Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boost


boost
addikt

Várós

(#2) Peterson_


Peterson_
addikt

Mindig baromira tetszett ez a játék, kár hogy sosem tudtam rávenni magam, hogy ténylegesen beszerezzem és leüljek játszani vele.
Kicsit riaszt, hogy még utánaolvasást követően is nehéz eldönteni, hogy akkor most ki kivel is van benne.
(meg a Solid Snake, Solidus Snake meg anyámkinnya') :B

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#3) .LnB válasza Peterson_ (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

orichalcos blogjában találsz magyar nyelvű szövegkönyveket. Én is úgy játszottam vele, ki volt nyomtatva és olvastam játék közben.
Egyébként azt tanácsolom ne hagyd ki, igaz nem ismerem az ízlésedet, de szerintem a legjobb játéksorozat ami létezik. És leginkább a történet és kidolgozottság miatt. Ha nem fontos számodra a grafika akkor mindenképp vidd végig az összes részt.

Kövezzetek meg, de úgy gondolom, hogy 2014-ben nem muszály pár kép miatt hír írni. Tele van a youtube videókkal már. És abból jobb képet lehet alkotni egy játékról. Bevallom őszintén nem is tudom mikor néztem képeket egy játékról utoljára. :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Peterson_ válasza .LnB (#3) üzenetére


Peterson_
addikt

Köszönöm a bőséges választ :R
Érdekesnek találtam egyébként az elejétől kezdve, csupán így natúrban elolvasva(pl a Wikipédián) még nagyobb katyvaszt eredményezett.

Hány rész is van?
Mert ez tényleg olyan játék amit szerintem csak az elejétől érdemes próbálni.
A mechanizmust tekintve pedig mindig szerettem az ilyesmit :K

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#5) .LnB válasza Peterson_ (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

MGS1; MGS2; MGS3; MG:PW; MGS4
Megjelenés szerint. Szerintem érdemes így végigvinni, bár én a 4. résszel kezdtem. Azt nem ajánlom :)

Van még más epizód is de számítanak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Steve1207 válasza .LnB (#3) üzenetére


Steve1207
veterán

Haver zengett ódákat az első részekről, ahogy PS-en tolta őket, képek alapján ez is várós :)

Amúgy nem lenne kb semmi hír, ha ilyenek nem kerülnének ki, részemről van helye. Legalább, aki nincs tisztában teljesen a közelgő megjelenésekkel jobban tudatosul benne mivel szeretne játszani és mivel nem, szimpla kedvcsinálás. Persze egy gameplay vid még mindig ütősebb höhö

.

(#7) oriic válasza Peterson_ (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Katt a logout blogomra, vannak ott fordítások.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.