osztott shooter.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38) persil válasza Mister_X (#37) üzenetére


persil
nagyúr

Korokre osztott...? :D
A wh40k chaos gate, az korokre osztott volt.

Mindegy igazabol, ha szerintetek ugyanolyan, akkor oke :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39) Mister_X válasza persil (#38) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hol írtam azt, hogy ugyan olyan?
"semmit sem tud jobban, mint a Fortnite Save The World" - hogy folytassam az analógiát, egy Ford semmit sem tud jobban, mint egy Volvo. Mindkettő autó, mindkettő négy keréken visz el A-ból B-be, cserébe a Volvo (=Fortnite STW) minőségibb, mint a Ford (=MG Survive).

De nyugodtan köss bele.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.