Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Első dolgom lesz kikalcsolni ezeket. :DDD

(#2) galaxys80


galaxys80
veterán

Ezzel a Google Now-al csak egy gond van. Hogy hihetetlen mértékben zabálja az akksit.

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

milyen jó is az,amikor 20másodpercenként jelez majd valami marhaságot,hogy ezt vagy azt vedd meg:D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) taramta


taramta
csendes tag

Hát, azért nem olyan nagy titok, hogy honnan tudja a Google, melyik boltban mi kapható... A webáruházzal rendelkező üzleteknél egyértelmű, a már meglevő keresőrendszerrel feltérképezhető - és ne felejtsük el, hogy nálunk is van már a Tesconak és a CBA-nak is webshopja, szóval elég sok mindenkit ki tudnak szolgálni majd az infókkal. A keresési előzményeket meg eddig is tárolta a Google, ha azt nem tiltottuk le, többek között a hirdetések miatt, szóval ezen sem érdemes ugrálni.

(#5) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ha már a google Now beállításokról volt szó.
Mi alapján szűri ez, hogy nekem milyen híreket adjon?
pl. beírtam egy kedvenc futballcsapatot, és a sok oldal közül amiket követek egyetlen oldal híreit teszi csak be.
A pdafanclub híreit is az arcomba nyomja, amit ha belegondolok nem is bánok annyira, de mégis miért pont a pdafanclub? Idén szerintem még csak rá sem néztem arra az oldalra...
Lehetne olyan, hogy mobilarena, nemzetisport... szóval lehet itt beágyazni kártyákat, vagy valamit csinálni, vagy csak ez úgy van és kész? :D

Mert így elég átláthatatlan és kiszámíthatatlan ez számomra :F

(#6) Örni


Örni
senior tag

Az mennyire életszerű, hogy állandóan be van kapcsolva a GPS meg a mobilnet?

A találatokat hangosan is közli netán velem? "Kedves Zoltán! Ebben a boltban már kapható az a szuper szívóstimulátor amit már olyan régen keresel!" :)

"Marcsi! Itt megveheted azt a 30 cm-es fekete dildót!"

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#7) #24406272 válasza Örni (#6) üzenetére


#24406272
törölt tag

Erre én is gondoltam... Sok házasság fog tönkremenni a google now miatt. :DDD

(#8) Picike8 válasza Örni (#6) üzenetére


Picike8
aktív tag

100%-osan. Kint Ámerikában nem kapcsolgatják ezeket.
Megjegyzem, nálam is mindig van mobilnet, KitKaten meg nincs is külön GPS - Location van, és ezt bekapcsolva hagyom a FourSquare miatt.

(#9) zsoltzsolt válasza Picike8 (#8) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

(#6) Örni
Én sem kapcsolgatom, mindig mennek, különben minek okosteló?

[ Szerkesztve ]

(#10) banhammer


banhammer
veterán

Jaj de jo.
Neha tenyleg jol jon a segitseg, csak kicsit zavaro, hogy ennyire figyelnek minket.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) daniel909


daniel909
addikt

De mi az hogy jelez? Nekem sose jelez a g now csak ha én hozom elő a felületet.

Amúgy én is ki fogom kapcsolni szvsz

iamblade: aki nem inkognitoban keres rá az ilyen dolgokra az meg is érdemli!! ;]

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#12) Juliuska válasza Örni (#6) üzenetére


Juliuska
senior tag

egy 500MB-os havi keret esetén talán nem az, de akkor már nagyon más a helyzet, ha a beállításaid között engedélyezve vagyon a "WiFi keresés mindig elérhető" opció... ;)
(az ugyanis akkor is be fogja kapcsolni a kütyüd WiFi-jét a pontosabb helymeghatározás céljából, ha ne adj Isten korábban kikapcsoltad volna...)

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#13) crue válasza Örni (#6) üzenetére


crue
őstag

"Helló Franky! Jó, hogy itt van. Megjött a D83-as svéd vibrátor szopó automata, amit a múltkor megrendelt."

(#14) BoB válasza daniel909 (#11) üzenetére


BoB
veterán

Értesítés jelenik meg mint amikor pl. email-t kapsz.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#15) desolator válasza crue (#13) üzenetére


desolator
senior tag

k*va nagy :D de ő csak azt fogja mondani, hogy most ebben a boltban megveheti azt a vibrátort amit múltkor nézegetett a neten :)

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#16) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Hiányzott mint egy falat szar. :K

(#17) Aryes


Aryes
nagyúr

Minél több szolgáltatást akar nyújtani a google, annál ijesztőbb, hogy mennyi információt birtokol rólunk... És annál kevésbé akarok okostelefont használni.
Talán öregszem...

(#18) Cathulhu válasza Örni (#6) üzenetére


Cathulhu
addikt

Teljesen, életemben nem kapcsoltam ki egyiket se.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#19) Örni válasza Picike8 (#8) üzenetére


Örni
senior tag

Hú gyerekek akkor én nagyon különc módon használom a telefonom, sosincs bekapcsolva semmi, ha kell, akkor kapcsolom be és kész. Minek merítse feleslegesen az akksit??? Mondjuk nekem el is megy a telefonom 4-5 napig.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#20) halkow válasza Örni (#19) üzenetére


halkow
őstag

micsoda újdonság :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#21) BoB válasza Örni (#19) üzenetére


BoB
veterán

Nekem erről egyik ismerősöm jut eszembe. Külföldön ketten vettek mobilnetet, pár GB adat limittel (feltöltős).

Azt mondja ha nem használják nyár végéig is kitarthat.

Na igen, ha valamit nem használsz tényleg sokáig tarthat :))

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#22) Cathulhu válasza Örni (#19) üzenetére


Cathulhu
addikt

Es minek tartson ki 4 napig, mikor este megy a helyere es reggelre tele is van?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23) azopi74


azopi74
addikt

"A Google Now másik - nemrég elérhető - újdonsága, hogy a telefonunk emlékszik arra, hogy hol parkoltuk le a kocsinkat. "

Erről az HBO-s Silicon Valley utolsó epizódjában elsütött poén ugrik be. :D

(#24) daniel909 válasza BoB (#14) üzenetére


daniel909
addikt

jah nekem arról se jön értesítés mert kikapcsoltam. :) akkor lehet ki van kapcsolva a g now értesítés is. nem mintha baj lenne.

(#19) Örni: majd megunod kapcsolgatni oszt menni fog minden.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#25) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

A "kocsimegtalálós" ötlet egész jó, illetve a termékajánlással sincs bajom. Kifejezetten szeretem a Google Now-ot. Múltkor például meglepett, hogy rákerestem PC-n egy filmre, erre 2 perc múlva jelzett a telefon, hogy melyik mozi van legközelebb, ahol vetítik. :)

(#26) slice14


slice14
veterán

Sziasztok

Lehet hogy nem ide kéne, de a téma a google aszisztens.

Azt szeretném megkérdezni, hogy a gyakran látogatott oldalak kártyáit mi alapján dválogatja a now? Meg mitől függ hogy melyik oldalak friss hireit jeleníti meg?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#27) Aryes válasza slice14 (#26) üzenetére


Aryes
nagyúr

- Szupertitkos, szabadalmazott algoritmusok
- Pénz, pénz, pénz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.