Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) philoxenia válasza cucka (#16) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt gondolom, hogy a weblapfejlesztés és a böngészőkompatibilitás fejleszthető lenne, ha felhasználóbarátabb lesz az egész, az fog majd weblapot szerkeszteni, aki a dizájnhoz, az újságíráshoz ért. A gyakorlatban a tördelőprogramokkal, kiadványszerkesztőkkel egyenértékű weboldalszerkesztő programok fejlesztésének, gondolom nem lenne akadálya.
Ha ipari szabvánnyá válik majd egy megjelenítési mód, az gondolom minden böngészővel kompatibilis lesz.
Remélem kialakul majd egy nyomtatott sajtóéval egyenértékű megjelenési forma, ahol a cikkek nem feltétlenül önálló entitásként jelennek meg, hanem valami kiadványjelleget kapnak, a képek és videok sokkal jobban integrált formában kerülnek bele majd az elkészült műbe.
A széles monitorokra való hívatkozásnál nem a szöveg széthúzására, vagy hasábokra tördelésére gondoltam, hanem a képernyő más módon, képekkel, dizájnelemekkel való kitöltésére, ami a cikkekhez kapcsolódhatna, esetleg a mainál színvonalasabb reklám is lehetne.
A hivatkozott pdf megjelenést nem követendő példaként hoztam fel, nem is annak szánták nyilvánvalóan, hanem a szélesebb nyilvánosság előtti megjelenésnek.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.