Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Szép. Szép kék... :W
Bennem erős HAF utánérzést kelt.

Alléz Olympique de Marseille!

(#2) T_Stark válasza yakuza.tora (#1) üzenetére


T_Stark
őstag

Nekem a HAF sem tetszik, de ez egyenesen ronda.

(#3) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Az ilyen házat, élmény takarítani. Amúgy szép!

Mit is kéne ide írni?

(#4) McCoy20 válasza T_Stark (#2) üzenetére


McCoy20
tag

Iszonyat tesznye... :W

(#5) yakuza.tora válasza T_Stark (#2) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ízlés dolga...nekem a kék (meg egyéb színben pompázó) cuccok akadnak a torkomon. A HAF-932 esetében is első megmozdulásom a frontoldali piros venti eltávolítása volt! :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Mindig azt hiszem, hogy a TT-nél a tervezők már nem tudnak extrémebb / furcsább / idétlenebb házat összehozni - erre tessék... :D
De legalább raktak bele anyagot, és kategóriájában az ára sem vészes szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#7) Lord Dragon


Lord Dragon
senior tag

Szerintem nem csúnya. Nekem egészen tetszik. Valamivel korábbi változattal nyomtatom már vagy 4 éve. Egy TT Armor-ral. Szerintem egy darabig még tuti nem cserélem le, bár kezd szűkös lenni a hely a kuckóban :DDD Ilyenre minden esetre nem cserélnék, mert ez se nagyobb mint az Armor csak 5 milliméterrel illetve 2 centivel a másik oldalon. Nem számottevő szerintem :U Végül is nem akarok cserélni egyáltalán, csak néha eljátszok a gondolattal mindig amikor újdonságokat látok...

AxBattler: Nah azért annyira nem raktak bele sok anyagot. Kb picivel több mint 10 kilós üresen a leírás alapján, az szerintem egyáltalán nem sok a hasonló méretű házaknál szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#8) TomiLi válasza Lord Dragon (#7) üzenetére


TomiLi
addikt

Szerintem :DD :C :R

Bogyóka

(#9) P-SZ-S válasza AxBattler (#6) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Igen, a ház egyértelműen barokk stílusú :DDD

(#10) Lord Dragon válasza TomiLi (#8) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Tudom szerintem is volt benne néhány szóismétlés nah... :))

[ Szerkesztve ]

(#11) NLZ válasza KisTopi95 (#3) üzenetére


NLZ
tag

Kell egy kompresszor, aztán 4-5 bar nyomással szépen kifújod. :D

(#12) FRENK1988


FRENK1988
veterán

A kevesebb néha több, de ugylátom a tervezők ezt nem ismerték:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Kevesebb csicsával a tetején és világító logó nélkül szebb lenne.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Azáldóját de ronda!
Mármint aki Ripley hadnaggyal laki együtt annak biztos tetszik.

(#15) Daert


Daert
őstag

Az OK hogy merész,de ezt szerintem igencsak túlspilázták a dizájnerek.Ha kevesebb műanyag fícsört aggatnak rá még jó is lenne. :U

(#16) Móci


Móci
addikt

Kiba*** ronda lett szerintem, hiába szép nagy.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#17) XuChi


XuChi
addikt

Ez borzalmasan ronda. TT már megint a bazári design-ra hajt?

(#18) Lord Dragon


Lord Dragon
senior tag

Az a baj, hogy mindenki fikázza h milyen csúnya, de legutóbb amikor valami egyszerű letisztult, de jó minőségű gépház volt terítéken viszonylag jó áron, arra meg mindenki olyanokat irkált, hogy "Semmit mondó kis házikó" meg ilyesmi. Akkor most mi a jó? :)

Kinek mi tetszik? :)) Nyomassátok... hátha megismerek egy-két érdekes házat.

[ Szerkesztve ]

(#19) Janby


Janby
tag

Hirtelen nem tudtam ,hogy mire is emlékeztet.De aztán rájöttem,hogy a bordás krokodil :DDD
Az alsó képet pedig egyáltalán nem értem :F Tulajdonképpen akkor elhúzhatós is?
Ja, és feleslegesen nagy :B (lenne nekem...)

[ Szerkesztve ]

I AM:D

(#20) zolyee


zolyee
tag

Nem valami szép darab, de legalább szellős házikó. :)

(#21) FRENK1988 válasza Lord Dragon (#18) üzenetére


FRENK1988
veterán

CM692 Advanced

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#22) #19617792


#19617792
törölt tag

'nyádat, mi ez a förtelem? szebbet hányok! :DDD

(#23) #16939776


#16939776
törölt tag

Tt-nek nem sok "szép" ház jött eddig össze ;]

Azért van egy két használható is :R

(#24) Daert válasza Lord Dragon (#18) üzenetére


Daert
őstag

CM 690 II Advanced White és faragtatnék rá egy plexit :B
Corsair Carbide 400R

(#25) Lord Dragon válasza FRENK1988 (#21) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Egész csinos. Lakótársamnak ( 19balazs86 ) meg sima CM690 van. Jó sok ventit lehet beléjük rakni gyárilag.

Van valami belső különbség köztük nem tudod véletlen? Én így első ránézésre a Plexy-t láttam meg ami különbség, meg kicsit másképp néz ki az eleje. :)

Én az Armor-omat nagyon imádom, de átalakítottam azért jócskán.

Valahogy így meg így, bár ezek 1 éves képek. És nincs fényképezőm se sajna a telefon meg borzalmatos képeket csinál. :(

Én nagyon zöld párti vagyok. A zöld és a fekete a két kedvenc színem. A CM 690-et is akkor néztem, amikor láttam, hogy kiadtak egy nVidia-ás változatot és az is zöld-fekete volt. :B

(#26) Lord Dragon válasza Daert (#24) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Az is jó ház, most néztem meg. Bár én megküldeném jócskán zöld világítással egy ilyen szép fekete házat. :)) Jól mutatna. :P

(#27) kerelo


kerelo
senior tag

nagyon dögösen néz ki.nekem be jön.és az ára sem vészes

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#28) VaniliásRönk válasza Móci (#16) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Nem lehet rasutni, hogy letisztult, elegans formavilaga van, az tuti fix. :D

#18 Lord Dragon: Antec 300

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#29) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Xavier professzor számítógép háza. :DDD

Amúgy meg egy bűnronda virágtartó.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#30) Gude


Gude
senior tag

Elég csúnyácska! :N

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#31) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Meghal a ""szépségtől"" :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#32) patex1983


patex1983
őstag

Iszonyat ronda... Bazári feeling+1 :(((

X

(#33) Alg válasza Lord Dragon (#18) üzenetére


Alg
veterán

Antec P183/P193

Ez meg elég gagyi kinézetű...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#34) Lord Dragon válasza VaniliásRönk (#28) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Egyszerű, letisztult dizájnú. :) Volt régebben Antec házzal dolgom, és meglepően jó minőségűnek tartottam, de azt nem tudnám fejből megmondani már, hogy melyik ház volt pontosan. Nem pont így nézett ki, de az is egy csicsamentes házikó volt és akkora volt mint az, de volt vagy 8-10 kiló, mert acélból volt.

Lehet csak én vagyok ilyen mániákus, de az egyszerűbb kinézetű házakról az jut mindig eszembe, hogy ezek a legjobbak modding-alapnak :DDD :P

(#35) Lord Dragon válasza Alg (#33) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

(#36) Alg válasza Lord Dragon (#35) üzenetére


Alg
veterán

:K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#37) Lord Dragon válasza Alg (#36) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Nagyon cseles az eleje. Az miből van? Vagy mi az pontosan? :) Tetszik egyébként ez is. :)

Remélem nem OFF-oljuk szét túlzottan a Totyikot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) Alg válasza Lord Dragon (#37) üzenetére


Alg
veterán

Fém(azaz 3 rétegű hangelnyelő, az egész ház 14 kiló!) - 270 fokban kinyitható, mögötte az egész előlap lyukacsos, végig porszűrővel mögötte.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#39) Lord Dragon válasza Alg (#38) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Elég jól hangzik! :)) De 14 kiló? Mekkora ez külső méretekre? :R

(#40) VaniliásRönk válasza Lord Dragon (#34) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ez is egy eleg massziv darab. Mondjuk ugy meglepett, amikor felkaptam a dobozt az uzletben. :D Az oreg Q-Tec hazamat en is moddolgattam, de ennek az Antecnek azert sajnalnek nekimenni kisflex-szel. :))

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#41) Lord Dragon válasza VaniliásRönk (#40) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Én simán nekimentem a TT-nek és jó sok munkába telt ugyan, de meg vagyok elégedve az eredménnyel. :DD

[ Szerkesztve ]

(#42) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Én biztos kirúgnám a designereket a TT-nél, egyre jobban kezd hasonlítani a márka a Raidsonic, Raidmax stb márkákra..:S

(#43) Lord Dragon válasza Jim-Y (#42) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

Szerintem a Raidmax nem is csinál csúnya házakat. Nekem tetszenek. Vagy legalább is eddig a Ninja-t láttam, meg volt még egy másik nem tudom mi volt a neve már. :)

[ Szerkesztve ]

(#44) Entryy


Entryy
aktív tag

Vazz, pillanatra megláttam a címet és oversize-ra asszociáltam, már megörültem, de mikor megláttam az első képet újra elolvastam a címet...

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#45) eddie303


eddie303
őstag

Na errol torolj port...

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#46) yakuza.tora válasza eddie303 (#45) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Jófajta ecset. Nekem a HAF-nál bevált. :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#47) blaca83


blaca83
őstag

Szinte egy az egyben a Haf-X 942 koppintása....!

A Cooler Master nagyon bejön, de ez valahogyan már "túl sok" nekem. Szerintem kifejezetten ronda lett....! :O

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#48) Sub-ZeRo válasza yakuza.tora (#46) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mesélj csak! Nekem CM 692-őm van. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#49) Jégtörő


Jégtörő
aktív tag

Nekem nagyon bejön, és sokkal olcsóbb egy haf x-nél,de kb ugyanaz a színvonal.

(#50) Anfänger válasza Jégtörő (#49) üzenetére


Anfänger
őstag

Bizony,a HAF-tól csak 1-2 °C a külömbség a tesztek szerint a HAF javára! Nekem is Overseer RX-I házikóm van,és meg vagyok vele elégedve! Nagy,tágas,szerszám nélkül szerelhetö,massív,240-es radi elfér benne! 32 centis vga-t képes fogadni! Nem szép,de legalább jó csúnya :))
De kit érdekel,nem nézegetem,hanem használom! LANparty-ra meg nem járok mostanság,mert nincs kivel,meg ez nem is arra lett ám kitalálva szerintem a maga 10.3 kilós tömegével! + a hardverek meg a sok venti! :) Egy a lényeg,jó a hütése, hangosnak sem mondható,gyárilag porszürö elöl alul,oldalt 2x 200mm-es +120 mm-es venti és egy dokkolója is van! Kicsit drága,de szerintem megéri a pénzét ! :K

[ Szerkesztve ]

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.