Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ej de kár hogy nem tudom megvenni premiernapon. :(

Live-Die-Respawn

(#2) ldave válasza oriic (#1) üzenetére


ldave
félisten

Demót próbáltad? Eléggé érdekes ez a Blade Mode :)

A Slime draws near! Command?

(#3) oriic válasza ldave (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3x kitoltam, jó kis kaszabolda. :D

Live-Die-Respawn

(#4) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

az eddig kiadott videókból lassan már összerakhatjuk a játékot. nem emlékszem hogy volt e játék am iennyi videót/hírt kapott mielőtt megjelent.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#5) oriic válasza Kvelstadt (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Viszont a legtöbb videó ugyanarról a pályáról származott. Ha megnézed a locations videót, akkor láthatod hogy sok másik helyszín is lesz.

Live-Die-Respawn

(#6) Kvelstadt válasza oriic (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jóvanna. csak hadkössek má bele hogy fossák a videót a játékot meg ezer éve húzzák. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7) Mister_X válasza oriic (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én is nagyon sajnálom... bár csak cirka két heten kések majd vele, de kit érdekel :P Demó alapján bestbuy. Óh, demó: Blade Wolffal mennyit tököltem, azt hiszem csak ötödszörre sikerült kinyírnom, akkor jöttem rá, hogy itt vannak kombók is, plusz megtaláltam azt a repair dolgot a földön :) Szegény terrorista cyborgok nem húzzák sokáig, szerencsére egy elektromos gerinc elropogtatása 100%-ra nyom vissza :) Hú de várom :)

Lemaradt egy smiley: :)

szerk.: :)

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) oriic válasza Mister_X (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább azt mondjátok meg hogy lehet akció közben javítani. Mert videókban nem léptek be menübe, hanem játék közben nyomták a repairt.

Live-Die-Respawn

(#9) Mister_X válasza oriic (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem még a másodlagos fegyver használata sem ment, pedig megsoroznám rakétával Blade Wolfot...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) oriic válasza Mister_X (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rakétavetővel nincs gond, azt használtan, egyedül a quick repairt nem tudom hogy lehet összehozni.

Live-Die-Respawn

(#11) Mister_X válasza oriic (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem azt magától aktiválta (vagy csak csépeltem a konrollert idegemben), csodálkoztam is, hogy mitől lett hirtelen 78% életem.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) Qbász válasza oriic (#10) üzenetére


Qbász
aktív tag

Avatarod alapján azt hittem ez neked alap. Beteszed a ration/ repairt az invertoryban és ha elfogyna a HP automatán beadja. Vagy ha akarod manuálisan te is megcsinálhatod. Az összes Metal Gear részben így működött.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#13) oriic válasza Qbász (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nemáá, köszi. :DDD

Pár hónapja vagyok csak rácuppanva a Metal Gear-es témára, úgy néz ki hogy alap dolgok maradtak ki akkor. :) Köszönöm szépen. :R

Live-Die-Respawn

(#14) lujo10


lujo10
aktív tag

Jó kis videók, lehet rákattanok a játékra.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.