Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha lesz benne GPS is a magameva teszem. :) A HB4 is nagyszeru. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) <Adamsky> válasza pusszycat (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... magameva teszem." - fúj! :DDD

Mi a tökömnek kell egy "karperecbe" nagy kijelző? ... vagy, színes? Addig farigcsálják a két kategóriát (fitnesz karkötő & okosóra), míg a végén összeér a kettő.

... ha viszont marad a trend, akkor ne vacakoljanak! Legyen benne rögtön 7"-os kijelző, és akkor legalább a telefonok újra lehetnek kisebbek. :D

(#3) pusszycat válasza <Adamsky> (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Amit hiányolok ezekből az az mp3 lejátszás. Lehetne benne vagy 8 GB erre a célra. Mert ha amúgy is ezzel futok telefon nélkül és van benne bluetooth kapcsolat ne keljen még egy eszközt "cipelnem". Szóval az nekem nagyon kéne bele. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) johnny500


johnny500
tag

Unisex Anti-theft Slim Running Cell Phone Chest Waist Fanny Bag Sports Pack  | Shopee Malaysia
Ajánlom az ilyen öveket vagy ami full gumis. Észre sem veszed, hogy rajtad van. És akkor tudsz magaddal vinni kulcsot, telot is.

(#5) pusszycat válasza johnny500 (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kis modifikálással meg lehetne erény öv is női futok részére. Én ebből hogy meggazdagodnék. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Bibby


Bibby
addikt

Nagy kérdés hogy tényleg mit fognak belepakolni. Én kizártnak tartom a nagy kijelzőt, mert akkor minek lenne a Honor watch es? Meg funkciók terén sem nagyon haladhatják azt meg. Szóval igazából szerintem elég kevés újítás várható.

Ελευθερια η θανατος

(#7) =Mentor= válasza <Adamsky> (#2) üzenetére


=Mentor=
őstag

Szerintem meg 2020-ban már semmi létjogosultsága nincs a nem színes kijelzőnek... Volt már monokróm okoskarperecem amit napsütésben nagyjából semennyire nem lehetett látni, de a színes LCD-nél is ez a gond, a színes oled ma már minimum egy 25-30$ künyünél is.

[ Szerkesztve ]

(#8) DamianB válasza pusszycat (#1) üzenetére


DamianB
őstag

+1 bár nekem szerintem könnyebben menne a magammévá tevés. ;]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#9) pusszycat válasza DamianB (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szóval neked nem fontos a GPS? Vagy nem egészen értem. :B

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) DamianB válasza pusszycat (#9) üzenetére


DamianB
őstag

egyet értettem veled egy kis kiegészítéssel :D

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.