Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah... színvonal a béka segge alatt van már évek óta... de amikor már azt hinné az ember, hogy lejjebb nem lehet süllyedni, erre rácáfol azonnal a csatorna... azt nem akarom feszegetni, hogy délután mi megy (fogatlan népek tépik egymás haját meg úgy kárognak az anyázóshow-kban, hogy az förtelem)... elvileg a talk-show-k valahogy úgy indultak régebben, hogy beült egy értelmesebb fajta műsorvezető meg hívott x ismertebb vendéget... és boncolgattak valami aktuális témát, ami még érdekelhette is az embert... az még elment... de az igények így lecsökkentek volna, hogy erre van az embereknek szüksége, hogy délután megnézzék a barátot vagy a maunikát, hogy üvöltik le a nulliq-s emberek egymás fejéről a hajat? szörnyű... ennél még az is jobb volt, amikor "vólker, a teszveszkopó" körbepörgőrúgott minden délután... kíváncsi vagyok, mi lesz itt 2-3 év múlva :(

#2: tasnádi, zalatnay, stadler, pápai joci, nagy éva... ők a "sztárok" magyarországon :( már csak a császár előd hiányzott volna, igaz ő a másik csatornán feszített pár hete :( (lopják egymás "nagy ötleteit" rendesen...)

#4: én is csak a beharangozót láttam... elég is volt... ha egymást ennék meg, akkor talán megnézném...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.