Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is várható volt. Japánban nagyon nem megy a box szekere. Ott mindenki ps-t vesz szinte.

Live-Die-Respawn

(#2) Ruujin


Ruujin
csendes tag

Engem csak az zavar hogy annyi jó játék jelenik meg konzolra. Én meg PC-s felhasználóként a fejemet verem a falba hogy nem próbálhatom ki őket.

(#3) tDr1v3r válasza Ruujin (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akkor ideje beruházni egy konzolba... :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) #52815360 válasza Ruujin (#2) üzenetére


#52815360
törölt tag

Fillérekért vehetsz egy konzolt, TV meg nem nagy dolog hozzá. Monitoron is használhatod.

[ Szerkesztve ]

(#5) CocooN-z válasza #52815360 (#4) üzenetére


CocooN-z
őstag

Csak alátámasztani tudom, Xenon lapos, magam által hűtésmoddolt (4x12 cm ultra halk venti), VGA -kábellel persze 1080p nem olyan mint a HDMI, de nem is gagyi :)

összköltség 20K volt géppel+hddvel együtt.

ui: elirtam

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#6) Mister_X


Mister_X
nagyúr

A címet elolvasva kihagyott a szívem egy dobbanást, az alcím után pedig egy erőteljes "Na b.zdmeg" hagyta el a számat :DDD De tényleg, aért ennyire hatásvadászok ne legyünk mán.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7) oriic válasza Mister_X (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként hja én is beparáztam kicsit. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) Ps Vita válasza Mister_X (#6) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én meg már kezdtem kárörvendezni ;]

(#9) Mister_X válasza Ps Vita (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én teszek rá, csak négy nappal kéne többet dolgoznom, hogy PS-t vegyek :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) oriic válasza Mister_X (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felvágós. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11) Mister_X válasza oriic (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én még vagyok olyan burzsuj, hogy amit megkeresek, abból nem kell rezsit meg kaját fizetnem ;] 25-30h munkával meg hadd keressem már meg egy PS3 különbözetét :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) oriic válasza Mister_X (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most élvezd ki a helyzetet amíg lehet. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13) Mister_X válasza oriic (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hú, 13-án olyan kisgazdag leszek, hogy azt sem tudom, hogy mire költsek :DDD Imádom, hogy az én nettó fizetésem -17.5%-kal lesz bruttó :P Talán egy jobb PC sem ártana, nem mintha olyan sok bajom lenne az Intel Extreme Graphics 2-vel ;]

De azért fáj, hogy sok, most készülő játékot nem jelentettek be Wii U-ra .( Főleg az MGR-t :O Hát marad az Xbox360 és a PS3.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.