Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Stanlee válasza Lauda (#7) üzenetére


Stanlee
őstag

Ha jol emlekszem Total90 egyszer osszeszedte, hogy mennyibe is kerul itt az elet Nemetorszagban, Munchenben. Mivel kajara tobbfele tesztet osszeirt, igy abbol lehet latni, hogy mi van a kiadas oldalon. Majd ha nagyon sok idom lesz, osszeszedem, hogy nekem mennyibe kerul baratnommel fenntartani a haztartasunkat, mindenesetre mi nagysagrendekkel kevesebbet adunk ki havonta kajara, mint ami a legolcsobb Total90 fele honapban is szerepelt, ugy, hogy mi munka mellett fozunk magunknak, ezt egy menekult csalad eseten az anyuka meg tudja oldani, mivel munkat nem kaphatnak.

@dekan0v: Ha azt nezem, hogy ugyanazt az egeszsegugyi szolgaltatast kapjak meg, mint amit en is, es sajnos volt "szerencsem" latni, hogy itt Nemetorszagban es Mo-n mit kap az ember, ha korhazba kerul, akkor mar csak ezert az egyert is megerheti neki itt lennie, mint barhol mashol.

Igazabol nem tudom, mi a velemenyem, en inkabb csak attol felek, hogy mi lesz a nemet tarsadalom reakcioja erre az egesz menekulthullamra, mert sajnos nagyon elnyomja az atlagpolgar a belso feszultseget ebben a temakorben es a problema az, hogy a politika, leginkabb Merkel, nem szolal meg, hogy mit is akarnak tenni. Lehet addig varni, amig a magyarok altal kevesbe ismert bevandorloellenes, halallal jaro osszetuzesek megismetlik onmagukat (a kilencvenes evek elejen, pl. Solingen), de akkor mar keso lesz.

Szoval bennem inkabb csak kerdesek merulnek fel ebben az egesz temaban, nem tudom, mit is kezdjek vele igazan.

@Total90: most kellett elismertetnem a magyar diplomam, az unios csatlakozas utan kaptam, kb. 600 euromba kerult. szerk: azert kellett, hogy a fosikola magasabb bertablaba soroljon be, mert mernokkent vegeztem, es a nemeteknel a mernok szot hivatalosan csak a diploma egyedi elismeres utan lehet hasznalni.

[ Szerkesztve ]

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.