Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát ez biza még mindig mocskos jól néz ki. :)

Live-Die-Respawn

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom szavakba önteni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) CocooN-z


CocooN-z
őstag

und die XONE?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4) batman91


batman91
őstag

De ez az ejtőernyős kartondoboz odabasz. :DDD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5) CybonTom


CybonTom
tag

Konzol exkluzív lesz a játék?

(#6) .LnB válasza CybonTom (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) oriic válasza CybonTom (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre igen. Később esetleg várható PC-s megjelenés, de nem egyszerre. (Lásd Metal Gear Rising esete)

Live-Die-Respawn

(#8) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Random beletekerek, erre kulázik a ló. Végem :D

(#9) CocooN-z válasza CocooN-z (#3) üzenetére


CocooN-z
őstag

Xone-on is fogy így menni?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#10) .LnB válasza CocooN-z (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Honantugyam?! ;]
Majd ha jön videó, vagy info akkor kiderül.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Raysen623


Raysen623
addikt

Ez már tényleg nagy eresztésnek tűnik! Aki ezekután azt mondja ezt meg lehet csinálni X360 vagy PS3-on az komolytalan. :DDD Nagyon tetszik a játékmenet, a lovaglás, a sunnyogás stb. Van hangulata...PS4 kell már csak hozzá :DD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) .LnB válasza Raysen623 (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megjelenik PS3-ra és X360-ra is. Maximum nem 60fps @ FullHD :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Bad Pritt válasza Norb€€€ (#8) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elég elborult, japán termék. "- Főnök! fel kéne valamivel dobni a lovas játékmenetet! - Hmm..." ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) jozsi


jozsi
tag

Gyönyörűen néz ki a játék, hiába na a japcsik tudnak;)

Valaki kérdezte, hogy mi van az Xboxone verzióval, nos az megint a gyengébb felbontású verziót kapja (ezen mondjuk már nem lepődök meg):

"The PS4 edition reigned supreme thanks to a 1080p resolution and a 60fps framerate, while the Xbox One edition lagged behind, with a native resolution of just 720p and a 60fps framerate."

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#15) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Én azt nem értem, ha a videó elején ilyen csúcs szuper mobiljuk van akkor miért lóval mennek?!

(#16) Bad Pritt válasza bbTamas77 (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Gondolom a teljes játékban majd megtudjuk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17) gianni85 válasza Raysen623 (#11) üzenetére


gianni85
veterán

Pedig a Ground Zeroes alapján a PS360 verzió se szégyenkezhet.

(#15) bbTamas77
hát a mobillal nem tudnának közlekedni :D max taxit hívhatnának vele

[ Szerkesztve ]

(#18) bbTamas77 válasza gianni85 (#17) üzenetére


bbTamas77
aktív tag

Van benne valami. :))

Metal Gear Solid sem olyan mint a régi. Mégis mi a fenének kell hatalmas nyilakkal kiírni, hány méterre vannak a katonák? Az egész így értelmét veszti. :W

(#19) boost válasza bbTamas77 (#18) üzenetére


boost
addikt

biztos kikapcsolható

(#20) mettek válasza bbTamas77 (#18) üzenetére


mettek
addikt

lehet van aki szórakozni akar és nem szenvedni azzal hogy 10szer kezdi újra a pályát hogy kitapasztalja ki hol van és a végén 10edik nekifutásra ugyanúgy tudod melyik katona merre van, mint az aki nyilakkal kapja az infót. Én speciel utálom ha szivat a játék és nehéz mert azzal csak felidegesít és kinyomom a fenébe, többé el se indítom.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#21) dhstyle


dhstyle
tag

azért az epic , hogy fejbe lővi a bárányt majd ezzel a ballonos témával felküldi az égbe de közbe a bárány még ad ki hangot.. de előtte már meg halt.. na mind1 :') szerintem nem annyira szép ez a játék amúgy..

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#22) Bad Pritt válasza bbTamas77 (#18) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ilyen alapon a feature-ök felét lehetne kukázni. Az sem reális, hogy lufit kötsz a gonoszra és mikor repül el, a sikoltozását senki nem hallja. A valóságban már rég a nyakadon lenne a teljes bázis, ha kilövöd az egyik haverjukat...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Ground Zeroes is óriási, hát akkor ez mi lesz. :)

(#24) .LnB válasza Bad Pritt (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudod miért kapod ugye? :((( ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) Bad Pritt válasza .LnB (#24) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem. :Y
Most mondd, hogy nincs igazam. Néha olyan furcsa vágyaik vannak az embereknek, ki lehet menni airsoftozni, aztán ott kék zöld leszel, meg lehet lopakodni. A videójáték meg videójáték marad, minden irreális kellékével együtt.

;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#26) .LnB válasza Bad Pritt (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem szabad a "szályukba adni" a szavakat, hogy mivel lehet kritizálni a világlegjobbjátékát. [link]
De most még szemet hunyok e felett, bár nem mondanám, hogy boldogan. [link]
Az a drága jó szívem ne lenne...
;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) Bad Pritt válasza .LnB (#26) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A világ legjobb játékáról most szó sincs, azt hittem a Phantom Painről beszélünk. Touché! ;]

De amúgy erről már volt szó egy másik MGS hír alatt, hogy minden lopakodós játékban butítani kell valamin, hogy a játékosnak maradjon sikerélménye is a sok próbálkozás közben. Biztos vagyok benne, hogy így sem lesz sétagalopp végigvinni, but challenge accepted. :))

gianni85: Húúú, most mit szabadítottál magadra... :DDD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#28) gianni85 válasza .LnB (#26) üzenetére


gianni85
veterán

a világ legjobb játékát nem azzal kritizálják, hogy minden évben ugyanolyan? (COD) ;]

(#29) oriic válasza Bad Pritt (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aki Metal Gear játékban realitást keres, az meg is érdemli. :DDD

Live-Die-Respawn

(#30) .LnB válasza Bad Pritt (#27) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindenbe bele lehet kötni :)

(#28) gianni85: Természetesen, mindig ugyan olyan jó! ;]

(#31) HáGé: Mert ő egy : [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) Bad Pritt válasza oriic (#29) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az meg a másik ja, akkora srapnel áll ki a csávó fejéből, ami még egy bálnát is kicsapna az élők sorából, de az ellenfeleket kijelző nyilak nagyobb visszhangot keltenek. :D

.LnB: Jövőre jön egy játék, amibe majd nem lehet. Trust me.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#32) oriic válasza Bad Pritt (#31) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, de olyan dolgokról mint a két lábon járó gigamecha, mesterséges intelligenciák, robotok, cyborg ninják, és nanovirusok, meg nanogépek témájáról meg ne is beszéljünk. :D

És egyesek a kecskén meg a ballonnon vannak kiakadva. :D

Live-Die-Respawn

(#33) DaemonX válasza jozsi (#14) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Amúgy az a szomorú, hogy olvastam, hogy elég nagy különbség lesz az Xbox One és a PS4 verzió között. Az utóbbi javára.
-Xbox One-on 720P felbontás (PS4-en 1080P)
-Xbox One-on a 60FPS nem stabil (PS4-en igen)
-Xbox One-on pár effektet kivettek, meg ilyesmi.

Na mindegy, végülis PS4-em van, de majdnem One-t vettem annó xD

(#34) CocooN-z válasza DaemonX (#33) üzenetére


CocooN-z
őstag

:( Köszi az infót....

(#10) .LnB: nekötekegyé félszemű :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#35) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Nagyon kellett már a 60 fps yt-nak :) A játék meg gyönyörű .

(#36) Chapel


Chapel
addikt

Korábbi képek állatok voltak, de ez most nem győzőtt meg. Nagyon szegényes a táj, a távoli dolgok nagyon levannak butítva és kevés is van. (Zoomnál főleg csúnya a háttér és a távoli táj) Konzolon biztos üt, de egy Skyrim ENb stb.- hez képest nem egy nagy durranás. (Főleg hogy egy 6-7 éves gameről van szó.)

Sosem játszottam vele, a hangulata biztos jó ,nyílván nem véletelen a nagy rajongó tábor, de ha a csak graffot nézem, akkor én most nem értem a szájtátás okát.
(Az meg ne legyen már extra über fícsőr 2014-ben, hogy fhd mert sírva fakadok... ezt még meddig lehet eladni? :W Persze sokáig, mivel még alig van valami amig tényleg tudja és nem csak ígérte...)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#37) polika


polika
senior tag

Azért az AI über gáz, 20méterre odalovagolsz, lelövöd az egyik mukit, a másik előre felé nézeget pedig oldalról simán látnia kellett volna már akkor is amikor őrségben odalovagoltál mellé, odalopakodsz mögé és közben sem vesz észre... na ez brutálgagyi...a grafika szép, viszont így nincs érteme játszani...

(#38) Bad Pritt válasza Chapel (#36) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Skyrim legszerényebb becslés szerint is 2011-es és a maga korában az alapjáték is gyönyörű volt, ezt a modderek csak még fokozták az évek során. Apró helyesbítés. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39) oriic válasza Chapel (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" Konzolon biztos üt,"

Lévén csak arra jön ki, más nem igen számit.

Live-Die-Respawn

(#40) WongFeiHong válasza polika (#37) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Pont ennél a játéknál szólod le az AI-t :N

(#41) Chapel válasza oriic (#39) üzenetére


Chapel
addikt

Persze, csak ha látod (és feltételezem így van) pc-n akkor csalódás lenne nem azt viszont látni, vagy legalábbis én így éreznék. De ez is mutatja pc-m van, más nézőpontból néztem.
De nem akartam off-ot indítani, értem én, konzol téma. :R

A dátum valóban nem stimmel ,régebbre emlékeztem...most egy ideig nem írok, jó? :D :B

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#42) oriic válasza Chapel (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, de ezzel nincs is gond. Vagyis nem szabadna hogy gond legyen. :D

Dátumhoz no comment. :DDD

Live-Die-Respawn

(#43) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Kb. a videó közepéig néztem, amikor bebújik a dobozba és azzal mászik. Ettől a pillanattól a játék minden komolyságát elveszítette nálam és inkább egy középszerű tucat-lopakodó TPS-nek tűnik.

A grafika szerintem egyáltalán nem nagy eresztés, a megvilágítás szép ugyan, de a növényzet szerintem kifejezetten csúnyácska, az meg vicc, hogy normális ütközésdetektálást sem raktak bele. Vegetáció téren a 6 éve megjelent Far Cry 2 ezt oda-vissza veri, a Crysis-okat meg sem merem említeni. ;]

Akkor is csúnyán húztam a szemöldökömet, amikor lelőtt egy embert és a bárányt, azok meg haláluk után még üvöltöttek amikor elreptették őket. A headshot szintén eléggé gáz.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#44) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Kell. Most. :)

A.

(#45) oriic válasza huskydog17 (#43) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A dobozos sunyulás már a legelső részben benne volt. :D

Live-Die-Respawn

(#46) .LnB válasza huskydog17 (#43) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem dobálóznék olyan kifejezésekkel a helyedben, hogy "komolyság", és "eléggé gáz", ha képtelen vagy felfogni, hogy az egy kábító pisztoly. :) Sőt a videó végén mutatják is a bárányt és a katonát, hogy megérkeztek biztonságban a bázisra.
Crysis meg a FarCry.... jajj...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#47) WongFeiHong válasza huskydog17 (#43) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Igen ezzel sokan jöttek más fórumokon is, hogy miért béget a bárány halála után a lufin. De nézd meg jobban, Snake altatópisztolyt használ. (zzzz) :D

(#48) gianni85 válasza WongFeiHong (#47) üzenetére


gianni85
veterán

nagy Metal Gear-esek lehettek azok is a másik fórumokon :C

(#49) FLATRONW válasza WongFeiHong (#47) üzenetére


FLATRONW
őstag

Arra én is gondoltam, hogy altató pisztolyt használ. Azonban hogyha elaludt, akkor miért is béget?

(#50) oriic válasza FLATRONW (#49) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazából kábitópisztolyt. Most meg lehet magyarázni hogy először elájul és utána alszik be, és addig van ideje még hangot kiadni, csak nem értem hogy ilyen apróságokon miért kell másoknak fennakadni. ( ez nem konkrétan neked megy)

Vagy már ott tartunk megint hogy divat fikázni, mert konzolos cucc?

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.