Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Na, csak megszültem. Vakegérke meggyőzött! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#2) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy kell neked! :)

Jó a szakállad, egyéni karaktert ad az arcodnak. :)

Szakállam nem volt még, csak egy hetes borostám. Bajuszom viszont igen. Sajnos furán nő, ezért lemondtam róla. A középtől kifelé, úgy "hitlernyi" távolságra mindkét oldalon van egy kis szünet, aztán jön a második felvonás. Ettől függetlenül volt már akkora is, hogy pödörni lehetett. Amit nagyon nem bírtam, az az, hogy csiklandozta a számat. Mondjuk combkefeként jól szuperált... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) #51736960 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


#51736960
törölt tag

jó hajlékony lehetsz, ha a bajuszoddal a combodat tudtad kefélni :DDD

(#4) Vakegérke válasza #51736960 (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy nincs is gerincem? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) moonlight115


moonlight115
tag

Miért is vágnád le, ha neked tetszik? Aki szeret, így is szeret, aki meg nem, az akkor se szeretne, ha babapopsi simaságúra borotválnád. Szerintem jól áll. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#6) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A combkefét sokan szeretik! :K
Amúgy az enyém is hibádzik itt-ott, az arcom többi részén.
A meglévő is felemás. A jobb oldal sűrűbb.

Loveless: :DDD Azért ezt most vizualizálztam!

Hódika: Köszönöm! :R Időnként azért jól esik a pozitív megerősítés! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#7) frem1790


frem1790
tag

A szakáll nem csak szép, de hasznos is. Íme néhány gondolat róla, az internet után szabadon:

Azt hitted eddig, hogy a szakáll csak egy céltalan szőrcsomó a fejen? Pedig a szakállas emberek okosabbak. Tény, hogy a szakáll segít jobban koncentrálni, és odafigyelni dolgokra – márpedig ha ezt teszed, okosabb leszel.

Segít elüldözni a medvét, ha éppen efféle helyen kószálsz, de az erdőből is hamarabb kitalálsz, ha eltévednél. És nem csak a kóbor morzsákat raktározza el szűkösebb időkre, de a levegőben szálló port is szűri.

Intelligencia… Személyes biztonság… Egészség… Mi kell még? :DDD

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#8) Klaus Duran válasza frem1790 (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

/L]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) Geri Bátyó válasza frem1790 (#7) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hö-hö!
Teljesen igaz, mivel gondolkodás közben rendszeresen a szakállamat babrálom. Mondjuk medve ellen még nem vetettem be, de sohase lehessen tudni! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) petipetya válasza Vakegérke (#2) üzenetére


petipetya
nagyúr

"hitlernyi távolságra" — itt nem tudtam tovább olvasni a röhögéstől :DD

"nincs rá lezsóidő"

(#11) frem1790 válasza Geri Bátyó (#9) üzenetére


frem1790
tag

Pontosan, jómagam éveken keresztül viseltem bajuszt és az elmélyült koncentráció jele volt amikor simogattam. A medvés dolgot egy székely atyafitól kellene megérdeklődni: ők járatosak az ilyen szőrös dolgokban. :D

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#12) Geri Bátyó válasza frem1790 (#11) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"Ketten jönnek le a hegyről: Az egyik futva, a másik medve!"

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13) #51736960 válasza Vakegérke (#4) üzenetére


#51736960
törölt tag

nem erre céloztam, sima poén akart lenni :R

#6: ezért külön elnézést kérek :)

(#14) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem tudom pontosan mikortól van folyamatosan szakállam, de legalább 27 éve. Anyu még most is gyakran mondja: "Mé' nem vágod má' le ezt a ronda szakállat?"

(#15) Luck Dragon

A szakállás embert látok mostanában mindig ez ugrik be. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) Geri Bátyó válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Aaron mellett bűn szakállnak hívni, amit a képemre növesztettem! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#17) Luck Dragon válasza Geri Bátyó (#16) üzenetére

Már csak a sok fúra szemüveg hiányzik amit viselni szokott, Lady Gaga szinte már elbújhat mellette. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

21 vagyok, de az enyémben már most vannak ősz szálak, a hajamban pedig 16 éves koromban találtuk meg az első párat. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19) Luck Dragon válasza Bjørgersson (#18) üzenetére

Azért ennyire nem lehetett nehéz gyerekkorod . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) Geri Bátyó válasza Bjørgersson (#18) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az nem is olyan rossz szerintem. Én 16 évesen már kopaszodtam, 21 évesem pedig már konkrétan kopasznak lehetett nevezni! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21) Bjørgersson válasza Geri Bátyó (#20) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy egy éve nekem is ritkul szépen a hajam, már egészen ki lehet venni, hogy mikiegeresedek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#22) Vakegérke válasza #51736960 (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Láthatod a kacsintós smiley-ról, hogy poénként kezeltem. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.