Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Azon kevés okosórák egyike ami még tetszik is külsőre, és nem kelt gagyi hatást! :))

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#2) Hennet


Hennet
aktív tag

Kevesebb izézéssel akár egy szakmai honlapra is felkerülhetne az írás. :U

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#3) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

A címet olvasva jóval magasabb árra számítottam. Egyébként tetszik az óra, különösen a variálható külseje. :B

[ Szerkesztve ]

(#4) #09819904


#09819904
törölt tag

Falat kenyér... Várható ezek után remélem Patek Philippe is... :U

(#5) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Nekem a modularitas tetszik. Egyet megveve tetszes szerint varialhato orad lehet, csak a tartozekot kell cserelni es beallitasz egy uj szamlapot. Egyedul a tartossag aggaszt, hogy meddig lesz support es tartozekarusitas. Es persze be is dogolhet. Na mindegy, ennyiert inkabb egy olcsobb Rolex.

(#6) #06658560 válasza [CsuCsu] (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Én maradnék ennyiért a normál Tageknél.

(#7) #16820480


#16820480
törölt tag

Ezen nem tudom mi a modularitás, alig több egy cserélhető szíjnál. Ennyi erővel a MiBand is moduláris, ott is van többféle szíj, meg keret :U

(#8) Xaels válasza #16820480 (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Maga az óratest is cserélhető, ha az ember épp egy klasszikus órát akar. Sőt van olyan csomag amiben van Wear és Heuer-02T modul is. Ez valami 17k USD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) [CsuCsu] válasza #06658560 (#6) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Egyetertek. En is hagyomanyos orat vennek. Kar hogy az igazi mechanikus mar tul draga (pl Patek). Perpill egy Tommy Hilfiger oram van, egesz jo ar/ertek aranyuak.

(#10) #16820480 válasza Xaels (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nálam az lenne inkább moduláris, ha mondjuk a kijelzőt, vagy érzékelőket cserélhetnéd.

(#11) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ennyiért már egész komoly ÓRÁT kapni,kissé gáz egy neves svájci óragyártótól egy ilyen.
Ez kb. olyan,mint egy diesel Ferrari suv.

[ Szerkesztve ]

(#12) Xaels válasza #16820480 (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Ebben a méretben szerintem jobb ha nem legózós a hardver pláne a vízállóság miatt. Jobb ha kompletten cserélhető a központi rész.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) #06658560 válasza [CsuCsu] (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem az okosóráról beszéltem, hanem a Rolexről. Nem szeretem azt a márkát.

Egyébként lehet olcsón is mechanikusat találni. [link]

(#14) #16820480 válasza Xaels (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, nyilván jó ez a terméknek, csak a megnevezésen akadtam fenn egy kicsit. Kb olyasmi gond, mint a Testa rendszerét Autopilot-nak nevezni :)

(#15) #06658560 válasza #16820480 (#14) üzenetére


#06658560
törölt tag

Márpedig eléggé moduláris. bár egyelőre elég fix kombinációkban lehet kapni.

(#16) .Szaki. válasza takacsbotond (#1) üzenetére


.Szaki.
addikt

+1 Ez nagy szó a többi óra ismeretében.

(#17) sir fg válasza Vtwo (#11) üzenetére


sir fg
aktív tag

Khm. Lamborgini Urus Igaz, nem Ferrari. :)

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#18) xmaas


xmaas
őstag

Hat a fene tudja annyi penzert vesz az ember "orat" ami eltart egy eletig sot lehet meg unokanak is mukodni fog amig ezek a vackok kipurcannak par even belul es maradsz egy szep nem mukodo disztargyal kb.

Mennyi ideig lehet majd cserealkatreszt venni hozza alaplap stb. akksi ha azok behalnak akkor veszed az ujabb jobb modelt?

(#19) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szeretem a Tag Heue-t, mint megbízható márkát, de okosórában nem kellene.

(#20) malnabokor válasza xmaas (#18) üzenetére


malnabokor
senior tag

Az nagyon szép dolog, hogy működik az unokák idejében is, de fogják is használni? Én nem hordom sem nagypapám, se édesapám órájáját, de ismerős, baráti körömben sem tudok senkitől aki valamelyik őse óráját használja, mindenki a saját, ballagásra, vagy máskor kapott, vagy vásárolt órájával van. Ha meg a fiókban porosodik, akkor meg nem mindegy? (Amúgy a 20 körüli korosztályt képviselem ☺️ )

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#21) moleculez


moleculez
veterán

Mióta alternatívája az okosórának az analóg?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22) prolad


prolad
őstag

Brutális ára van, de azon kevés okosóra között van, ami tetszik. :C

(#23) Vtwo válasza sir fg (#17) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ők eredetileg traktor gyár (és gyártanak is a mai napig)....ergo nem jó példa :)

(#24) #06658560 válasza Vtwo (#23) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem gyártanak ma. A traktor és a szivattyú már rég az autótól különálló két cég.

(#25) kromatika


kromatika
veterán

Gyönyörű ez az óra.Nagyon tetszik

(#26) macskea válasza moleculez (#21) üzenetére


macskea
őstag

Semmikor óta, de ez itt sokakat nem zavar. :DD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#27) moleculez válasza macskea (#26) üzenetére


moleculez
veterán

Demost komolyan, kerek, és a kezemen kell viselnem, ettől nem feltétlenül óra. Két kereke van és gurul, a bicikli mégsem kerekesszék.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#28) -Ben-


-Ben-
veterán

Nem vagyok oda az okosórákért, de szerintem ez teljesen rendben van. (Csak az ára nincs). ;]

(#29) Reggie0 válasza moleculez (#27) üzenetére


Reggie0
félisten

Mondjuk a kerekesszeknek pont negy kereke van.

(#30) TTTotya válasza Reggie0 (#29) üzenetére


TTTotya
senior tag

Jó, akkor 2 bicikli :DD

Nekem nagyon bejön ez az óra és a cserélgetős dolog is, lesz ez az lacsonyabb árkategóriájú termékeknél is nemsokára sztem.

[ Szerkesztve ]

(#31) slimshady


slimshady
senior tag

Valóban jól néz ki, van benne minden, legalábbis a pulzusmérőt én nem hiányolom, bár nem is én vagyok a célközönség. A sós vizet és az 50m mélységet kíváncsi vagyok hogy bírja az óra, főleg a mikrofon.

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.