Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ripla


ripla
őstag

Kedvelem a márkát, de ezek erősen túlárazott tápok.
Egy EVGA táp, ami valljuk be a csúcsminőség csúcsa, 37.990 forint és 750 wattos.
[link]

(#2) SkS7891 válasza ripla (#1) üzenetére


SkS7891
tag

Nekem ilyen van Straight Power 10 500W Moduláris. Teljesen meg vagyok vele elégedve. 30e Ft volt, szinte hangtalan, gold.

(#3) Graphics válasza ripla (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kevered a formátumot kicsit, nem?
ATX az nem SFX L, nem ugyanaz :)

Nem ugyanoda szánják őket :)

Az EVGA pedig nem gyárt tápokat, ettől függetlenül persze jó belsőket választanak. És persze a BQ se gyárt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Daywalker válasza ripla (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

Az 500 wattos Silverstone is 31 ezer forint, ennél picit lesz drágább a be quiet. Amit te mutattál, az nem SFX-L tápegység, hanem sima ATX, tehát a saját kategóriájában érdemes csak hasonlítani. A watt ugye nem fokmérő...

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) Chp


Chp
őstag

5-600W. Szép volt, be quiet! Jövőre jöhetnek az 1000W-os példányok, majd 2019-ben szeretettel fogom várni az 1500-asokat is. Watt-hegyek, de minek?! Nem hiszem, hogy mindenki bányászik. A fejlesztéseknek köszönhetően csökkenő étvágyat vélek felfedezni, a wattokat meg nyomják az egekbe. Minden alkalommal, mikor meglátok egy ilyen hírt, már keresem a pontot a falon, ahová verhetem a fejem. Mindegy. Én elvagyok a 350W-os Force-ommal. Na nekik, volt eszük. Ténylegesen.

[ Szerkesztve ]

(#6) Graphics válasza Chp (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Almát körtével.

A Force egy olcsó kategóriás termék, nem egy Gold belsős valami.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem rossz, de személy szerint fölöslegesnek / baromságnak tartom a tendenciát: akinek sok kakaó kell, az vegyen ATX/PS2 tápot, ne bohóckodjunk már.

Inkább a nagyobb gyártók is forgalmazhatnának kisebb tápokat, beszállhatnának a pane/pico táp bizniszbe.
Pl. ilyeneket, SFX/ATX bracket-tel: Fanless 240W ZeroFlex PSU

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#8) Chp válasza Graphics (#6) üzenetére


Chp
őstag

Igen, de legalább ésszerű teljesítménnyel rendelkezik.

(#10) shteer válasza Chp (#5) üzenetére


shteer
titán

6-8 VGA-hoz kellenek a watt-hegyek ;]

..szerintem jónak tűnik

(#11) Gicz


Gicz
addikt

Van ennek is célkozonsége, nekem pl az 500-as lesz a kiszemelt példány. Egy powermac g5 házat alakítok pc-vé, és az sfxl meret tökéletes ahhoz hogy a fenti rekeszbe tegyem, amit igy nem kell kivágnom mert befér a 6,5cm-es magassággal a táp :)
Teljesítmény is pont jó, majd egy 8700K fog róla menni egy húzott gtx 1080-al.

(#12) nemlehet


nemlehet
őstag

Amúgy egy 240-es táp mire elég? Pl egy hagyomás HDD-nek mekkora az áramfelvétele? KB 25 watt nem?

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#13) SkS7891 válasza nemlehet (#12) üzenetére


SkS7891
tag

Típusfüggő, de szerintem kevesebbet.

fogyasztások

(#14) shteer válasza nemlehet (#12) üzenetére


shteer
titán

65W-os cpu, ssd/hdd, gtx 1050 is akár. alap géphez elég

~12W a normál hdd, 2,5" meg 6-7W

..szerintem jónak tűnik

(#15) Chp válasza shteer (#10) üzenetére


Chp
őstag

Kitértem rá, Uram! :K

(#16) Sanchez638 válasza nemlehet (#12) üzenetére


Sanchez638
addikt

240w egy közepes gépnek hibátlanul elég.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#17) Chp válasza Sanchez638 (#16) üzenetére


Chp
őstag

Pontosan így van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.