Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elképesztő! Annyira hangulatos, ezt tuti megveszem!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) dragone275 válasza .LnB (#1) üzenetére


dragone275
csendes tag

Tom Clancy's The Division mellett ez a játék volt az ami nagyon bejött. Nagyon hangulatos trailer.

(#3) spawn21


spawn21
veterán

Jó szagú úr isten. Ez valami gyönyörű :C

iPhone 13p

(#4) Blitz23


Blitz23
tag

PC-re is jöhetne. A demo khm pc-n futott khm.. :K

(#5) .LnB válasza dragone275 (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Xbox-os révén, sose tudtam kipróbálni sajnos egy részt sem (tudom, hogy van pc-re is egy. És megjelent Xboxra a collection, de mindíg kimaradtak valamiért.), de ezt biztos nem hagyom ki. Időben ez a rész, hova sorolhato az MSG univerzumban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) dragone275 válasza .LnB (#5) üzenetére


dragone275
csendes tag

Fogalmam sincs, én egy MGS játékkal játszottam, még 98/99-ben PSXen :DDD Most fogok majd konzolt venni, azóta pécés voltam :P

Mellesleg marha jó trailer betétdala! [link]

[ Szerkesztve ]

(#7) oriic válasza .LnB (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

80as evek vege, a jatekok idorendjeben a Metal Gear Solid 3 es a Metal Gear Solid Peace Walker utan.

Egyebkent hja ez is rohadt jo lesz, elsonapos vetel... Amiota letoltam osszes reszt rajongok a Metal Gear jatekokert.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) dragone275 válasza oriic (#7) üzenetére


dragone275
csendes tag

Boxos létedre miért van little big planet és mgs keverék avatarod ? ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) .LnB válasza dragone275 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eddig nem is tudtam mi az a Tom Clancy's The Division. Most néztem meg, nem találok szavakat rá, de komolyan! :R

(#7) orichalcos
Nekem a Collectiont kellene már végre beszereznem X360-ra, csak nem találok olcsóért :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) oriic válasza dragone275 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert amikor igenyeltem, akkor a Metal Gear Rising volt az egyik legjobban vart cimem. Ket honap es valtok, valszeg Halo avatarom lesz.

@LnB

Collectiont en 2 ezeret vettem liveon meg.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11) Lei559


Lei559
tag

Elég epic trailer.. :O Lehet h megéri még egy kis ideig megtartani a "régi" konzolokat annyi ütős cím jön még ki rájuk. Legalább is a PS3 elég durván elvan látva utánpótlással.

(#12) Kaiku válasza .LnB (#5) üzenetére


Kaiku
senior tag

Van PC-re, ezt azért biztos mert nekem meg van. Örülnék ha ez is megjelenne PC. Én biztos vevő lennék rá!

(#11) Lei559

Ha már megvan akkor nem kér kenyeret, minek eladni. Csak filléreket adnának érte.

[ Szerkesztve ]

(#13) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Tetszik a trailer zeneje, es a jatek sem elhanyagolhato.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#14) oriic válasza Kaiku (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ki tudja, lehet ez is jon pcre. Rising is ugy volt hogy konzol exkluziv, aztan megis kiadjak pcre is.

Live-Die-Respawn

(#15) .LnB válasza oriic (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs jelenleg goldom, és nem vagyok otthon. Ha megkérlek meg tudnád nézni nekem, hogy most mennyibe kerül? Ja de lehet nem jó mert nekem kis winyó van a gépembe :( Ezért szoktam lemezeket venni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) Hakuhun válasza oriic (#7) üzenetére


Hakuhun
tag

Látszik. :D
Én sajnos túl lusta vagyok MGS játékokat tolni, pedig a világa megfogott.
A collectionról örömmel hallok :D
Ha veszek konzolt tuti megveszem :D

(#17) oriic válasza .LnB (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hd pakk most 5ezer a liveon, a Peace Walker meg 2ezer. En a pakkot asszem 2ezerert vettem. De amugy erdemesebb lemezes verziot venni, abban a hd pakk melle csomagoljak Peace Walkert is.

Live-Die-Respawn

(#18) .LnB válasza oriic (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja, úgy kéne. Majd valahogy használtan be kéne szereznem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) dokee78


dokee78
félisten

Egyedül a 4. résszel nem játszottam,a többi is nagyon jó lett.
A Bossokat mindig nagyon jól eltalálják.
Egyik játékban sem láttam ilyen jól kidolgozott karaktereket,mint az MGS-ekben.
A Risinget én nem tekintem a sorozat tagjának. :N

Tom Clancy's The Division nagyon komoly lesz.
Kár,hogy PC-re nem jön.

[ Szerkesztve ]

(#20) oriic válasza dokee78 (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig a Rising is nagyon jo lett, olvasd el itt az oldalon a tesztet amit irtam. Csak el kell fogadni, hogy egy spin-off folytatas...

A The Division tudjatok ugye hogy egy MMORPG lesz?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21) CocooN-z válasza oriic (#10) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nha azt az avatart megvárom, és csak utánad cserélek énis HALO-s ra :)))

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#22) .LnB válasza oriic (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hála a jó istennek, hogy az lesz. Annál nincs jobb! Éljen a WOW! :D
Na szóval komolyabbra fordítva a szót. Sose szórakoztam annyira jól játékkal mint MMORPG-vel. Több évnyi WOW-ról beszélek. A legtartalmasabb játékforma, ez vitathatatlan szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) oriic válasza .LnB (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha van rendes tortenete johet nekem is.

@Cocoon-Z

:D

Live-Die-Respawn

(#24) dokee78 válasza oriic (#20) üzenetére


dokee78
félisten

Egy nagyon jó MMORPG. :K
Legalább is annak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#25) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valaki tisztázza már nekem légyszi, hogy akkor a Ground Zero-val mivan? Vagy hogy van ez most? Egy és ugyan az mint az 5. rész nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) oriic válasza .LnB (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Ground Zero egy prológus lesz a Phantom Pain-hez. Elvileg egy játékon belül. Mint a Metal Gear Solid 2-ben a Tanker incidens.

Live-Die-Respawn

(#27) .LnB válasza oriic (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem, köszi. :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) dokee78 válasza oriic (#26) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudom Wareznak számít-e,de van jól működő PC-s port az MGS2-ről?
Mert a PS2-t pár éve eladtam,de az eredeti MGS2-t megtartottam emlékként,mint "a legjobb videojáték".

(#29) oriic válasza dokee78 (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Metal Gear Solid 2 megjelent PC-re is hivatalosan. Ha meg nem tudod megvenni, akkor egy PS2 emulatorral a te példányoddal is játszhatsz.

Live-Die-Respawn

(#30) dokee78 válasza oriic (#29) üzenetére


dokee78
félisten

PS2 emulatorral nem bugos?

(#31) oriic válasza dokee78 (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kérdés, én soha nem játszottam emuval.

Live-Die-Respawn

(#32) Blitz23 válasza dokee78 (#30) üzenetére


Blitz23
tag

Elvileg,ha leszeded a legújabbat itt és be tudod állítani a dolgokat rajta rendesen működnie kell.Szerintem itt mindent le tudsz szedni hozzá,ami kell (csak az oldalra mentem fel,nem néztem bele jobban),ha nem gugli=). Ha gáz van írj pm-et megpróbálok segíteni bár régen foglalkoztam vele.
Rá lehet eröltetni szebb grafikát,ha van hozzá géped,de nem adja vissza a hangulatot még úgy sem :DD

[ Szerkesztve ]

(#33) dokee78 válasza Blitz23 (#32) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,EMU nélkül is megoldottam,viszont itt a szépség amit 20.000-ért sem adnék el.

(#34) Blitz23 válasza dokee78 (#33) üzenetére


Blitz23
tag

Örülök!:) Tényleg szép darab!

(#35) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most intéztem egy Ps3-at cserére. :D És kutatok MGS 4 után. Muszály végigjátszanom azt a játékot. De sajnos MGS HD collectiont, se boxra, se PS3-ra nem találok 4000ft környékén.. :( MGS már van olcsón hála az égnek :C

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.