Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

elso mondat:

"A II. világháború mostanában oly elcsépelt és stílusát múltjának hat, hogy kihalt az ezen idővonalra építkező játékok nagy része."

ez szerintem elirast jelez valahol, ki- beeshettek szavak, vagy at lett fogalmazva kesobb egy resze

-

(#2) ilosz


ilosz
csendes tag

Én is most nézem, az eredeti így hangzik:
A 2. Vh nemrégiben oly elcsépelt és stílusát múltjává vált, hogy mostanra kihaltak, e idővonalra építkező játékok nagy része.

[ Szerkesztve ]

(#3) cskamacska


cskamacska
addikt

Köszönjük a tesztet, ritkán látni magyar embert Men of Warral játszani. :R

Szerintem ki kellett volna a laikusok kedvéért emelni a MoW játékok legnagyobb fegyvertényét, a kézi vezérlést, amivel a játék kvázi TPS-é válik, és a fizikai rendszert, ami segítségével lerombolható az összes építmény (amelyek egyébként valós fedezéket adnak), és rendesen lemodellezi a lövedéket a ballisztikus pályáján, így megeshet, hogy egy eltévedt ágyúlövedék pofán vágja fél pályáról egy teherautónkat. :DDD

A frakciók közötti egyensúllyal szerintem nincs nagy gond, akit tépett már meg Churchill Crocodile - Sherman Firefly páros, vagy tarolt le korai Ha-Go spam, az tudja hogy nem olyan gyengék a britek és japánok sem, csak nehezebb velük boldogulni, mint bekempingelni a zászló mellé KV1-el. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4) ilosz válasza cskamacska (#3) üzenetére


ilosz
csendes tag

Hát igen ritkák vagyunk, mint a fehér holló.

Még zsenge Mow-os koromba írtam a cikket csak idő volt mire kikerült :DD

Ha gondolod felvehetsz és tolhatjuk néha közösen, a steam nickem: Grace Ilosz

(#5) Kephamos


Kephamos
addikt

Naponta nyomjuk pára. Privátban lehet érdeklődni. :)

(#6) Kephamos válasza cskamacska (#3) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem nehéz azokkal játszani, csak máshogy kell. :)
Németeknek kedvez az idő, a többieknek nem . :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.