Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"robotok, nindzsák, cyborgok, robotok, gyors kaszabolás, kombó rendszer, kiváló történet és robotok. "

Bazz szólni akartam hogy szóismétlés, aztán leesett a tantusz. :DDD

Szóval semmi meglepetés, egy japán játék persze hogy tetszeni fog a japánoknak. Főleg ha Metal Gear a neve. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2) Mister_X válasza oriic (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A japánok valami beteges vonzódást mutatnak a robotok iránt, az, hogy a Gundam nézőinek átlagkora harminc felett van, az sok mindent elárul :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) oriic válasza Mister_X (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Más világ.Nagyon más. :) Ott az a mindennapos ha valaki mondjuk egy mangát olvas a buszon, vonaton akárhol, míg nálunk már rám is néztek fura szemmel hogy egy mangát olvasni mertem a BKV-n. Meg kiröhögtek... :O :DDD

Live-Die-Respawn

(#4) marthyn


marthyn
csendes tag

Ez a hír most Feldobta a napomat! :C

()XBO,DSi() Minden sikeres üzletet honorálok, kérlek tedd te is! PÜ-re illik válaszolni! marthyn felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!.: I'm Lightning... the Rain Transformed :.

(#5) Mister_X válasza oriic (#3) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Manga?! lol, ikszdé :DDD ;] Én ezért sem veszek elő semmit sem a buszon (olvasnivalót), mert mindenki egyből kombinálni kezd, esetben megjegyzéseket tesznek, kiröhögnek...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) Prof01


Prof01
veterán

Gondolom nem kis elfogultság mellett kaptak ilyen eredményt a kedves japán tesztelőktől. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7) Mister_X válasza Prof01 (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Play és a gamesTM nem japán :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) Spancho


Spancho
őstag

Pár hete nézegettem gameplay videókat.
Az öcsém szereti az ilyen stílusú játékokat ,de még neki se tetszett nagyon.
Nekem meg azért nem tetszik mert ez nem rendes Metal Gear játék :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#9) Mister_X válasza Spancho (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem véletlen spin-off. Nekem már a név eladta volna, de mostanság amúgy is csak hack'n'slasheket fogyasztok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) Prof01 válasza Mister_X (#7) üzenetére


Prof01
veterán

Bocs az update-et nem láttam. Így már hihetőbb. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#11) oriic válasza Mister_X (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most mé?? :DDD

(#6) Prof01

Japán játékot, japán tesztelők, japán piacon... Várható volt a magas pontszám. :DDD De egyébként én arra leszek kíváncsi hogy jövő hét közepén a többi nagy magazin milyen pontokat ad majd rá.

Live-Die-Respawn

(#12) Prof01 válasza oriic (#11) üzenetére


Prof01
veterán

Én is! Meg persze a magyar tesztelők véleményére!
Itt Gamepod-on lesz teszt, vagy még nincs tervben? :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#13) oriic válasza Prof01 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tervben van, de most jön ugye Crysis 3, így anyagilag nem biztos hogy kijövök majd, de megoldjuk szerintem. Max egy két héttel megjelenés után. (Risingból nem kaptunk tesztpéldányt)

Live-Die-Respawn

(#14) Prof01 válasza oriic (#13) üzenetére


Prof01
veterán

Oké, várni fogom!
Most én is a Crysis 3-ra vagyok bezsongva leginkább. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.