Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) philoxenia válasza cucka (#28) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Én a jövőről írogatok itt, arról, hogy mi lenne a kívánatos, ahhoz, hogy a web egyenrangú legyen esztétikailag az írott és elektronikus sajtóval. :)
Nem a html-re gondoltam, hiszen az messze nem a csúcs, gondolom a mai hardveres lehetőségekhez képest. Valószínű, hogy tovább lehet lépni, hiszen pl. a videotömörítés is hol tart már az öt évvel ezelőtti állapotához képest. Az első divx-ek és a mai tömörített állományok között ég és föld a különbség és hordozható divx lejátszót kapsz annyiért, mint öt éve egy asztali dvd lejátszó volt.
Amit én vizionálok az mobil és vezetékes eszközökön egységes külsővel jelenik meg, profi dizájnnal, /nem kell a dizájnernek "nyomdásszá válnia, mert az interfész amin dolgozik már olyan fejlett, hogy a programozáshoz süket is lehet akár/, elérhető napi, heti, havi bontásban is, letölthető az eszközre, szabadon kereshető a tárolt tartalomban bármi.
Szerintem az eszközök ehhez ma is léteznek, ha pedig a célközönség eléri a kritikus tömeget, gyorsan megvalósulhat fizikailag is.
A nagyfelbontású tv-k elterjedésével a képernyő már alkalmas írott szövegek megjelenítésére, a hozzá kapcsolt lejátszók pedig technikailag ma is bármikor kivitelezhetők, sőt a dvd lejátszóknál korlátozottan próbálkoztak már ilyesmivel.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.