Hirdetés

2020. december 3., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) pusszycat

pusszycat
veterán

Ha lesz benne GPS is a magameva teszem. :) A HB4 is nagyszeru. :K

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black :))

(#2) <Adamsky> válasza pusszycat (#1) üzenetére

<Adamsky>
veterán

" ... magameva teszem." - fúj! :DDD

Mi a tökömnek kell egy "karperecbe" nagy kijelző? ... vagy, színes? Addig farigcsálják a két kategóriát (fitnesz karkötő & okosóra), míg a végén összeér a kettő.

... ha viszont marad a trend, akkor ne vacakoljanak! Legyen benne rögtön 7"-os kijelző, és akkor legalább a telefonok újra lehetnek kisebbek. :D

Amennyiben Emui 9-es telefonod van, és nem megy a Google Pay contactless payment, írj rám kérlek.

(#3) pusszycat válasza <Adamsky> (#2) üzenetére

pusszycat
veterán

Amit hiányolok ezekből az az mp3 lejátszás. Lehetne benne vagy 8 GB erre a célra. Mert ha amúgy is ezzel futok telefon nélkül és van benne bluetooth kapcsolat ne keljen még egy eszközt "cipelnem". Szóval az nekem nagyon kéne bele. :K

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black :))

(#4) johnny500

johnny500
tag

Unisex Anti-theft Slim Running Cell Phone Chest Waist Fanny Bag Sports Pack  | Shopee Malaysia
Ajánlom az ilyen öveket vagy ami full gumis. Észre sem veszed, hogy rajtad van. És akkor tudsz magaddal vinni kulcsot, telot is.

(#5) pusszycat válasza johnny500 (#4) üzenetére

pusszycat
veterán

Kis modifikálással meg lehetne erény öv is női futok részére. Én ebből hogy meggazdagodnék. :D

(#6) Bibby

Bibby
addikt

Nagy kérdés hogy tényleg mit fognak belepakolni. Én kizártnak tartom a nagy kijelzőt, mert akkor minek lenne a Honor watch es? Meg funkciók terén sem nagyon haladhatják azt meg. Szóval igazából szerintem elég kevés újítás várható.

Ελευθερια η θανατος

(#7) =Mentor= válasza <Adamsky> (#2) üzenetére

=Mentor=
őstag

Szerintem meg 2020-ban már semmi létjogosultsága nincs a nem színes kijelzőnek... Volt már monokróm okoskarperecem amit napsütésben nagyjából semennyire nem lehetett látni, de a színes LCD-nél is ez a gond, a színes oled ma már minimum egy 25-30$ künyünél is.

[ Szerkesztve ]

(#8) DamianB válasza pusszycat (#1) üzenetére

DamianB
senior tag

+1 bár nekem szerintem könnyebben menne a magammévá tevés. ;]

OP6T /Clevo Dm3-G/ InMotion V8F

(#9) pusszycat válasza DamianB (#8) üzenetére

pusszycat
veterán

Szóval neked nem fontos a GPS? Vagy nem egészen értem. :B

(#10) DamianB válasza pusszycat (#9) üzenetére

DamianB
senior tag

egyet értettem veled egy kis kiegészítéssel :D

OP6T /Clevo Dm3-G/ InMotion V8F

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.