Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Namajdmost! Ez tuti fasza lesz! :DDD

(#2) orichalcos Az mág legutóbb elment, úgy se láttam még ilyet. De ma már bosszantana, ha ismét az lenne. És cask semmi Dune!

Megint a kaja (cigi) szünetemre esik majd a cucc, remélem nem maradok le semmiről emiatt. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy nem. Ha megint táncikáló japán műsorvezetők lesznek.... :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát ez nem angol, de Kojima legalább ott van. :DDD

Megint leadják ugyanazt???

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez megint nem angol :)
Hihetetlen ez a faszi, 50évesen így néz ki...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) oriic válasza .LnB (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hja.

És kezdődik megint a technikai probléma... Ezt nem hiszem el.

Ez ugyanaz a műsor mint multkor, csak kojima-val nem a másik csávóval.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) .LnB válasza oriic (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak nekem halt le a stream? Ja ránéztem chatre, nem csak nekem.

(#5) orichalcos Igen, kisérteties a hasonlóság :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) oriic válasza .LnB (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó én mentem vissza melózni, majd mondjátok el hogy tettek-e be új gameplayt, ha már megigérték. :U

Live-Die-Respawn

(#8) .LnB válasza oriic (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most történik! És angol!! :D (50.perc)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) pelenka35


pelenka35
őstag

csak ps vagy jön xboxra is ?

Gamertag:Rob3rt75

(#10) .LnB válasza pelenka35 (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

X360 és XOne-ra is jön

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) AAAgold


AAAgold
senior tag

remélem demózzák a szépen megkomponált lócitromot is

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#12) #08052480


#08052480
törölt tag

Hat nemtom, ez a Fulton meg mindig nagyon gaz szvsz, az mar csak ratesz egy lapattal, hogy a halott orok is nyeriteznek mikozben lufival reptetik oket, az eszrevehetetlen lebego dzsippekrol nem is beszelve. Remelem PeaceWalker-hez hasonloan a plafon megint csak disznek lesz es azon is atszall minden.
A teleportalo kartondoboz mar ezek utan fejcsovalast sem er.

Ground Zeroes-al nem jatszottam, ugyhogy csak remelni merem, hogy a falon atlatas csak a video miatt volt bekapcsolva.

(#13) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nagyon jó volt. Elképesztő lesz! :Y Tényleg teljesen nyitott, szabad az egész.
Rengeteg új mozdulat, tökéletes animációkkal. A bázisépítés nagyon durván fejlődött a PW-hez képest. És megemlítették a multiplayert is.
Én akár most előrendelném ha lehetne.

Ennyire várom:

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) sittes79 válasza #08052480 (#12) üzenetére


sittes79
addikt

Szerintem meg kurva nagy poén. Mit kell mindenben keresni a realitást, játék, menjél fal labdázni ha valóságot akarsz!

(#15) oriic válasza .LnB (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ahogy látom még mindig megy stream. Na majd ha lesz rendes vágott videó majd cserélem a live youtube beágyazást. :)

Live-Die-Respawn

(#16) #08052480 válasza sittes79 (#14) üzenetére


#08052480
törölt tag

A realitas az utolso dolog amit egy MGS jatekban keresek.
Minden resz dugig volt baromsagokkal, amik felett mindig szemethunyam mert az okosan felepitett jatekmenet es dizajn megerte (a negyedik reszt leszamitva), itt viszont a bohockodas mar nagyon illuziorombolo, gigantikus a kontraszt pl az e3-as videohoz kepest.
A mindent lato szem viszont mar tenyleg tulzas, megoli a lopakodos jatekmenetet - na meg ugye egy elvileg stealth jatekot ugy demozni, hogy mindenkit bedaralnak sem epp a legszerencsesebb. Eddig ezzel meg nem talakoztam, bizom benne, hogy csak a prezentacio miatt van.

(#17) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Ez ötven éves. :Y :Y

Úgy néz ki mint egy főiskolás diák.

(#18) .LnB válasza bbTamas77 (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem él is még vagy 50évet, és adja ki a MGS játékokat szépen sorba :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) Bad Pritt válasza bbTamas77 (#17) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

[link] ;]
Úgy tűnik a férfiakra is igaz. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) sittes79 válasza bbTamas77 (#17) üzenetére


sittes79
addikt

Igen ennyit tesz, hogy kék zónában él, hal, szusi, rizs. Mi meg toljuk befelé az abáld szalonnát és döglünk meg érszűkület miatt 60 évesen.

A játék meg iszonyat nagyon várós....

(#21) oriic válasza Bad Pritt (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#22) .LnB válasza oriic (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az anyuka jobban bejön :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) sittes79 válasza oriic (#21) üzenetére


sittes79
addikt

Erre nem lehet mondani, hogy milf hunting indul :)

(#24) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Videó cserélve, kizárólag a gameplay látható.

Live-Die-Respawn

(#25) Mister_X válasza Bad Pritt (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez a jó a japán nőkben, hogy ha elveszed, húsz évig biztosan megőrzi szépségét :DDD

Mutatott az egyik ismerősöm egy képet a 70 éves egyetemi igazgató dirijéről, ahol egy évet eltöltött kutatói ösztöndíjjal. Na nem azt mondom, hogy olyan volt, mint aki most tette le a diplomát, de nem nézett ki ötvennél többnek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#26) $p@rr0w válasza sittes79 (#20) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Már aki... én most is rizst eszem (bár beköpték a legyek). :DDD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#27) .LnB válasza oriic (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na és mi a véleményed?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) Bad Pritt válasza .LnB (#27) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem? Köszönöm kérdésed, szerintem rohadt szép, a stílusra és sorozatra jellemző stilizált ábrázolás jól néz ki ekkora felbontásban és ilyen minőség mellett. A dobozosdit kukázhatnák már, gyerekes szerintem, a lovaglás ilyen jól nem nézett még ki játékban. A hanghatások erőteljesek, ahogy a látvány is, különösképp a látkép, a szivaros időgyorsítás hatalmas ötlet, bár baromság (de azért hatalmas ötlet).
Nekem tetszik, gondolom lesz egybepakk a GZ-vel, azt érdemes lehet beszerezni. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29) oriic válasza .LnB (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tetszik. :) Jövő hónapban ha összejön újra a 360- akkor beszerzem GZ-t, meg megjelenéskor ezt is. :)

Live-Die-Respawn

(#30) .LnB válasza Bad Pritt (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miii?
A dobozosdit kukázni? Az alap dolog a MGS-ban (mondjuk én sose használtam kb :)
Kell bele, van ezekben egy kis Kojima féle agymenés, mint a lócitrom :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) Joshi


Joshi
titán

Az mindenképpen vicces hogy vágtázik a hegyről az őrök felé és nem veszik észre még akkor sem amikor már szinte csak 10-20 méterre van tőlük, aztán lepuffantja az egyiket és még ezután is lefegyverzi a másikat. Na én itt hagytam abba a videó nézését. :D

(#32) Bad Pritt válasza Joshi (#31) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ahogy azt sem hallják meg, hogy lufira köti őket és kilövi a Napba, pedig még az eszméletlenek is sikoltoztak közben. Tökmindegy igazából, szerintem a lopakodós játékok nem a totális realizmusra törekszenek, sokkal inkább kitalálnak egy rendszert, amit ha minél jobban kiismersz, annál ügyesebb és gyorsabb leszel.
Az Arkham játékokban is, ha nem jó ütemben szeded ki a jó embert, hamar elpatkolsz, mert valaki meglát/meghall, pedig amúgy nagyon vaksik. Splinter Cellekben leginkább az árnyék-fény kombó kihasználása a fontos. Metal Gearben az előzetes tervezés, türelem meg útvonalkeresés fontos leginkább. De az elmondható, hogy minden játékban butítani kellett az emberi tényezőn, mert valós érzékekkel rendelkező ellenfelek ellen gyakorlatilag lehetetlen lenne még a legkönnyebb pálya is szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#33) Joshi válasza Bad Pritt (#32) üzenetére


Joshi
titán

Igen igazad van de ha van egy aránylag realisztikus grafika és hozzá egy gyermekes játékmenet akkor azt elég nehéz úgy elfogadni hogy most ez egy frankó játék. Nekem az MGS szériában a hangulat fogott meg igaz én csak a második részig játszottam vele.

(#34) oriic válasza Joshi (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"hangulat fogott meg igaz én csak a második részig játszottam vele."

Na itt a probléma. Jó játék az első két rész,de bőven nem a legjobbak.

Live-Die-Respawn

(#35) #08052480 válasza oriic (#34) üzenetére


#08052480
törölt tag

Problemanak azert epp nem tartanam, tul sok alternativa nem maradt a nagygepes reszek kozott - foleg, hogy a negyedik reszt meg jateknak is alig lehet nevezni. Szemely szerint meg mindig az elso reszt tartom a legelvezhetobbnek, bar a harmadik resz volt a legcsiszoltabb es legosszetettebb jatekmenet szempontjabol.
Szoval szerint nem igazan veszt sokat ha egybol ugrik a TPP-re, max a sztorit nem fogja erteni - de azt a kesze-kusza ostobasagot valoszinuleg Kojima se erti regota, csak gurigatja tovabb mint a Baratok koztot.

@Hage

A doboznak mar akkora hagyomanya van, hogy eltunni sosem fog - annyira szvsz nem is gond, mert tobbnyire azert egeszen kovetkezetesen volt hasznalva - pl harmadik reszbol remlik, ha olyan helyen akartad hasznalni, ahol nem volt semmi keresnivaloja, akkor felfedeztek (pl dzsungel kozepen).
Cserebe a Fulton vallalhatatlanul gagyi, mintha egy ovodas talalta volna ki, remelem kovetkezo reszre a Goat simulatoros kecsket is hasznalhato fegyverre teszik.

[ Szerkesztve ]

(#36) .LnB válasza #08052480 (#35) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez aztán az isten káromlás! :Y

"azt a kesze-kusza ostobasagot valoszinuleg Kojima se erti regota"

Kojima fejében teljes egészében meg van az egész. Ezt bizonyítja az is, hogy minden játékban felfedezhető utalás a másikra. És nem csak az egymás utánni részekre igaz ez, hanem az egészre. Ez egy nagyon jól kitalált történet. A legjobb amit valaha videójátékban láthattunk. Az igaz, hogy kesze-kusza, és van benne egy kis japán bohókás feeling. És lehet, hogy ez sokaknak nem jön be.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#37) oriic válasza #08052480 (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kesze kusza, csak...csak... Japán. :D

Live-Die-Respawn

(#38) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Csak belenéztem....full spoiler...léptem is, több anyagot már meg se nézek megjelenésig :)...max new trailert

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#39) oriic válasza CocooN-z (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gameplay, persze hogy spoiler. :DDD

Live-Die-Respawn

(#40) CocooN-z válasza oriic (#39) üzenetére


CocooN-z
őstag

Te sisakos, figyumán, mer az E3 trailerek nem gempleyek? Hádehogynem csak azok átvezető gempleyek :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#41) oriic válasza CocooN-z (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kötekszel szarvacska? :D

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.