Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Adja Isten hogy tényleg jöjjön Xbox-ra. :C :Y

Live-Die-Respawn

(#2) ldave válasza oriic (#1) üzenetére


ldave
félisten

Egyedül az MGS 4 nem volt boxra?

Tetszetős lett nagyon ez az egész, amit meg összebohóckodtak előtte az egyenesen zseniális.

A Slime draws near! Command?

(#3) oriic válasza ldave (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, plusz az első rész ugyebár. Sajnos.

Nézzünk egy kis idővonalat akkor.

1964: MGS3
1972: Solid and Liquid Snake are born
1974: Peace Walker/Ground Zeroes portion?
1983: MGSV/TPP
1995: MG1
1999: MG2
2005: MGS1
2007: MGS2 Tanker
2009: MGS2 Plant
2014: MGS4
2018: MGR:R

Szépen kibővítik a világot megint... :C

Live-Die-Respawn

(#4) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Fú, ez a trailer nagyon állat lett. Zene is ott van, sztori is. Még nagyon régen játszottunk cimbivel MGS-el, és áá állati jó volt. Szerintem mostanában nem is láttam ennyire hangulatos trailert!

(#5) Tikakukac


Tikakukac
titán

A mágneses erőtér ami a szívem körül van erősen vonzódik egy PS3 felé...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annyit javítanék, hogy a demo alapján nem Snake hangja Kiefer Sutherland, hanem aki segít neki. Ez tuti, annyi éven át néztem a 24 című sorozatot, hogy bármikor felismerném.
Egyébként nagyon tetszik, és örülök, hogy jön Xbox-ra. Hosszú idő után ez lesz az a játék ami leültet majd a konzolom elé.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) ldave válasza oriic (#3) üzenetére


ldave
félisten

Na folytatódik a műsor, Kojima most meg azt mondja, hogy a Ground Zeros és az MGS V: The Phantom Pain két külön játék lesz :D

A Slime draws near! Command?

(#8) shouryuken


shouryuken
senior tag

Jöhetne pc-re, különben kölcsön kell kérnem haver boxát, most adtam el a ps3-at, mgs fanként ez nekem kötelező olvasmány :)

(#9) Sonja válasza shouryuken (#8) üzenetére


Sonja
veterán

PC-n futott! Tényleg jöhetne ezek után, de valahogy a Konami nem akarja bejelenteni a PC-s változatot! :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#10) shouryuken válasza Sonja (#9) üzenetére


shouryuken
senior tag

Én is láttam, hogy pc-n futott, de release nem biztos, hogy lesz belőle.
Bár Castlevania LOS2 is lesz... elméletileg.
Ha nem, akkor 2 játék miatt kell kölcsönkérnem :)

(#11) Mister_X válasza Sonja (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem áll érdekében kiadni PC-re és kész :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hát ez ott van! :Y
Remélem lesz PC-re is :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13) oriic válasza ldave (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez viszont érdekes, hisz közös lett a mostani előzetesük. Nem nagyon vágom ezt most.

Live-Die-Respawn

(#14) .LnB válasza oriic (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Xbox-os révén bánom, hogy kimaradtam ebből a szériából. Gyors adtam is fel apróhírdetést, hogy MGS HD collection-t keresek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) shouryuken válasza .LnB (#14) üzenetére


shouryuken
senior tag

A helyedben megnézném az első részt youtubeon, mert az nincs benne a hd collections-ban!

(#16) oriic válasza shouryuken (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fennt van tecsőn tényleg az első rész,vagy ott a logout blogom ahol az összes rész magyar szövegkönyve olvasható.

Live-Die-Respawn

(#17) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Snake még 350évesen is ott fog kúszni a aknamező kellős közepén majd elbújik egy SONY TV-s dobozba :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) oriic válasza Sirandrish (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na de melyik Snake? :D

(#20) Sirandrish

Neeeee. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19) Mister_X válasza oriic (#18) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Naked! Nem, Solid! Nem, Neo! :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) Sirandrish válasza oriic (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az amelyik jobban tud énekelni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) oriic válasza .LnB (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig az nagyon is Bauer lesz.

Live-Die-Respawn

(#22) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítve, linkeltem a teljes GDC bemutatót, aki kiváncsi rá, a linken megnézheti.

Live-Die-Respawn

(#23) raggg


raggg
senior tag

Szerintetek a kódot playstationön írják? :D

ragklaatPS

(#24) Mister_X válasza raggg (#23) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már ki lett tárgyalva, hogy PC-n fejlesztik :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) shouryuken válasza raggg (#23) üzenetére


shouryuken
senior tag

Nem. Xboxon.

(#26) .LnB válasza oriic (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen az ő hangja ahogy írtam is, csak szerintem nem snake hangját adja hanem a másik figuráét aki az ablakban áll. A video elején.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) .LnB válasza raggg (#23) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze! Kontrollerrel :D :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) oriic válasza .LnB (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem tudom. Mindehol Snake-t írják, én is őt hallom Bauer hangján.

Más:

Ha jól értem akkor a 80-as években játszódik majd a játék. Kíváncsi vagyok, hogy pl. Raiden-t fogjuk-e látni. Ugye akkoriban öli meg Solidus a szüleit.

Live-Die-Respawn

(#29) Mister_X válasza oriic (#28) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hagyd, hogy A mester kibontakozasson :)

Működik a PS :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30) .LnB válasza oriic (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még az lehet, hogy kevertem ki mikor beszél. De az fix hogy az ő hangja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) oriic válasza .LnB (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézd a bekötött fejű száját.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.