Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LLKobe


LLKobe
veterán

Metal Gear trailer, Depeche Mode aláfestéssel? Mi lehet ennél jobb? :DDD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

orichalcos nyugodtan játszd ki magad minden mással és úgy könyebb kivárnod még ezt a majdnem egy évet. bár mi ez neked ha már ennyit vártál :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3) Max_218


Max_218
tag

Az Eredeti MGS-T akarom ,nemezt az árkád ,komolytalan valamit. Holvannak az Eredeti csapat tagjai ,hogy kiadták a Platinumnak?

Hihetetlen hogy mindent képesek elcseszni,ami jó...

(#4) madgie válasza Max_218 (#3) üzenetére


madgie
titán

Ennek annyi köze van az eredeti MGS játékokhoz, mint egy átlag kőműves-segédnek a kvantumfizikához :(

Rosszmájúnak fog tűnni ez, de remélem, hogy akkorát bukik majd, mint egy ház.

(#5) #08052480 válasza madgie (#4) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ez MGR nem MGS, miert kene jatekmenetileg barmennyire is hasonlitania ra? Valoszinuleg az E3-on lesz uj MGS bejelentes ez meg egy mellekag. Tessek annak kezelni ami es kisulhet belole egy bitang jo akciojatek - a fejlesztokbol kiindulva minden esely megvan ra.

(#6) dokee78 válasza Max_218 (#3) üzenetére


dokee78
félisten

+1
Ez inkább valami Devil May Cry klónnak tűnik.

(#7) madgie válasza #08052480 (#5) üzenetére


madgie
titán

Az egész hiteltelen, nem csak a játékmenet. Mi egyezik a Metal Gear világgal azon kívül, hogy ugyanúgy néznek ki? Vagy neked mindegy, ha Barbie-ról csinálnak olyan játékot, ahol a babaház különböző berendezéseit összetörve kell minél rafináltabb kombókat előhozni, főellenségként meg az áruló Ken-t kell mnél több gombkombináció használatával kivégezni?

Ez nem Metal Gear, ez egy divatos konzolos csihi-puhi lesz. Unalmas, egysíkú, 12 éveseknek való. Nem kéne megszentségteleníteni ezt a világot ezzel.

toturi: ja direkt ilyen. ez is direkt titanic, közben meg egy rakat f*s. ez a játék is ilyen szinten mozog (trailerek alapján), a játékok imdb listáján 2/10, maximum.

[ Szerkesztve ]

(#8) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

senki nem is mondta hogy ez egy mgs játék lesz. ez direkt ilyen. ugye senki sem gondolta komolyan hogy majd ez lesz a méltó folytatása az mgs szériának? dehogy. ez csak egy mellékszál és akinek ez is tetszik annak hajrá.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) #08052480 válasza madgie (#7) üzenetére


#08052480
törölt tag

Mivel ket percet lattunk a jatekbol nem tudom mennyire lesz egysiku vagy unalmas (bar ahogy latom te mar jatszottal vele) de meg mindig nem erted mi az hogy spin-off. Az nem MGS jatek soha nem is akart az lenni, Kojima majd csinal neked egy tradicionalis folytatast es ezzel nem is kell foglalkoznod. Az egesz Rising otlet onnet jott hogy a Sons of Liberty ota verik az ajtokat a rajongok, hogy kernek egy mellekszalat Raidennel, amibe semmilyen tekintetben nem fert volna el a Solid reszek taktikai/lopakodos jatemenete. Hat most megkaptak nem ertem miert lenne meggyalazas? (rohej). A Metal Gear Acid reszek egyike se volt meggyalazas megse a Solid-szal mentalitasat vitte tovabb,.

(#10) Kr/\toS válasza madgie (#7) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Amíg megmarad spin off szinten, semmi baj nincs ezzel. Továbra is jönnek "klasszikus" MGS játékok; no para. :)

(#11) madgie válasza #08052480 (#9) üzenetére


madgie
titán

Jó, meg vagyok győzve. Amúgy is duguljak el, nemrég adtam el az összes MGS-t, miféle dolog ez :D

(#12) #08052480 válasza madgie (#11) üzenetére


#08052480
törölt tag

Maglyara veled es meg te papolsz a megszentsegtelenitesrol :D

(#13) cellpeti


cellpeti
veterán

ennek a játéknak van értelme is? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#14) Max_218


Max_218
tag

Nincs !! Ez nem méltó az MGS univerzumra sem. Láncal dobálja a lépegetőket.úgyanmár... oké legyen egy játék Raiden.-el ,de akkor az eredeti koncepció legyen ,amit még anno 2008-2009.-es E3on ,mutogattak.Egyszerűen ,elkapott az ideg ,miközben néztem ,hogy ezt hogyengethetik meg Kojimájék

(#15) #08052480 válasza Max_218 (#14) üzenetére


#08052480
törölt tag

Hat ize...mintha a Raidenes atvezetok a negyesben pont nem arrol szoltak volna hogyha nem zsoldosokat vagy gekkokat meszarol tonnaszamra akkor a sajat testevel allit meg egy jegtorot. Az a minimum hogy a levegobe bir hajitani egy Metal Geart, Miert ne engdene Kojima ha pont o inditotta ezt el?

(#16) Max_218 válasza #08052480 (#15) üzenetére


Max_218
tag

mert Gagyin hat, ez az én meglátásom. a Jégtörőnél is szépen nézett ki útánna.

(#17) #08052480 válasza Max_218 (#16) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ha ott nem zavart hogy felistenkent apritott mindent akkor itt miert? Szerintem pont ugyanugy hat ahogy eddig lattuk Raident.

(#18) oriic válasza Kvelstadt (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem örülök, de legalább addig lesz egy Halo 4 is. :)

A játék még mindig simán várós. Nem értem a sok síró embert. Ez egy spin-off, plusz nem is Metal Gear Solid játék. Nem véletlenül vették ki a Solid-ot a névből.

Én simán várom a játékot, és elsőnapos vétel lesz szerintem. A trailer alapján tipikus Platinum játlék lesz. (talán kicsit Ninja Gaiden klónnak tűnik)

Jó lesz ez a játék. Nem kicsit más mint az elődei, de jó.. :)

Előzőleg írta valaki hogy lánccal dobálja Raiden a lépegetőket. Lol, MGS4-be mit csinált? Brékelt a gekkókkal. :D

[link]

Nem kellene már előre szarozni a játékot, amíg még meg sem jelent.

Demót a népnek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Eh, lejárt szerk idő.

A másik meg hogyan tudnátok elképzelni Raidennel egy lopakodós játékot. Ő aztán nagyon nem a lopakodásról híres.

Aki játszot MGS4-el. Vamp ott megpusztult? Mert itt mintha őt láttam volna.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát tripla poszt de muszáj:

Konami Pre-E3 Show - Kojima Productions Segment

[link]

Live-Die-Respawn

(#21) madgie válasza oriic (#19) üzenetére


madgie
titán

"A másik meg hogyan tudnátok elképzelni Raidennel egy lopakodós játékot."

Ahhoz képest az MGS2-ben végig azt csinálta :D

Ez a nem véletlenül nincs benne a Solid csak két sebből vérzik: az első két részben sem volt benne, hogy Solid, csak simán Metal Gear.

Kr/\toS: hú, hogy utáltuk, mikor kijött az MGS2. :)) Szép idők voltak azok, japánul toltuk négig az MGS1-et, mert még európában meg sem jelent (sztoriból persze sokat értettünk így :D). a japán játék ugye ntsc-s volt ,az meg a régi képcsöves csodákon fekete-fehérben ment :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) Kr/\toS válasza madgie (#21) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ott még ember volt.

(#23) oriic válasza madgie (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha észrevetted a 2-ben egy icuri picurit másképp festett a srác. :D

Live-Die-Respawn

(#24) Kr/\toS válasza madgie (#21) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Hát igen, mikor először láttam videófelvételről snake hidas bungie-jump jelenetét ívbe hajoltam. Mindenáron szerezni akartam ps2őt. :D Franc csomó idő eltelt azóta... jó lenne megint olyan lelkesedéssel leülni a játékok elé.

(#25) Ps Vita válasza LLKobe (#1) üzenetére


Ps Vita
őstag

Semmi.... ;]

(#26) Ati3120


Ati3120
tag

Emlékszem hogy MGS2 végén kaptál egy szamuráj kardot és 20-30percig azzal lehet zúzni megállíthatatlanul :D Durván tetszett az a rész a játékban és sajnáltam hogy olyan hamar vége lett .Rising szerintem erre épít ,nekem várós .

(#27) Kvelstadt válasza Ati3120 (#26) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ja solidus-nak volt két lángköpő csapkodós csápja nekem meg egy kardom. nagyon élveztem. nemtudom a ray-eket miért nem azzal kellett leölni.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#28) dokee78 válasza Kr/\toS (#24) üzenetére


dokee78
félisten

4-szer játszottam végig,volt mikor csak arra mentem,hogy minél több pancelba bújt ellenfelet öljek le az AK-47 és M4-el.

Meg is van még a játék eredetiben,pedig PS2-m már nincs.

(#29) Findzs


Findzs
addikt

na így kéne működnie egy lézerkardnak is egy jedi-s játékban :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#30) oriic válasza Findzs (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szép álom. :D

Live-Die-Respawn

(#31) Kvelstadt válasza Findzs (#29) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem. egy sw-be nem az a lényeg hogy hogy tudsz aprítani vele hanem hogy két kard összecsapjon meg közbe zümmögjenek. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.