Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Jót tenne a szellőzésnek, ha az oldalán végigfutó élvédőt (vagy mi az?!) lehagynák, és inkább az oldalait 4 csúszka tartaná a helyén. Plusz lehetne oda tenni ledcsíkot is belülre (az oldal lemez hátára, a szélére), ami a dizájn nem kicsit megdobná. Szerintem.
De jól néz ki, postázhatnak egyet. Köszönöm.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2) Garold válasza kakuk.tamas (#1) üzenetére


Garold
senior tag

Nagyon tetszik, elfogadnám...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#3) beteg


beteg
őstag

tényleg szép, de hogy néz ki belül?

Csak futni kell!

(#4) mghltm válasza beteg (#3) üzenetére


mghltm
addikt

itt talalsz par kepet a belsosegekrol

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Megvéve, jo ára legyen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Spancho


Spancho
őstag

Mennyi lehet majd egy ilyen kb ? 30k ? :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#7) beteg válasza mghltm (#4) üzenetére


beteg
őstag

:R
korrekt

Csak futni kell!

(#8) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Hmm, egész jó kis mini ITX gamer cucc lehetne, hasonlóan a Silverstone FT03 minihez. Sajnos az a lecsapás nem kellene és az anyagminőséget is meg kell azért nézni.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

Nagyon jól néz ki. Bárcsak az ára is szép alacsony lenne. De lehet hogy ez csak álom lesz. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) gebro


gebro
aktív tag

Tényleg szép lett, nekem is tetszik. :K

(#11) waithEard


waithEard
őstag

Na ebben el tudnám képzelni EZT a lapot. :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#12) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Nyami :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Több mint kocka. :))

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#14) kromatika


kromatika
veterán

tetszik. jo lenne matx méretben is

(#15) PistiSan


PistiSan
addikt

Gondolkodok egy kis fogyasztású gépen, otthoni mini szervernek, de jó drága össze rakni egy ilyet. Lehet marad egy arm processzoros kis gép. :(

(#16) Neovenator válasza mghltm (#4) üzenetére


Neovenator
senior tag

Mókás, hogy ezeken a képeken még nincs vízhűtés-hely kialakítva... :)

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#17) attilav2


attilav2
őstag

Egy média lejátszó
még mindig olcsóbb, mint megvenni ezt és az alkatrészeket. Legújabb WD tv live ot dicsérik a tesztekben, és egy htpc töredékébe kerül. 26k-ból nem jön össze egy htpc.
Még egy érv a médialejátszók mellett hogy kulcsrakész megoldások, ellenben a htpc-t re még be kell konfigurálni egy rendszert. Nekem Asus HDPR1 van amit felokosítottam az oroszok fejlesztette AMP r11 fw-vel így youtube is van, ahhoz képest hogy a kliens nem gyári az internetes videók minősége elég jó. És a médialejátszók hordozhatók míg egy htpc nem annyira. Akkor miért is éri meg htpc-t építeni?

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#18) Mercutio_ válasza attilav2 (#17) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mert nem csak filmet nézel rajta, meg Youtyúkot.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19) gianni85


gianni85
veterán

65W TDP feletti CPU-t és külön tápcsatis GPU-t nem tennék bele... egy 12centis ventillátor és semmi szellőzőrács egyik oldalán se.

(#20) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nagyon szép! :K

(#21) #97716736


#97716736
törölt tag

Egész jó lett, mit akartok :))

(#22) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Messze a legszebb Mini-ITX ház, amit eddig láttam. Ha nem szállnak el annyira az árával, amennyire félő hogy el fognak, még lehet be is nevezek egyre.

(#23) stewe2


stewe2
aktív tag

Végre valami ami nem úgy néz ki, mint egy számítógépház. Csodálom, hogy 2013-ban a számítástechnikában az ipari formatervezés fogalma alig ismert. :F

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#24) stewe2 válasza attilav2 (#17) üzenetére


stewe2
aktív tag

Azért, mert az építés ténye a lényeg :D Amíg létezni fognak hardverkomponensek, mindig is építeni fogom a gépeimet, hogy a moddingról ne is beszéljek. Egy médialejátszón mit lehet moddolni? Semmit, max átfestem egy másik színre.

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#25) Mercutio_ válasza stewe2 (#24) üzenetére


Mercutio_
félisten

Procin borda cseréje, ha van benne hűtés akkor azt is cserélheted :DDD de mondjuk egy másik akár egyedi készítésű házba is átrakhatod, vagy gyárthatsz hozzá saját vizes hűtést :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26) stewe2 válasza Mercutio_ (#25) üzenetére


stewe2
aktív tag

Dolgozom rajta :)

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#27) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Ez jól néz ki de nem tetszik ...

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#29) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Eszméletlenül szép!

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.