Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Jó lenne ha összejönne.

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Eszem megáll már ettől a sok éhenkórász fejlesztőtől! :W

(#3) tDr1v3r válasza Angel1981 (#2) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A kiadók szoktak éhenkórászok lenni, nem a fejlesztők...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) vg válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


vg
addikt

Ja igen, ők ingyen dolgoznak.

(#5) Mister_X


Mister_X
nagyúr

$1,013-nál tartanak. Hátha. Azért ahhoz képest, hogy mikre dobják ki a pénzt kickstarteren...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) anulu válasza Angel1981 (#2) üzenetére


anulu
félisten

psszt, vannak "szent tehenek" amiknek a létjogosultságát szigorúan tilos megkérdőjelezni. :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) Angel1981 válasza anulu (#6) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem a Homeworld ellen vagyok, az tényleg egy jó játék.

Csak az utóbbi időben nagyon kezd elharapódzni ez a "koldulásos" rendszer!
Persze ha van, aki adakozik, tegye, csak attól félek, hogy kihasználván a jó érzésű embereket még tényleg trenddé válik, és vissza fognak élni vele ezerrel! :((

A cikk címe is mintha egyenesen felszólítana, hogy pengess!
(Egyúttal azt sugallván, hogyha nem teszed, akkor szégyelld magadat!)
Áhhh....

[ Szerkesztve ]

(#8) anulu válasza Angel1981 (#7) üzenetére


anulu
félisten

én sem, az alapelv amitől sikítófrászt kapok

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) MCBASSTION válasza Angel1981 (#7) üzenetére


MCBASSTION
aktív tag

ez szimplan azert van mert mukodik az uzleti modell...
a projektek 43%-at sikeresen finanszirozzak igy, es miert ne, ha vki lat benne fantaziat, ill (feltehetoleg) a fejlesztok alma is (remelem :D).
ha meg a projektek el is keszulnek akk meg foleg iszonyu jo, mivel ezzel a kiadokat meg lehet kerulni (tehat nem kell a beleegyezesuk, illetve a tamogatasuk), ezzel szabad kezet kaphat a fejleszto. Igy (remelhetoleg) jobb minosegu, illetve kreativabb jatekok fognak szuletni, mint az tavalyi 2., 3. rokabor felhozatal :D

(btw a jatek az egyik kedvencem, johetne a 3. resz is :D)

[ Szerkesztve ]

windows7sins.org

(#10) warcat


warcat
veterán

Már 4030 dollárt ír nálam,ebben a tempóban nagyon simán össze fog jönni.
Szerk.: végigolvasva a linkelt cikket,most elsődlegesen az ajánlatra gyűjtenek,az egész franchise licenszjogáért.Saját pénz+ minimum 50 000 dollár.
Sikertelenség esetén visszafizetik a pénzt,a többi bonusz meg a végső összegtől függ.
100 000 dollár esetén ingyenesen elérhető lesz a Homeworld 1-2 Steamen és GOG-en.
...
750 000 esetén ingyen Homeworld 3,hát fontolja meg mindenki,pár dollárt megérhet azért a dolog :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#11) siti válasza Angel1981 (#7) üzenetére


siti
senior tag

ez nem koldulásos rendszer, hanem támogatós, befektetős. Olvasd végig miről szól egy kickstarter.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#12) Angel1981 válasza siti (#11) üzenetére


Angel1981
veterán

Szerinted miért tettem idézőjelbe? :U

Nézőpont kérdése; igenis a befektetés mellett a koldulásnak is lehet nevezni.

[ Szerkesztve ]

(#13) Dark Archon válasza warcat (#10) üzenetére


Dark Archon
addikt

Én megfontolnám, de inkább a saját seggem alá tennék Ferrarit, nem másokéra gyűjtök :) Ez a koldulás tényleg csak egy fokkal jobb, mint a hoax levelek.

Ugyanakkor marketing szempontból csillagos ötös: ha nem jön össze elég pénz, egyúttal azt jelenti, hogy nem adnának el belőle túl sokat, így nem is éri meg vele vesződni.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#14) hunbi válasza anulu (#8) üzenetére


hunbi
tag

Nekem a kickstarter elve nemhogy nem ellenszenves de inkább követendőnek érzem. Most nem feltétlenül csak játékokra gondolok, és nem is feltétlenül pontosan a kickstarter mostani rendszerére célzok hanem a közösségi finanszírozásra.

Egy dolgot kell nagyon jól megoldani, mégpedig hogy jól számon kérhető legyen az illető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.