Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [messy:] NFS

Hozzászólások

(#1) messy


messy
tag

Sajnos nem valami jó a helyesirás ismereteim,igy születtem,de szeretek irni!

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#2) 7 válasza messy (#1) üzenetére


7
addikt

Nincs azzal gond, amennyiben sajat bejegyzeskent irod... :)

(#3) ftc


ftc
nagyúr

NFSs fizika :D nem szimulácio szoval nicns lételeme...utolso NFS ami jo volt az a Porshe volt

(#4) Dany007


Dany007
veterán

A pro street nekem is csalódás volt. Nem vok egy nagy NFS fan, inkább TestDrive :D , de mindig is tetszettek az NFS-ek. Legalább kipróbálás szintjén foglakoztam vele...Viszont a pro street...hááát...Nekem semmi extra nem volt benne...Olyan..semmilyen...grafika se túl nagy szám...szal nemtom...
Amúgy tényleg furcsa, hogy lány létedre nfs fan vagy : P Kár h az én b.nőm nem az =/

(#5) messy válasza Dany007 (#4) üzenetére


messy
tag

Tudom, hogy nem lételeme a fizika de azért furcsa hogy ugyanolyan úton, kategórián kívül az egyik versenyben csúszik az autó, a másikban meg nem.
Ami fizikára nekem megfelel az toca3 imádom a DTM-et!

[ Szerkesztve ]

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#6) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Én az első résztől kezdve az összessel játszottam a Motorcity Online-n kivül.
És az utolsó pár részt már nem élveztem. A most wanted sem volt túl nagy szám, de még elment azért.

(#7) Dany007 válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


Dany007
veterán

naja, én a Porsche verzióval küdtem sokat, meg az nfs3-mal, a aaa Hot Prushit-tal =)

(#8) messy válasza Dany007 (#7) üzenetére


messy
tag

Én azt csak ps-en!
És óriásit csalódtam a juiced2n is!hogyan lehetséges full gázzal bevenni egy 100fokos kanyart?és a grafika?addig szép a verda mig a garázsban van.Versenyen ujra látva mint valami rajzfilmben szereplő autó.

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#9) Thomas1


Thomas1
őstag

Az tény, hogy a Prosche volt messze a legjobb NFS. Ezen kívül még a 3 és a 4 volt nagyon jó.
Az újak közül az UG1 az újdonsága miatt tetszett, az UG2 a szabad városi kocsikázás miatt, az utána következő részek egyedül az NFS név kigúnyolására voltak jók, semmi egyébre. :(

TDU az utolsó 3 NFS-t együtt lenyomja. :R

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#10) messy válasza Thomas1 (#9) üzenetére


messy
tag

TDU?

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#11) Thomas1 válasza messy (#10) üzenetére


Thomas1
őstag

Test Drive Unlimited

Szerintem nagyon jó játék lett, a belső nézet pedig egyszerűen pazar, még a szélzaj is változik, amint le vagy felhúzod az ablakot. :C

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#12) messy válasza Thomas1 (#11) üzenetére


messy
tag

Nem ismerem.
Esetleg van valami linked a játékról?

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#13) Viktor77 válasza messy (#1) üzenetére


Viktor77
titán

"Sajnos nem valami jó a helyesirás ismereteim,igy születtem"

Nem, nem születtél így, maximum lusta voltál megtanulni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) Dany007 válasza messy (#12) üzenetére


Dany007
veterán

hihi TDU !

Sz.tem is eszméletlen. Már több mint 60 órát küdtem benne...és fogalmam sincs hányezer Km-t levezettem xD De a 8-on jóval túl vagyok már xD

(#15) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Tudom, h sok egyéb oka van, h az újakban nincsen, de sztem az felülmúlhatatlan vol, amikor a barátommal leültünk és NFS III -mat játszottunk hotseat-en. Szal nekem a három volt a csúcs.

Am most meg egész jó lett ez a Project Touqe. Szép grafika, ingyenes, internetes :)

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#16) messy válasza Dany007 (#14) üzenetére


messy
tag

Jónak tünik.
Majd ki kell próbálnom hátha beleszeretek:D

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#17) messy


messy
tag

Ha valaki tud hasonló jó játékot, irhat nyugodtan!

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#18) Seraph 16 válasza messy (#17) üzenetére


Seraph 16
őstag

Amit az előbb írtam: [link] sztem olvasd el és ha megtetszik... ;)

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#19) Thomas1 válasza messy (#16) üzenetére


Thomas1
őstag

Mindenképpen próbáld ki, össze sem hasonlítható az új NFS-ekkel.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#20) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Engem az utóbbi NFS részek annyira tudtak lekötni, hogy játszok velük egy darabig, majd letörlöm őket a gépemről. Mert annyira 0 a játék, mert nekem nem az a lényeg, hogy hűdeszuper grafikája legyen.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#21) Thomas1 válasza Jégkokó (#20) üzenetére


Thomas1
őstag

Valóban nem az a lényeg, de ezekről még az sem mondható el, hogy szép a grafikája. Szóval számomra szinte nulla pozitívum van benne. :W

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#22) messy


messy
tag

Senki többet?:D

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#23) messy


messy
tag

hát ez a tdu nekem annyira nem bejövös!legalábbis ahoz képest amit mondanak rola nekem csalodás!

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#24) messy


messy
tag

ez a project toque vagy mi ez viszont teccik!

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#25) thunder1991


thunder1991
tag

Hali mindenkinek !!
Nem tudom jó helyen vagyok-e??
Valaki nem tud olyan progit amivel elbírom indítani az öreg NFS - 2-őmet az XP-én??
Valami memóriahibát ír ki hogy nem futtatható a memóriaterületen a progi.vagy valami ilyesmi.
Szóval ha valaki tud gyógyszert az írja meg nekem előre is köszönöm !!
BANDI:-)
:R
Engemet a NFS - 2 az Underground - 1 és a Most Wanted fogott meg nagyon !!!

[ Szerkesztve ]

(#26) cizoe válasza thunder1991 (#25) üzenetére


cizoe
őstag

Az a baj, hogy a játék nem fut olyan rendszeren amiben 512mb-nál több ram van.
Szedd le ezt, csomagold ki, futtasd a w2048mb.bat file-t, és próbáld meg elindítani a játékot.

Ha nem megy, próbálhatsz még win98-as kompatibilitási módban (jobb klikk a parancsikonján) indítást.

(#27) thunder1991 válasza cizoe (#26) üzenetére


thunder1991
tag

Nagyon szépen köszönöm megy a Need for Speed - 2 tőkéletesen és játszom is vele mostmár sokat !!
Kösz !!
:R Bandi :R

(#28) cizoe válasza thunder1991 (#27) üzenetére


cizoe
őstag

Jó játékot! Nálam az NFS 2 SE volt a favorit. :)

(#30) feka007


feka007
nagyúr

Minden év november felé mindenki várja, mint a mikulást
Én soha nem vártam, mint a mikulást, de a korábbi még jól sikerült részekkel (U1, U2) sokat játszottam. Carbon már nagy visszalépés volt, Pro streetnél már azt hittem ez a legalja, de az Undercoverrel ezt is sikerült überelniük... Megfogadtam hogy többet erre nem pazarlom a sávszélt. Remélem nem lesz új rész jövőre, de utána se...

(#31) 7 válasza thunder1991 (#29) üzenetére


7
addikt

thunder1991 figyelmeztetve warez miatt az Alapelvek értelmében.

(#33) joey04


joey04
titán

a pro street nagyon mellé ment de nekem a többi tetszik. pont azért mert nem valami " jó kis" újdonságot raknak bele hanem egy megszokott játékmenetet nyújt.pont ezért nem jött be a pro street az kilógott ebből a sorból. a tdu az valóban jó viszont.
na de lényeg a lényeg nekem bejött az undercover is és várom a következőt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [messy:] NFS
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.