Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Joccc07


Joccc07
addikt

Jók is ezek az üvegek. Én mindegyik telefonom ezt használtam de 6P-re nem tudták megcsinálni úgy, hogy a közelségérzékelő ki legyen vágva. Így használhatatlan.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#2) Balzak83 válasza Joccc07 (#1) üzenetére


Balzak83
senior tag

Nálam évek óta a Nillkin a nyerő. A legjobb oleophobic bevonatot ők adják.
Minőségi problémák már voltak az Xpro-val, de korrektül rendezték a panaszt, igy ők is ajánlott kategória.

[ Szerkesztve ]

(#3) Drughi


Drughi
addikt

Sokat fizethettek ezért a reklámért, de a célját elérte.

Használtam már a termékeiket, elégedetten.

(#4) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

xprotector próbál NILLKIN lenne de nagyon nem jön össze nekik dupla áron feles se minőség-Egyáltalán nem ajánlott.

Abe due dembella

(#5) galuska95


galuska95
aktív tag

Ki lehetett volna ezt próbálni olcsóbb telefonon is :D plusz remélem nem a kukába lett kidobva a betörött telefon.

(#6) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Én a 300ft os aliexpresses üvegekkel jól elvagyok. Teljesen jól védik a telefont. Nem látom értelmét ezeknek a több ezer forintos dolgoknak.

(#7) Szabcsizz válasza galuska95 (#5) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Olvasd el az aprobetus reszt. ;)

(#8) Medocsabi válasza Balzak83 (#2) üzenetére


Medocsabi
addikt

X protektor egy vicckagetória... 3 rendelésből 2 üvegfólia az lg g5-re törötten érkezett,1 pedig nem a g5re való volt. Első alkalommal még kaptam "kedvezményt",annyit, hogy a 2. fólia fél áron volt. ami szintén törötten érkezett,csak nem rögtön,hanem ~ 4 hónap múlva néztem meg,mert ebayről addigra megjött amit rendeltem. fiókban csücsült bontatlanul,pont a közebén egy töréspötty,mintha hegyes tárggyal kivésték volna,mert betörve nem volt,csak egy kb 2 mm darab hiányzott belőle.ennél már be sem jelentettem,rendeltem a 3.-at,ami nem a g5re való volt.Ezek után bementem panasz miatt boltba,és TILTÓLISTÁRA TETTEK!

[ Módosította: Bocha ]

(#9) kovaszoskeny válasza Medocsabi (#8) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

+1 nekem tegnap hazaszállítás alatt semmi erőhatásra a kezemben magátol pukkant el...Soha többet...Szépen megvárom a beváltat kínából..

Abe due dembella

(#10) zazenke


zazenke
őstag

a kérdés az ilyen üveg hogy illeszkedik a samu hajlított üvegeire mert azok nagyjából védhetetlenek mostanság és teli van az ország pl törött s7 edge-vel.

(#11) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Érdekes hogy nem lett egy 3-ik telo is egy nilkinnel felszerelve. Sokkal érdekesebb lenne a teszt.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12) mikej95


mikej95
aktív tag

Igazából pont ennyire való egy edzett üveg kijelző védő. Egyetlen normál esetben végzetes behatástól megvédje a kijelző üvegét. Nincsen sem zafírból sem gumiból, elnyeli a sokkot aztán lehet újat venni. Persze sokszor jobb, mint új panelt venni és cserélni.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#13) RedSwallow


RedSwallow
tag

Azért valljuk be, viszonylag ritkán fordul elő, hogy valami a kijelzőre esik, inkább a telefon szokott zuhanni, ilyenkor számít, hogy milyen szögben esik pofára a készülék, elég nehéz tesztelni és bizonyítani az ilyen kijelzővédők hatékonyságát.

[ Szerkesztve ]

(#14) joey04 válasza 7Heads Drago (#11) üzenetére


joey04
titán

Egy Xprotector által szponzorált cikkben nehezen elképzelhető... :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) Szabcsizz válasza RedSwallow (#13) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ez igaz, de kiindulopontnak jok az ilyen, es ehhez hasonlo tesztek.

(#16) kromatika válasza Medocsabi (#8) üzenetére


kromatika
veterán

Hát akkor igen csak felejtős.

(#17) RaveForce válasza joey04 (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

Milyen kar, hogy azert mar nem tudnak fizetni, hogy a kommentelok mit irnak... es olvasva az itteni tapasztalatokat.. az xpro elegge melytorokra vette ezt a PR cikket, mert a valos velemenyek miatt (mar ha az olvaso el is olvassa a kommenteket is), valszeg inkabb elkeruli a gyarto termekeit, mint sem vasarlasra buzditana..

Raneztem az oldalra.. "A vevőhöz csak kifogástalan termék kerülhet. " :D :D

#18
Alapvetoen en is igy vagyok. De egy kijelzo-uveg ugyben azert eleg beteg lenne, ha fan-troll faktor jatszana be.. amig nem az apple vagy samsung gyartja ezeket.. :D

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#22) kippi86


kippi86
tag

Nekem is volt ilyen xprotector dísz a telefonon.Farmerzsebben megfeszülve berepedt.Azóta egy nillkin van rajta se karc se repedés.

(#23) aelod válasza zazenke (#10) üzenetére


aelod
veterán

Arra sehogy :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#24) fahrii


fahrii
őstag

Én senkinek sem ajánlom ezt a márkát.
Pont egy hasonló MA-s cikk miatt ruháztam be egyre, már csomagolásból kivéve tiszta mocsok volt a védőfólia alatti rész (ami rácuppan a telefonra), hiába próbáltam megpucolni a kapott alkoholos kendővel nem jártam sikerrel, felhelyezés után csúnya lett a sok kis buborék miatt, így kukázni kellett ami nem érintett túl kellemesen egy 3500 Ft-os kiadás után. A vicces, hogy egy közeli barátom ugyan így járt, ugyan ezzel a gyártóval. :(( :(((

(#25) Balzak83 válasza fahrii (#24) üzenetére


Balzak83
senior tag

Kezd rosszul elsülni ez az Xpro reklám... Gyülnek a tapasztalatok.

(#26) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

Érdemes lenne előre jelezni, hogy szponzárt tartalom és nem objektív teszt következik.

Egyénként egy nillkin üvefólia nekem 1-2 hete megmentette a N6P kijelzőm, szóval érdemes felrakni a drágább telókra.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#27) galuska95 válasza Szabcsizz (#7) üzenetére


galuska95
aktív tag

ja akkor a hozzászólásom második része tárgytalan :D

(#28) RaveForce válasza Balzak83 (#25) üzenetére


RaveForce
veterán

Najah de legalabb kiderult, h a nillkin az jofele uvegeket csinal... 😁😂 koszi xpro! :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) Medocsabi válasza B.Gaboo (#26) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nekem a rossz tapasztalat óta csak kínából rendelt max 1000ftos tempered glass fóliáim vannak,kb 4-5 havonta kell cserélni,mert addigra lesz kicsit kacos,vagy töröm össze :) sztem bőven jó ár/érték arány.Csak kicsit kell várni míg megjön.

(#30) pepe792


pepe792
tag

Melyik a reálisabb? Egy 10 dekás golyó (vagy akármi) esik a kijelzőre? Vagy ahogy én jártam: kiesik a kezemből és a sarkával csattan a járdán, és ahogy léptem még bele is rúgtam, úgy 5 métert csúszott kijelzővel lefele fordulva. Vajon ebben az esetben mennyit segített volna a védőüveg?

[ Szerkesztve ]

(#31) aelod válasza pepe792 (#30) üzenetére


aelod
veterán

Vagy ha az edzőteremben ráejted az olimpiai rudat.
Amúgy ha az esést túléli a kijelző akkor a csúszást arccal lefelé hárítja a védő üveg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#32) Medocsabi válasza pepe792 (#30) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nyilván a Te eseted. De erre meg ott vannak a speckó tokok. Viszont cserébe rém ocsmány és bumszli lesz a telefon,akkor meg nem éri meg "szép" telefont venni sztem.

(#33) Misi1979


Misi1979
őstag

FB reklámjuk hatására vásároltam egyet az ájfonomra, hát.. fogalmazzunk úgy, hogy ne hordjátok farzsebben vele a készüléket, mert tud ám szúrni az üvegszilánk.

Nem ajánlom.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#36) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

nekem 3 nap alatt felvált a telefonrol. Tiszta buborék volt az egész. Szélénél aláment egy két porszem és ott össze is karcolta a kijelzöt. köszi :)

(#37) Tomi_Ohl válasza Misi1979 (#33) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Kellemetlen lehetett.

Akkor a cikk "elérte" célját, Xprotectornak soha a közelébe sem nézek. Ezek szerint egy noname kínaival sem járhatunk rosszabbul, legrosszabb esetben pont ezt a minőséget hozza majd (vagy jobbat).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#38) mikej95 válasza B.Gaboo (#26) üzenetére


mikej95
aktív tag

Jelezve van. Cikk címe fölött, ott hogy PR, háttere szürke. Cikk végén elég egyértelműen le van írva a felállás.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#39) jUUh


jUUh
addikt

Ugyan sosem volt még drága telefonom, "márkás" üvegfóliát sosem vennék, mert az ebay-es pár dolcsisok ugyanazt csinálják vele. Most is több hónapja használom 2 dolláros TG-vel a telefont, sajnos kétszer pofára is ejtettem, betonra olyan 1-1.2 méterről, és tökéletesen megvédte a képernyőt. :)

Samsung Galaxy S23+

(#40) nordo


nordo
tag

Az Xprotector termékei semmivel nem nyújtanak többet mint az ebay-röl rendelt 3-500-ft os üvegfóliák.Én egyedül a Nillkin termékeinél vettem észre, hogy jobb a fényáteresztő képességük és méretpontosabbak.De már én is cssk olcsóbbakat veszek mivel nálunk a családban
fogyóeszköz.

Ráadásul az Xprotector is biztosan csak újracsomagolt olcsó tempered glass-t árul indokolatlanul drágán.

[ Szerkesztve ]

(#41) ΞΔGLΞ válasza RaveForce (#17) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

(#42) D4ni


D4ni
őstag

Kipróbáltam az xpro 3d üvegét (iphone7), igencsak jópénzért... namost ugyan az volt ,mint kicsit más kvalitásúnak hitt lumann üveg, ami pár napig-hétig a célnak megfelel, de köszönhetően a felső hangszóró körüli ragasztószegény résznek tele porosodik az előlapi kamera, fényérzékelő, közelségérzékelő "látótere", ebből fakava használhatatlan volt a telefon ... azóta kerülöm őket.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#43) smc


smc
addikt

Engem jobban érdekel, hogy ezt a gépet mégis honnan szereztétek be? És miért? (A golyóelejtő)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#44) cezarlacrone válasza pepe792 (#30) üzenetére


cezarlacrone
aktív tag

Nekem sikerült nem belerúgni hanem rátaposni. :D

(#45) D4ni válasza smc (#43) üzenetére


D4ni
őstag

biztos kölcsönkérték az everythingapplepro-tól :DD

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#46) kromatika válasza D4ni (#42) üzenetére


kromatika
veterán

Nálam is a Nilkin a nyerő.

(#48) Kasya


Kasya
nagyúr

Szeretem az ilyen edzett uveg teszteket. Abszolut mindennapi. Ugyanakkor ertem a mondanivalot, de en meg nem nagyon nemleksze, hogy a kijelzore ejtettem volna barmit is...vagy legalabbis nem olyan erovel, hogy azon aggodjak, mi trotenhetett.

Azt jobbnak latnam bemutatni, ha a telefont a sarkara ejti az ember, mit tapasztaltok. Itt a forumon sokan ugy gondoljak, hogy a kijelzovedo attol is kifogastalanul ved... de ertem en hogy PR, na.

Maga a cegrol se jot, se rosszat nem tudok mondani. Amit vettem, azt mind Speedshopon keresztul. Tobbnyire valami nem paszolt veluk, es feljottek a szeleken. A Speedshop szerencsere mindig rugalmasan allt a dologhoz, sot, orultek a velemenyemnek (mert egyes telefon tipusokkal en voltam az elso naluk egy-egy uveg eseten). Nem fizetett PR off.

Szerk:
Maskulonben imadom a temepered glass-t. A foliat ki nem allhatom. Sajnos az elmult evekben elterjedt 3D curved glass es Edge miatt egyre inkabb a folia terelodik az ember (megint).
Orulnek, ha egyszer a gyarto maga talalna ki erre kivalo megoldast es adna gyarilag "felaplikalva" a telefont hajlitott vedo-uveggel.

[ Szerkesztve ]

(#49) kromatika válasza Kasya (#48) üzenetére


kromatika
veterán

Elég nehéz kérdés ez.Vannak olyan tokok amik a sarokra eséstől is teljesen védnek.Nekem is volt G4-en olyan Spingen tok,ami kajakra meg védte a telót amikor sarokra ejtettem.Csak hát nagy gumírozott bumszli volt.Szerintem olyan ami jól véd,de vékony,és meg hagyja a teló szépségét nincs."Orulnek, ha egyszer a gyarto maga talalna ki erre kivalo megoldast es adna gyarilag "felaplikalva" a telefont hajlitott vedo-uveggel." Jó lenne és szerintem meg is tudnák valósítani,csak hát szerintem nekik nem érné meg.Sokan vesznek ugyan olyan telót maguknak,balaset után ami volt,vagy viszik gyári szervizbe ahol igen borsos a kijelző csere:Komoly fel ár miatt,nekik nagyon meg éri. :K

[ Szerkesztve ]

(#50) Kasya válasza kromatika (#49) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert tok eseten kicsit masabb a hatas, de igen, az is megerne egy miset...valamint hogy az ujabb telefonok mennyivel jobban birjak az esest tok nelkul (pl. S3-S6).

Biztos nem erne meg nekik ebbe penzt es idot fektetni. De meg egy "bumbert" is csak limitalt kiadashoz az egy-egy gyarto.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.