Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Memories

Hozzászólások

(#1) kzoard


kzoard
csendes tag

Kicsit vontatott, kicsit érzelgős, kicsit szomorú... Jobb nem is lehetne. Kimondottan tetszett. :)
Őszintén megmondva kellett pár sor, mire eljutott az agyamig, hogy milyen nemű írótól van. Ritkaság az ilyesmi errefelé, de csak jót tesz.

Ha szabad kérdeznem, milyen indíttatásból készült a mű?

[ Szerkesztve ]

(#2) kistigris007 válasza kzoard (#1) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Annyi a különbség köztem és Julie közt, hogy az én édesapám nem meghalt,csak elköltözött. Nekem is egy szerető és törődő párom van, aki hasonlóan szeret mint Tom.

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#3) Sir Gunar válasza kistigris007 (#2) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Pedig ahogy elolvastam arra tippeltem vmi hasonló történt Veled is és éppen évfordulója van ennek, esetleg friss a dolog, bár kicsit zavaró volt az ellenkező nemiség az íróval!
Azért ahogy én látom nem csak annyi a két story közötti különbség, mint amit írtál, de ez semmit nem von le a mű értékéből!

(#4) kistigris007 válasza Sir Gunar (#3) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Ellenkező nemiség az íróval?

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#5) szablya


szablya
tag

Csak még több ilyet! :K

Egyre több jó történetet, novellát olvasni errefele, azt hiszem hamarosan én is beszállok :U Csak így tovább fiúk lányok, Kistigris!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) Sir Gunar válasza kistigris007 (#4) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

lehet rosszul látom de Tom írta, vagy az Ő szemszögéből aki írta és Te ha nem tévedek Nő vagy, ez Tom néven igen kellemetlen lehetne! :-))
Jó az elejét nem!

[ Szerkesztve ]

(#7) kistigris007


kistigris007
csendes tag

Köszönöm mindenkinek. :)

Gunar1: Az elején Julie mesél, Tom csak a legvégén,a lány halála után.

[ Szerkesztve ]

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#8) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Nagyon jó lett, köszönöm Kistigris! :B

(#5) szablya: Húh, szerintem annak itt nagyon sokan örülnénk, ha beszállnál. :K

(#9) Neil Watts válasza kistigris007 (#7) üzenetére


Neil Watts
veterán

:R
Nem tudok mit írni: hihetetlen...
Meg mindig a tortenet hatasa alatt vagyok. :R

(#10) kistigris007


kistigris007
csendes tag

Köszönöm szépen, nagyon jól esik hallani, hogy tetszett. :B

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#11) Neil Watts válasza kistigris007 (#10) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Ilyen iroi tehetseggel es kepzeloerovel nem gondoltal meg arra hogy konyvet irj? :)

Udv. core2

(#12) kistigris007 válasza Neil Watts (#11) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Hogy őszinte legyek, ott motoszkál a fejemben ez a gondolat. Novellákkal próbálkozom először, nem merek komolyabb dologba kezdeni, nem bízom a képességeimben.

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#13) Neil Watts válasza kistigris007 (#12) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

"Hogy őszinte legyek, ott motoszkál a fejemben ez a gondolat" > Nagyon helyes! :)
"nem bízom a képességeimben." > Nem szeretem en ezt a szoveget! :)
Mi tortenne ha belevagnal? SEmmi. Marmint negativ ertelemben semmi, mivel nem szakadna ossze a vilag velemenyem szerint. :) Bar az is igaz, hogy eloszor csak kis dolgokkal szabad kezdeni :)

(#14) kistigris007 válasza Neil Watts (#13) üzenetére


kistigris007
csendes tag

Szia!

Bóknak veszem, hogy úgy gondolod, jó könyvet tudnék írni :P

This is real, this is me I'm exactly where I'm supposed to be, now Gonna let the light, shine on me Now I've found, who I am There's no way to hold it in No more hiding who I want to be This is me ...

(#15) Neil Watts válasza kistigris007 (#14) üzenetére


Neil Watts
veterán

:R

(#16) McKane


McKane
senior tag

uhh,először, mikor megpillantottam a címet, azt hittem hogy David guetta-memories számáról lesz szó :D videó

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Memories
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.