Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Hú... Tényleg húzós éved volt. Kérlek fordíts figyelmet a "The Subtle Art of not giving a fuck" című könyv elolvasására. Lehet, hogy az idegeskedéssel összefüggő negatív közérzetbeli kilengések mérséklődnének.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#2) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Húzós éved volt, kitartás.
A gyomor lehet a stressz miatt. Nekem is új munkahely meg iskola miatt 16 áprilistól egész 17 nyár végéig vacakolt a gyomrom. Kis pozíció és táplálék váltás után jobban is lettem. Most decemberben az egyetlen pihenésre szánt hetem is betegeskedéssel telt és tele a tököm, Na meg ismét szar a gyomrom. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) Met


Met
nagyúr

Sajnos ez az idegeskedés nálam nem tudatos, van valami tudat alatti szorongásos kínom. :(
Szedek rá gyógyszert ha szükséges, sajnos az utóbbi 3-4 évben kellett és idén az adagot is dupláztam.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4) Klaus Duran válasza Met (#3) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Természetgyógyász segíthet (nem az utca melletti) Nekem segített. Igaz jót kell találni, akihez jártam az keletről Dunántúlra költözött. :O

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) #72042496


#72042496
törölt tag

Sportolsz valamit? Érdemes, nemcsak a fizikum miatt. Kikapcsol, egy csomó feszkót is le lehet vezetni vele.

(Nem sakkra vagy Starcraftra, hanem a hagyományos, izommunkával járó sportokra gondolok.)

[ Szerkesztve ]

(#6) Met válasza #72042496 (#5) üzenetére


Met
nagyúr

Nem, nem visz rá a lélek :U Igen, lusta vagyok.
Viszont ha tehetem akkor sétálok.

Klaus Duran Abban valahogy nem hiszek.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7) #73749248 válasza Met (#3) üzenetére


#73749248
törölt tag

Ha nem vagy hipochonder, akkor a gyomorpanaszokon és a szédülésen ne pánikolj előre!
Simán lehet akár a folyamatos stressz, akár a gyógyszered (tippelek: Frontin/Xanax, esetleg valami Rivotril-féleség??) hatása is. Utóbbiakhoz hozzászokik a szervezet és bizonyos esetekben ezt azzal "hálálja meg", hogy a megszokott mennyiség mellett már elvonási tünetekre emlékeztető jeleket produkál.

[ Szerkesztve ]

(#8) Klaus Duran válasza Met (#6) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nem hit kérdése. Vannak a kontárok és akik értenek is hozzá.
Ha nem hiszel bennük akkor marad az ép testben ép lélek megoldás. = mit fentebb is írtak TESTMOZGÁS + HELYES TÁPLÁLKOZÁS
Én is lusta vagyok de én a táplálék + munka megváltoztatásával is sokat értem el, igaz a munka és a rossz táplálkozás is visszatért. :W
Idén újra kezdem a rendes táplálkozást, hátha most tovább bírom csinálni mert meg tudtam szokni.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) Met válasza #73749248 (#7) üzenetére


Met
nagyúr

Van bennem kis hipochonder ;)
A stresszre tippelek mint kiváltó ok. Frontin-t szedek, 1x0,5-el kezdtem 15 éve, 2-3 évig szedtem, amikor a jelenlegi melóhelyre jöttem és még jól éreztem magam ott, el is hagytam, 3-4 éve újra 1x0,5, majd hogy könnyebben el tudjak aludni 2x0,5. Idén 2x1, amikor barátnőm először volt kórházba napközben is kellett egy fél gyógyszer. Ennek ellenére az utolsó két éjjel nehézlégzés, mintha ültek volna a mellkasomon. Azon gondolkoztam hogy ha megdöglök nem tudnak bejönni mert nincs nála kulcs, meg mi az esélye hogy én is szívrohamot kapok.
De túléltem.

Idén melóhely váltás.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#10) Met válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


Met
nagyúr

Mit csinál egy természet gyógyász? Nem tudom elmondani hogy mi bajom, vagyis azt hogy miért vagyok ideges mert én sem tudom. Barátnőm esetét kivéve nem gondolkoztam rajta hogy most mi lesz jajaj.
2016 július óta másképpen eszem, 81kg voltam, jött a pocak. Most vagyok 66.
Többször eszem kevesebbet és egészségeset, gyümölcsöt.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11) Klaus Duran válasza Met (#10) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nem emlékszem tisztán, 7-10 éve volt.
Kevés pszichológia, aromaterápia + masszázs.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#12) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem csak neked.

(#13) macilaci78 válasza #72042496 (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem a sportlövészet adja a teljes kikapcsolódást. Egyszerűen nem megengedhető, hogy tűzfegyverrel a kezemben ne legyek ott 100%-ban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) DeFranco válasza macilaci78 (#13) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezzel az erővel flexelhetnél is ölben :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.