Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skizz


Skizz
addikt

Nagy az Isten állatkertje.

(#2) ZorPrime


ZorPrime
csendes tag

Pénzes, de ostoba msn-matyiknak kötelező vétel :DDD

És most kedves emberek, megszabadítalak Titeket legnagyobb gondotoktól.....az élettől! (Joker) / Dobolni isteni dolog!/ PAISTE POWA!

(#3) Ndruu válasza ZorPrime (#2) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

...akiknek rögtön kettőt kell vennie, mert akkor meg tudják mutatni az egyikkel a másikat. A tükör alkalmazása eszükbe sem jutna...

Harrrr!!!!

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

És a kristályok nem karcolják össze a gépet? :D :D :W
Nekem már van webcam, pedig olyan szép lenne egy ilyen a gépen :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Mazsika


Mazsika
őstag

na megvan a barátnőmnek az ideális karácsonyi ajándék! :DDD :W természetesen csak vicceltem! de komolyan ilyet valaki vesz???

Dáccsika

(#6) hemaka válasza Mazsika (#5) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nyugodj meg, hogy van, főleg, h mint írtad itt a karácsony a nyakunkon :D

(#7) Siera válasza Skizz (#1) üzenetére


Siera
senior tag

hát sztem mégnagyobb :D
mellesleg nemtom mi értelme van pont webcamra kristályt rakni.na mind1

(#8) Morden24


Morden24
nagyúr

Egyszer, csak egyszer élném meg, hogy csinálnak valami ilyesmit, amire azt tudom mondani végre, hogy "kurva drága, de tetszik vazze".

Fogok egy gagyi formát, és teleragasztom csecsével. Ezt bármelyik kreatívabb 8 éves kislány utánuk csinálja.

Mellesleg javaslom a gyémántokkal kirakott vécéülőkét. Akkor aztán el lehetne mondani, hogy szarok a pénzre.

Sectumsempra - For Enemies

(#9) hemaka válasza Morden24 (#8) üzenetére


hemaka
nagyúr

Szerintem ha szépen megkérsz(sok$) egy ilyen gyémántos dolgokkal foglalkozó céget, szivesen megcsinálják neked :D Sőt még a nevedet is kirajzolják smaragddal:D

(#10) #56573440 válasza Morden24 (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

nem gyémánt de már van: link annyi a difi hogy a webkamot az ifjúság a nyakába csakhatja a hélcenteset akar játszani a szomszéd gézával, ezzel viszont nem lehet rajolni kint...

(#11) X@b3e


X@b3e
addikt

Paris Hilton és Kelemen Anna ajánlásával :))

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#12) Morden24 válasza #56573440 (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hogyne lehetne egy ilyet mutogatni, csak mondjuk nem itt Magyarisztánban (bár ez sem igaz, bátran megteheted).

Fogod magadat, kimész Londonba, beülsz a legközelebbi nagyobb Starbuck's-ba, beizzítod az ingyér'wifit a notidon, aztán kicsapod mellé ezt.

Mondjuk garantáltan mindenki le fogja szarni, de azért még lehetsz vele király :U :D

(Az a budi brutális. Ezzel együtt szeretnék kérni aranyból kovácsolt elektromos kaput is, amin behajthatok az arannyal leöntött Rolls Phantom-ommal.)

X@b3e: Személy szerint egyik sem szívügyem, de a PH-t valahogy nem említeném Kannácskával egy lapon. Előbbinek legalább van valami pénze is :DDD

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#13) tuskooo válasza Morden24 (#8) üzenetére


tuskooo
addikt

Te le szoktad szarni a wc-ülőkét? :D

(#14) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Swarovski kristállyal mindent el lehet adni manapság?! :W :U

...

(#15) Thulcandra válasza Devid_81 (#14) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Mi a fene ez a szarovszky kristály? Életemben nem hallottam róla.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#16) Morden24 válasza tuskooo (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Le hát.
Minden alkalom után veszek egy újat. Ofkorsz aranybú'. :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#17) tuskooo válasza Morden24 (#16) üzenetére


tuskooo
addikt

Na meg persze a kristályok rá :)

(#18) ngabor2 válasza Thulcandra (#15) üzenetére


ngabor2
nagyúr

gyakorlatilag csiszolt ólomkristály. ehin van ni a wikipedia írása róla.

(#19) PH-User válasza Skizz (#1) üzenetére


PH-User
addikt

Egyetértek. :(((

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#20) KrAt válasza Ndruu (#3) üzenetére


KrAt
veterán

:DDD

(#21) Degeczi válasza ngabor2 (#18) üzenetére


Degeczi
nagyúr

"Daniel Swarovski 1862-ben született (...) Az első elektronikai kiállításra kilátogatva, 21 évesen"

:O

[ Szerkesztve ]

(#22) mephi666


mephi666
nagyúr

őzike ajándékozhat ilyet asszonyának, vagy "kis"lányának... nagy az isten állatkertje, de nem is ez az igazi baj, hanem, hogy alacsony a kerítés :S

előző kommentre visszatérve, szerintem itt a kommentelők nagy része (engem is beleértve) megelégedne azzal, ha életében egyszer 5percre beülhetne egy sima rr phantom-ba és megihatna ott 1 pohár valami jófajta pezsgőt :) nemhogy aranyborításút birtokoljon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) Morden24 válasza mephi666 (#22) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezzel arra akartam utalni, hogy botrányosan gusztustalan lenne egy RR Phantom aranyozottan, pedig az egy autó, ami arra lett tervezve, hogy minden centijén (van belőle egy kevés :DDD ) látszódjon, hogy ez bizony pont annyira drága, mint amennyire annak tűnik, tehát kibeb_szottul.

Aztán ugyebár itt vannak az olyan formák, amik erre egyszerűen akkor sem alkalmasak, ha megfeszülnek is. Egyszerűen nem értem (tényleg nem, és ez most nem az ízlés vs. ficam vita), hogy hogyan lehet valaki annyira esztétikailag hendikeppelt, hogy egy ilyen cuccot vegyen - vannak dolgok, amik nem illenek össze; ilyen egy műanyag webkamera és a ráragasztott csecsék. Ja, és mindegy, hogy a webkamera egyébként nem műanyag, a formája miatt, valamint amiatt, hogy "webkamera", mindig is annak fog érződni.

(Szóval félreértések elkerülése végett, az aranyozott Phantomot nem a sima fokozásaként értettem, hanem egy példaként arra a kategóriára, hogy "hányinger módon ízléstelen".)

Sectumsempra - For Enemies

(#24) kariad


kariad
senior tag

No múltor épp ilyet hiányoltam.....Hát most megkaptam csináltak!!! :DD

(#25) zoltanz válasza tuskooo (#13) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Az hadjám, de néha le is rókázzák ezek az alkoholisták . ;)

Egyébként Jennifer Lopez -nek van arany WC -je volt róla egy műsor. Azért nem hiszem hogy éjszakákon át izzad az adóbevallása kitöltésével. :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.